Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

2
20%
1
10%
1
10%
2
20%
2
20%
0
N/A
1
10%
0
N/A
1
10%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#605732
sparticle έγραψε:g ενδεικτικό του κλίματος σήμερα είναι ότι τα post σου έχουν γίνει λιγότερο αστεία :roll:


Ναι, αλλά περισσότερο γελοία...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#605734 Δεν , πειραζει, γελαει ο George Prix, κριμα ειναι. :inlove:

Θα εννοεις φυσικα οτι ενδεικτικο του κλιματος σημερα ειναι οτι επεστρεψαν οι γραφικες Κυριακες μας πισω. :roll:

Οβερ εντ αουτ.

@ Διακο

8 εχει σιωπητηριο η στρατια αποψε; Η ακομα με θερινη ωρα παει; :s_laughat
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#605742
g8777 έγραψε:8 εχει σιωπητηριο η στρατια αποψε; Η ακομα με θερινη ωρα παει;


22:30, αλλά ΑΥΔΜ είμαι, δεν με πιάνουν αυτά γλυκούλη μου. :whistlink:

Ρε πόσο πόνεσες... πόσο; :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#605747
g8777 έγραψε:Αρχιζω , εχει πολυ πονο μεχρι εκει; :sorry:

Στη Ρωσία αν ο Κόκκινος Στρατός κερδίσει πάντως ο Δίας θα κρεμάσει σημαία από το μπαλκόνι.


< 1 >
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#605791 Τζι μην τους ακούς. :s_yes Ας μιλήσουμε καλύτερα για τη δαιμόνια στρατηγική που κατάφερε να κρατήσει τον :s_roses μπροστά από τον Άλμπον στον σχεδόν εντός έδρας αγώνα του.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#605800 Τζι, δεν το ανέβασα εγώ, μα τον Λένιν και τον Έντζο μαζί!!! Άλλωστε βλέπεις και το υδατογράφημα... Αλλά μου άρεσε και στο αφιερώνω: :whistlink:

Εικόνα

Κάτω από 10 ρολόγια θα ντρεπόμουν... :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#605804 Κόρτο ένα πράγμα θέλω να μου υποσχεθείς.

Ότι δεν θα βάλετε Αλ Μπάνο.
:help:

Όλα τα υπόλοιπα θα τα αντέξω. Ακόμα και Μίρκο Τακολα. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By STK
#605836
REALZEUS έγραψε:Τζι, δεν το ανέβασα εγώ, μα τον Λένιν και τον Έντζο μαζί!!! Άλλωστε βλέπεις και το υδατογράφημα... Αλλά μου άρεσε και στο αφιερώνω: :whistlink:

Κάτω από 10 ρολόγια θα ντρεπόμουν... :whistlink:


Ευχαριστώ για το shar..ing Δία :roll:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#605837
STK έγραψε:
REALZEUS έγραψε:Τζι, δεν το ανέβασα εγώ, μα τον Λένιν και τον Έντζο μαζί!!! Άλλωστε βλέπεις και το υδατογράφημα... Αλλά μου άρεσε και στο αφιερώνω: :whistlink:

Κάτω από 10 ρολόγια θα ντρεπόμουν... :whistlink:


Ευχαριστώ για το shar..ing Δία :roll:


Στα σοβαρά τώρα, είσαι στις "φορμουλέρες";
Άβαταρ μέλους
By sparticle
#605840 Άπο formula1.com:

“I think when we stopped Sebastian at first, Verstappen was ready to stop so we had to protect his position,” explained Binotto after the race. “It was the best opportunity for us to try to overtake [second-placed Lewis] Hamilton and as well later on we would’ve stopped Charles and the pit crew would’ve been free for him.

Κι εγώ που νόμιζα ότι ήξεραν πότε να πιάσουνε τη Mercedes στον ύπνο! Αποκαλύφθηκε η στρατηγική της Ferrari: Αντιγράφουμε Red Bull ή Mercedes! :s_cool