Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

1
11%
0
N/A
4
44%
2
22%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
1
11%
0
N/A
1
11%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#602638 Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα













Άβαταρ μέλους
By g8777
#602685 Εχετε βαρεθει και οι υπολοιποι την γκρινια του ΗταΦι καθε μα καθε αγωνα;

Αντμιν εισαι, δεν εχεις να αποδειξεις τιποτα, δειξε ανωτεροτητα.

Δυστυχως δεν εχει ignore list για admin σσαν το mute της ΤV .

Ουτε να μας διαβαζει τα ποστ του ο ripper.

Για να μην πω o



ΜiGF1. :inlove: :inlove: :inlove:


:s_cry
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#602688 :x
Έχε χάρη που δεν έχει λήξει το θέμα με το εταιρικό αμάξι και θέλω να κρατάω χαμηλό προφίλ, αλλιώς θα σου έλεγα. :s_hang
Αυτό το "είσαι και admin" κάτι μου θυμίζει, αλλά δεν είμαι σίγουρος. Μου το έχεις ξαναπεί; :s_blush
Άβαταρ μέλους
By kantoniou
#602956 Λοιπον, θα το πω:
ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Η ΜΟΝΖΑ.
Νταξ, ιστορικο GP, ο ναος της ταχυτητας, Φερραρι εντος εδρας, ομορφο σκηνικο.
Αλλα απο χαραξη ειναι πολυ μονοτονη και απλοϊκη, δεν δινει καλους αγωνες. Και οι τιφοζι ειναι χουλιγκανοι.
Το 'πα, βαρατε ελευθερα. :tomato:

Τι φαση ειναι αυτο με τις χορηγιες απο τα αλκοολουχα; Τσονι Γουαλκερ στο ΣΠΑ, Χάινεκεν εδω και ταυτοχρονα η καμπανια when you drive never drink. Δεν ειναι ακυρο marketing;
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#602964
kantoniou έγραψε:Λοιπον, θα το πω:
ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Η ΜΟΝΖΑ.
Νταξ, ιστορικο GP, ο ναος της ταχυτητας, Φερραρι εντος εδρας, ομορφο σκηνικο.
Αλλα απο χαραξη ειναι πολυ μονοτονη και απλοϊκη, δεν δινει καλους αγωνες. Και οι τιφοζι ειναι χουλιγκανοι.
Το 'πα, βαρατε ελευθερα. :tomato:

Δεν εισαι ο μονος που δεν του αρεσει η Monza φιλε! Αλλα στην ευθεια που ερχονται με τα οσα και φρεναρουν για το εσακι, με φτιαχνει τοσο πολυ οταν ειναι οριακο το φρεναρισμα που ξεχναω την υπολοιπη πιστα... ΕΙΔΙΚΑ οταν γινει προσπερασμα στα φρενα και δεν εχει περασει ολοκληρος μπροστα απο τη μεση της ευθειας ο πισω οδηγος!

Οσον αφορα τους τιφοζι, respect για το σκασιμο που κανουν στις κερκιδες εδω και δεκαετιες, οπως και για τη γιορτινη ατμοσφαιρα που επικρατει. Μονο μελανο σημειο το γιουχαρισμα στο Λουη.

kantoniou έγραψε:Τι φαση ειναι αυτο με τις χορηγιες απο τα αλκοολουχα; Τσονι Γουαλκερ στο ΣΠΑ, Χάινεκεν εδω και ταυτοχρονα η καμπανια when you drive never drink. Δεν ειναι ακυρο marketing;


Any publicity is good publicity :s_wink
Άβαταρ μέλους
By g8777
#602979 Ελπίζω να κάνει τις συνεντεύξεις στο πόντιουμ. Θα είναι μια ανάσα δροσιάς.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#603023
kantoniou έγραψε:Λοιπον, θα το πω:
ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Η ΜΟΝΖΑ.
Νταξ, ιστορικο GP, ο ναος της ταχυτητας, Φερραρι εντος εδρας, ομορφο σκηνικο.
Αλλα απο χαραξη ειναι πολυ μονοτονη και απλοϊκη, δεν δινει καλους αγωνες. Και οι τιφοζι ειναι χουλιγκανοι.
Το 'πα, βαρατε ελευθερα. :tomato:

Τι φαση ειναι αυτο με τις χορηγιες απο τα αλκοολουχα; Τσονι Γουαλκερ στο ΣΠΑ, Χάινεκεν εδω και ταυτοχρονα η καμπανια when you drive never drink. Δεν ειναι ακυρο marketing;

Βασικά είναι μέχρι να πας.

Αν μπεις μέσα στο πάρκο και ακούς τον αντίλαλο από τα μονοθέσια ή supporting events και περπατήσεις περνώντας από τη παλιά banked χάραξη μετά καταλαβαίνεις ότι είναι κάτι το ξεχωριστό, καμία σχέση με Αμπουνταμπια κλπ.

Είναι πισταρα που πάνε τέρμα γκάζι και το ακούς τη ντρελα μου.

< 1 >
Άβαταρ μέλους
By ripper
#603057 Η Μόντζα είναι τρελή βαρετόπιστα και οι tifosi τρελά χουλιγκάνια. Γνωστά αυτά.
Έχει όμως μεγάλη ιστορία, πολύ ωραία ατμόσφαιρα, πολύ κόσμο , είναι έδρα της Ferrari. Οπότε έχει τουλάχιστον καμία 5άδα που πρέπει να φύγουν πριν από αυτή.