Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

2
33%
0
N/A
3
50%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
1
17%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#597431 Ηταν γαματος σημερα! :shifty: Το ειπαν για μια συνεχομενη φορα και οι εκφωνητες της κοσμοτε! :rtfm:
Εκανε τετακε 360 μοιρες και λεγανε εκστασιασμενοι ποσο γαματος ειναι που το εσωσε!
Εκανε ιδιο τετακε 360 μοιρες κι ο λουης και ελεγαν ποσο κωλοφαρδος ειναι που δεν στουκαρε και οτι ειναι ο οδηγος που τα τελευταια χρονια εχει ξεσκιστει στην τυχη! :lol:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#597445 Ναι εντάξει μην ξεθαρρευουν κι αυτοί οι πουθεναδες. :svivhaha: Ακόμα θυμόμαστε τα χάλια τους. Δεν είμαστε χρυσόψαρα. Η Φ1 Ε πιο γρήγορη ήταν από το ανέκδοτο της Χονδα τα περασμένα χρόνια. :roll:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#597480
elteo έγραψε:
George_Prix έγραψε:O Verstappen θυμισε οτι ανοικει σε διαφορετικο πλανητη απο τα περισσοτερα γατακια του grid.


Οταν σηκώσει κατσαρολικά τότε να τον εξισώνεις με Λούηδες, Σεβαστιανούς και Κίμηδες.
Προς το παρόν το γατάκι είναι ο αχώνευτος. 92 αγώνες με μόλις 7 νίκες. Κατσαρολικό ούτε στα όνειρά του.

ΥΓ. μου έκατσε κάπως το απαξιωτικό σχόλιο σου.


Οταν γραφτηκα στο petrolheads, καθε φορα που εκραζα το Vettel (και δεν ηταν λιγες :s_tongue) ακουγα οτι ειμαι ασχετος, κολλημενος, βλακας και διαφορα τετοια ωραια, επειδη εκραζα εναν τετρακις.

Εφαγα τη ζωη μου να σας μαθω οτι τα κατσαρολικα δε σημαινουν ΤΙΠΟΤΑ και ερχεσαι στις 27 Ιουλιου 2019 μετα απο τοσο καιρο και κανεις το ιδιο λαθος!



g8777 έγραψε:Μισο αγωνα δε μπορουσε να περασει τον Bottas που μαλιστα σε καποια φαση του ανοιγε κιολας ο Φινλανδος!

Το Bottas με καλυτερο μονοθεσιο. Οχι τον Kimi με χειροτερο μονοθεσιο.

g8777 έγραψε:Επρεπε να εγκαταλειψει το μισο grid

Οι οποιοι ηταν πισω του και δεν κερδισε καμια θεση.

g8777 έγραψε:να μηδενιστει η διαφορα με τους γρηγορους 4 φορες

Για την ακριβεια οι αλλοι ηταν κωλοφαρδοι που ηταν πισω και κλεινανε τη διαφορα απο το Verstappen που ηταν μπροστα.

g8777 έγραψε:να του ανοιξει ο κωλος

Η μονη του "κωλοφαρδια" ηταν ο καιρος. Στον οποιο βροχινο καιρο ξεχωριζουν οι αντρες απο τα παιδακια.

g8777 έγραψε:να πιασουν ΟΛΕΣ οι αποφασεις της Red Bull

Η Red Bull εκανε εχθες μεγαλη χοντραδα. Μετα τα βροχινα εβαλε στο Max τα κιτρινα λαστιχα αντι για τα κοκκινα. Οταν βρεχει και παιρνεις το ρισκο να γυρισεις σε σλικ, βαζεις τη μαλακοτερη γομα που εχεις και παρακαλας να εχει λιγη προσφυση. Δε βαζεις τα σκληρα.

g8777 έγραψε:Οποτε το σημερινο βαθρο (EDIT: ειθισται να λεμε βαθρο για τους δευτεροτριτους και νικη για τον πρωτο οσο και να τσουζει η νικη) εχει ακριβως την ιδια βαρυτητα με τις 6 "νίκες"του

Οποτε μολις απεδειξα οτι το post σου εχει ακριβως την ιδια βαρυτητα με μια κλανια που μολις εκανα. Αλλα το post σου ειναι αοσμο, οποτε εχασες. ΠΑΛΙ :s_tongue


STK έγραψε:
George_Prix έγραψε:2) Τελικα ηταν ή δεν ηταν unsafe release αυτο της Ferrari σημερα? Αν ειχε δοθει τετοια ευνοϊκη αποφαση υπερ αλλης ομαδας, θα ειχε πεσει ο server του petrolheads απο τα οργισμενα σεντονια και σημερα η φαση περασε στο ντουκου απο τους γνωστους αγνωστους αμεμπτους δικαστες εδω μεσα :s_tongue


Θύμισε σε όλα τα καλά παιδιά του forum, τι ποινή δόθηκε εδώ:

https://twitter.com/i/status/1150455667620077568


Δεν ξερω αν διαβασες καν το συγκεκριμενο post μου και τα υπολοιπα posts μου οσον αφορα τις αποφασεις των κριτων, αλλα ποτε δεν εχω δωσει βαση στις αποφασεις ειτε ειναι υπερ ειτε ειναι κατα του αγαπημενου μου οδηγου.

