Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

1
13%
0
N/A
3
38%
1
13%
1
13%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
1
13%
0
N/A
1
13%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#608930 Α μωρή Ferrari... το καλύτερο μονοθέσιο έφτιαξες, αλλά άργησες καρδούλα μου και ο Τζι βγάζει γλώσσα... :rant:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#608932 Τζι μόλiς μίλησα με Πόπη (στα αλήθεια, ο Κορόβηλας με πήρε, αλλά μου έδωσε την Πόπη μετά)... Της είπα ότι έχω έναν γνωστό που γουστάρει Χάμιλτον. Γέλασε...

ΥΓ: Είναι αληθινό περιστατικό!!! :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#608936 Ρούφααααααα Μαξάκο. :yahoo: Με το ίδιο νόμισμα. Να δεις πως είναι. :metalo:

Ένα καφέ στο Σεβαστιανό, κοιμήθηκε στο τιμόνι. :s_whiteflag :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#608950 - "Μπραβο" στο Vettel για την καταπληκτικη του εκκινηση.
- "Μπραβο" στο Leclerc που εβγαλε εκτος το Max με ενα ακομα λαθος (btw κοντευει να σπασει το ρεκορ του Vettel σε λαθη). Επισης "μπραβο" που εχασε απο το Γερμανο στις κατατακτηριες και τελος "μπραβο" για τον ταχυτερο γυρο του αγωνα που "καταφερε" να παρει με τα φρεσκα |λογοκρισία| λαστιχα.
- "Μπραβο" στους κριτες που για μια πεντακαθαρη φαση που εγινε στον 1ο γυρο, δεν ειχαν αρκετο χρονο να την εξετασουν και αποφασισαν να τραβηξουν το αυτακι του Leclerc μετα τον αγωνα.
- "Μπραβο" στη Ferrari που καταφερε να χασει ΠΑΛΙ ενα σιγουρο 1-2, ενω ειχε το ταχυτερο μονοθεσιο.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#608952 Merc: Λιούις, κερδίσαμε το 6ο σερί. Σ' ευχαριστούμε.
Χαμ: Congratulations guys.... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#608953
George_Prix έγραψε:- "Μπραβο" στο Leclerc που εβγαλε εκτος το Max με ενα ακομα λαθος (btw κοντευει να σπασει το ρεκορ του Vettel σε λαθη).
- "Μπραβο" στους κριτες που για μια πεντακαθαρη φαση που εγινε στον 1ο γυρο, δεν ειχαν αρκετο χρονο να την εξετασουν και αποφασισαν να τραβηξουν το αυτακι του Leclerc μετα τον αγωνα.


Είδες πως είναι το πιάτο από την ανάποδη; Ρόδα είναι και γυρίζει. :roll:

Ξέχασες να πεις και μπράβο για την 3η θέση του Λούη με την καταπληκτική στρατηγική των λουκανικάδων. :twisted:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#608954 Τί έγινε ρε παιδιά; Κάτι νιάου νιάου άκουγα στον ύπνο μου, από εδώ μέσα ήταν;; Διάκο πήρες γάτα;
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#608955
REALZEUS έγραψε:Τζι μόλiς μίλησα με Πόπη (στα αλήθεια, ο Κορόβηλας με πήρε, αλλά μου έδωσε την Πόπη μετά)... Της είπα ότι έχω έναν γνωστό που γουστάρει Χάμιλτον. Γέλασε...

ΥΓ: Είναι αληθινό περιστατικό!!! :rtfm:

A έτσι εξηγείται που είπε και ο Κορόβηλας το hoax περί Έντζο και Κατασκευαστών :lol:
Άβαταρ μέλους
By sparticle
#608958
Corto Maltese έγραψε:
REALZEUS έγραψε:Τζι μόλiς μίλησα με Πόπη (στα αλήθεια, ο Κορόβηλας με πήρε, αλλά μου έδωσε την Πόπη μετά)... Της είπα ότι έχω έναν γνωστό που γουστάρει Χάμιλτον. Γέλασε...

ΥΓ: Είναι αληθινό περιστατικό!!! :rtfm:

A έτσι εξηγείται που είπε και ο Κορόβηλας το hoax περί Έντζο και Κατασκευαστών :lol:

Το 'χει ξαναπεί προφανώς για τον ίδιο λόγο και απ' ό,τι φαίνεται θα το λέει πιο συχνά κι απ' ό,τι ο realzeus εδώ μέσα. Είδαμε φυσικά και τους τρελούς (σχεδόν ανεξέλεγκτους) πανηγυρισμούς της Mercedes για να μας το επιβεβαιώσουν αυτό.
Άβαταρ μέλους
By ripper
#608959 Κατάλαβε κανείς γιατί μπήκε δεύτερη φορά ο Lewis?
Μάλλον για αποφυγή μάχης μεταξύ των δύο Merc μου φάνηκε. Τα λάστιχα ήταν μια χαρά.
Καλός αγώνας, η Suzuka δεν ευνοεί τα προσπεράσματα.
Προφανώς έπρεπε να πάρει ποινή ο Leclerc αλλά η νέα μόδα είναι στουκαρετε ελεύθερα.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#608960 Διάκο βλέπω συναναστρεφεσαι με ανθρώπους του χώρου, μέσα έξω από τα παρασκήνια. Μπορείς να μεσολαβήσεις να είμαι καλεσμένος σε κάναν αγώνα;Δεν χρειάζεται να είναι φέτος, άλλωστε στο λέω τελευταία στιγμή. Πάμε για του χρόνου, Μόντσα θα ήταν καλή ευκαιρία. Αν έχεις τάξει καί στον Κόρτο δεν έγινε τίποτα, albeit θα έχει ζωντάνια η κουβέντα. Θα φέρω και ένα πακέτο Μισκο νο5 να πιούμε με Μαλαματίνα.

Αγώνα δεν είδα ( άσε μας κουκλίτσα μου 8 το πρωί, πήγαινα εκκλησία να σώσω την ψυχή μου αν ήταν) αλλά από τα συμφραζόμενα καταλαβαίνω ότι πάλι ο Λούης ήταν εριστικός με την ομάδα του και τα αυτιά μας επειδή τον αγάπησε η στρατηγική τους ( Μυκονοοοοοοοοοος) , πάλι μαντάρα η Φοράδα ( τι έγινε με Λεκλερκ;;) πάλι ο Μαξακος κόντεψε να σκοτώσει άνθρωπο. Πόντιουμ που πρόλαβα πάντως ο Λούης ήταν έτοιμος να στολίσει επιτάφιο. Καλά και να κερδιζε πάλι έτσι θα ήταν όταν στα 400 μέτρα παραπέρα σφάζουν δελφίνια και καμακωνουν λιθρινια.
Ας κρατήσουμε αυτό.