Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

2
20%
0
N/A
2
20%
0
N/A
2
20%
1
10%
1
10%
0
N/A
0
N/A
1
10%
0
N/A
0
N/A
1
10%
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#632722 Eχει ακυρωσει η FIA ολα τα πρωταθληματα υπο την αιγιδα της, εκτος του WRC γιατι στο Μεξικο δεν υπαρχει εξαρση του ιου, και αυτοι μετρανε τα δολλαρια που θα χασουν.. :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#632757
thazio έγραψε:Αναβάλλονται τα πρώτα τρία, μέχρι και Βιετνάμ. Επιτέλους ξύπνησαν τα ζώα...


Και θα γινει κανονικα ο 4ος αγωνας... στην Κινα :lol:

Δεν παιζονται οι τυποι :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By mirage
#632758 Γιατί να μην γίνει; Στην παρούσα φάση η Κινα ειναι σε πολυ καλύτερη μοίρα από όλους μας. Αλλα μέχρι τότε εχουμε καιρό
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#632760 Ακόμα δεν έχει βγει επίσημη ανακοίνωση ρε παιδιά. Στο twitter διαβάζω ότι σε marshalls στείλανε SMS να παρουσιαστούν κανονικά και ότι αυτή τη στιγμή στην πίστα γυρίζει η διθέσια Minardi
Άβαταρ μέλους
By thazio
#632773 Η Κίνα έχει ήδη αναβληθεί. Για τα τρία δεν είναι επίσημο αλλά το έχουν αποφασίσει μου είπε φίλος δημοσιογράφος του αυτοκινήτου και το λέει και το autosprint ουσιαστικά.Για την Αυστραλία αναμένουμε τα τυπικά, το λενε πολλά sites.Παρ όλα αυτά πλην της F1 όλα τα άλλα events παίζει να γίνουν. :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#632775 Πρεμιέρα στην Ολλανδία και αν. Μέχρι τότε βλέπουμε....

Είδες τώρα g μου; Πιάσανε τόπο τα 50 ευρώ που ΔΕΝ τους δώσαμε. :ninja:
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#632809
Bayern7 έγραψε:Πρεμιέρα στην Ολλανδία και αν. Μέχρι τότε βλέπουμε....

Είδες τώρα g μου; Πιάσανε τόπο τα 50 ευρώ που ΔΕΝ τους δώσαμε. :ninja:


Θα μας κάνουν refund, δεν πτοούμεθα! :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#632812 Μπαγιερ πως πιαστηκαμε τοσο κοροιδα ρε μλκ. :vava: Τι σωτο φαγαμε εμεις της πιατσας; :( Με το 25% αν μπαιναμε και ετσι οπως πανε τα πραγματα θα καναμε ταμειο 100 ευρω κερδος τον Δεκεμβρη.

Γερασαμε Μπαγιερ, μονο για δηλωτη σε καφενειο. :(
Άβαταρ μέλους
By Άμπαλος
#632957
mikeerfol έγραψε:
Εικόνα

:sorry: :sorry: :sorry:

Εικόνα


Geo f1 έγραψε:Ηθικος νικητης Αυστραλιας
Μαξ Βερσταπεν

Tώρα πια οι ψηφοφορίες, αγαπητέ μικε, πρέπει να αφορούν τον ΗΘΙΚΟ νικητή... :s_howdy