Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

1
13%
0
N/A
3
38%
1
13%
1
13%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
1
13%
0
N/A
1
13%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By elteo
#608996
Anonymous Founder έγραψε:Εγώ πάλι θεωρώ πως μια χαρά έκανε και δεν του χαρίστηκε του βλαμμένου ο Λεκλεράκος, για να μάθει λίγο την γλύκα. Να του βγει η Αυστρία ξινή.


Εννοείται. Τα πιο ηδονικα 15 δευτερόλεπτα ποινής. Time well spent. :s_yes
Άβαταρ μέλους
By elteo
#609003 Πολύ «χαρά» ο Λούης σήμερα στο radio g μου. Ήθελε «νίκη» μέσω «εντολών» πάλι; :shifty:


« :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic »
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#609004
Corto Maltese έγραψε:Εγώ πάλι έχω την αίσθηση πως όταν η επίσημη θέση της FIA σε έναν οδηγό που τον πέταξαν έξω και του στέρησαν την πρώτη του νίκη είναι: "Να παίζεις καλύτερη άμυνα σκατόφλωρε" ο Λεκλέρ κάνει το απολύτως αναμενόμενο.

Στην Αυστρία γιατί ήταν εντός κανονισμού η προσπέραση του Max;
Δεν βλέπω καμία διαφορά (εκτός από τις ποινές).
Άβαταρ μέλους
By g8777
#609005
elteo έγραψε:Πολύ «χαρά» ο Λούης σήμερα στο radio g μου. Ήθελε «νίκη» μέσω «εντολών» πάλι; :shifty:


« :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic »


Ναι ήθελε.

Και προσωπικά θέλω ΜΌΝΟ έτσι. Για να σας βλέπω να σπαρταρατε. Σαν τα δελφίνια.


ΣΆΝ Τ' ΑΔΕΛΦΙΝΙΑ. :iconcool:

Μικερφουλη τα πα όπως ήθελες; :inlove:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#609006
g8777 έγραψε:
elteo έγραψε:Πολύ «χαρά» ο Λούης σήμερα στο radio g μου. Ήθελε «νίκη» μέσω «εντολών» πάλι; :shifty:


« :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic »


Ναι ήθελε.

Και προσωπικά θέλω ΜΌΝΟ έτσι. Για να σας βλέπω να σπαρταρατε. Σαν τα δελφίνια.


ΣΆΝ Τ' ΑΔΕΛΦΙΝΙΑ. :iconcool:

Μικερφουλη τα πα όπως ήθελες; :inlove:


χαμογέλα λίγο σε παρακαλώ.... :roll:

Εικόνα

νιάου
Άβαταρ μέλους
By elteo
#609009
mikeerfol έγραψε:
elteo έγραψε:
νιάου


Ο συνταξιούχος πού κολλάει; Υπάρχει αλλού τοπικό για τα ασφαλιστικά ταμεία :s_dunno :s_dunno


Οταν τα ζήταγε αυτά ο ΜΕΓΑΛΟΣ το μακρινό 2007 σκίζατε τα σουτιέν σας. :roll:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#609010 Καλά έκανε καί τα ζητάγε. Και καλά έκαναν καί του τα δινανε.

Διακο θα φέρω σουρωτηρι πες της Πόπης. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#609011
Anonymous Founder έγραψε:
Corto Maltese έγραψε:Εγώ πάλι έχω την αίσθηση πως όταν η επίσημη θέση της FIA σε έναν οδηγό που τον πέταξαν έξω και του στέρησαν την πρώτη του νίκη είναι: "Να παίζεις καλύτερη άμυνα σκατόφλωρε" ο Λεκλέρ κάνει το απολύτως αναμενόμενο.

Στην Αυστρία γιατί ήταν εντός κανονισμού η προσπέραση του Max;
Δεν βλέπω καμία διαφορά (εκτός από τις ποινές).

Εγώ βλέπω. Στην Αυστρία ο οδηγός στην εσωτερική έφτασε μέχρι το κερμπ της εξωτερικής, δηλαδή πολύ πιο έξω από το σημείο της σημερινής σύγκρουσης
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#609020
Nikos! έγραψε:Δε νομίζω ότι το έκανε εσκεμμένα. Δεν είναι τέτοιος οδηγός.

Απλά δεν τον είδε ποτέ.
Είτε θα το έκανε είτε όχι αν τον είχε δει και εμένα μου φαίνεται ότι δεν είχε ιδέα που βρισκόταν ο Μαξ...
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#609046
g8777 έγραψε:Τί έγινε ρε παιδιά; Κάτι νιάου νιάου άκουγα στον ύπνο μου, από εδώ μέσα ήταν;; Διάκο πήρες γάτα;


Γεννάνε και τα κοκόρια σου Τζιάκο... :rant: :rant: :rant:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#609047
Corto Maltese έγραψε:
REALZEUS έγραψε:Τζι μόλiς μίλησα με Πόπη (στα αλήθεια, ο Κορόβηλας με πήρε, αλλά μου έδωσε την Πόπη μετά)... Της είπα ότι έχω έναν γνωστό που γουστάρει Χάμιλτον. Γέλασε...

ΥΓ: Είναι αληθινό περιστατικό!!! :rtfm:

A έτσι εξηγείται που είπε και ο Κορόβηλας το hoax περί Έντζο και Κατασκευαστών :lol:


Δεν άκουσα τι είπε, γιατί βλέπω Sky. Αν είπε όμως ότι ο Enzo ενδιαφερόταν πρώτα κύρια για το Κατασκευαστών ΦΥΣΙΚΑ και ισχύει!!! Μάλιστα στους οδηγούς του έλεγε "φέρτε μου το δικό μου Πρωτάθλημα και μετά το δικό σας είναι δική σου υπόθεση". :rtfm: :rtfm: :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#609048
sparticle έγραψε:
Corto Maltese έγραψε:
REALZEUS έγραψε:Τζι μόλiς μίλησα με Πόπη (στα αλήθεια, ο Κορόβηλας με πήρε, αλλά μου έδωσε την Πόπη μετά)... Της είπα ότι έχω έναν γνωστό που γουστάρει Χάμιλτον. Γέλασε...

ΥΓ: Είναι αληθινό περιστατικό!!! :rtfm:

A έτσι εξηγείται που είπε και ο Κορόβηλας το hoax περί Έντζο και Κατασκευαστών :lol:

Το 'χει ξαναπεί προφανώς για τον ίδιο λόγο και απ' ό,τι φαίνεται θα το λέει πιο συχνά κι απ' ό,τι ο realzeus εδώ μέσα. Είδαμε φυσικά και τους τρελούς (σχεδόν ανεξέλεγκτους) πανηγυρισμούς της Mercedes για να μας το επιβεβαιώσουν αυτό.


Όταν κάτι είναι δεδομένο δεν έχεις λόγο να το πανηγυρίσεις ιδιαίτερα. Τα μπόνους που θα πάρουν όμως, μια χαρά θα τα πανηγυρίσουν. Όταν θα το πάρει και ο Λούης το δικό του θα του πει ο Βολφ: Congrats mate, that was Nr 6. One more to equal Michael." Για τέτοιες χαρές μιλάμε...