Απλα καυτηριασα το πασιφανες φαινομενο της γαργαρας που βλεπουμε στο petrolheads. Οργισμενα σεντονια οταν καποιοι νομιζουν οτι αδικηθηκαν και ΠΛΗΡΗΣ ΓΑΡΓΑΡΑ (ουτε καν αναφορα) οταν οι αποφασεις ειναι υπερ της ομαδας τους!
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#597500 Για την ποινή στον Leclerc έχεις δίκιο, γι ακόμη μια φορά οι κριτές χρησιμοποίησαν άλλα μέτρα και σταθμά για την ίδια παράβαση.
Για τα υπόλοιπα όχι, δεν έχεις και ειδικά το θέμα με τις κούπες έχει ειλικρινά κουράσει. Τα έχεις πει τόσες φορές, το καταλάβαμε, δεν σημαίνει πως συμφωνούμε κιόλας.
Άβαταρ μέλους
By STK
#597524
George_Prix έγραψε:
STK έγραψε:
George_Prix έγραψε:2) Τελικα ηταν ή δεν ηταν unsafe release αυτο της Ferrari σημερα? Αν ειχε δοθει τετοια ευνοϊκη αποφαση υπερ αλλης ομαδας, θα ειχε πεσει ο server του petrolheads απο τα οργισμενα σεντονια και σημερα η φαση περασε στο ντουκου απο τους γνωστους αγνωστους αμεμπτους δικαστες εδω μεσα :s_tongue


Θύμισε σε όλα τα καλά παιδιά του forum, τι ποινή δόθηκε εδώ:

https://twitter.com/i/status/1150455667620077568


Δεν ξερω αν διαβασες καν το συγκεκριμενο post μου και τα υπολοιπα posts μου οσον αφορα τις αποφασεις των κριτων, αλλα ποτε δεν εχω δωσει βαση στις αποφασεις ειτε ειναι υπερ ειτε ειναι κατα του αγαπημενου μου οδηγου.

Απλα καυτηριασα το πασιφανες φαινομενο της γαργαρας που βλεπουμε στο petrolheads. Οργισμενα σεντονια οταν καποιοι νομιζουν οτι αδικηθηκαν και ΠΛΗΡΗΣ ΓΑΡΓΑΡΑ (ουτε καν αναφορα) οταν οι αποφασεις ειναι υπερ της ομαδας τους!


Ακόμα περιμένω να ακούσω την ποινή που δόθηκε στο Silverstone :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#597539
STK έγραψε:
George_Prix έγραψε:
STK έγραψε:
George_Prix έγραψε:2) Τελικα ηταν ή δεν ηταν unsafe release αυτο της Ferrari σημερα? Αν ειχε δοθει τετοια ευνοϊκη αποφαση υπερ αλλης ομαδας, θα ειχε πεσει ο server του petrolheads απο τα οργισμενα σεντονια και σημερα η φαση περασε στο ντουκου απο τους γνωστους αγνωστους αμεμπτους δικαστες εδω μεσα :s_tongue


Θύμισε σε όλα τα καλά παιδιά του forum, τι ποινή δόθηκε εδώ:

https://twitter.com/i/status/1150455667620077568


Δεν ξερω αν διαβασες καν το συγκεκριμενο post μου και τα υπολοιπα posts μου οσον αφορα τις αποφασεις των κριτων, αλλα ποτε δεν εχω δωσει βαση στις αποφασεις ειτε ειναι υπερ ειτε ειναι κατα του αγαπημενου μου οδηγου.

Απλα καυτηριασα το πασιφανες φαινομενο της γαργαρας που βλεπουμε στο petrolheads. Οργισμενα σεντονια οταν καποιοι νομιζουν οτι αδικηθηκαν και ΠΛΗΡΗΣ ΓΑΡΓΑΡΑ (ουτε καν αναφορα) οταν οι αποφασεις ειναι υπερ της ομαδας τους!


Ακόμα περιμένω να ακούσω την ποινή που δόθηκε στο Silverstone :rtfm:


Αν διαβασεις προσεκτικα αυτα που ειπα ηδη 2 φορες, δε θα με ξαναρωτησεις για συγκεκριμενες ποινες. Γιατι δε σχολιαζω καν την ποινη και ουτε με νοιαζει αν ευνοηθηκε ή αδικηθηκε ο αγαπημενος μου οδηγος. Τα 2 μετρα και 2 σταθμα μερικων δικαστων εδω μεσα σχολιαζω.

Εμενα μου ειναι αρκετο να βλεπω αγωνες σαν τους τελευταιους. Αγωνες που μας θυμισαν γιατι κολλησαμε εδω και τοσες δεκαετιες με αυτο το σπορ :s_smile
Άβαταρ μέλους
By STK
#597544 Επειδή συνεχίζεις να υπεκφεύγεις George μου:

George_Prix έγραψε: Γιατι δε σχολιαζω καν την ποινη και ουτε με νοιαζει αν ευνοηθηκε ή αδικηθηκε ο αγαπημενος μου οδηγος.

Ναι μεν...

George_Prix έγραψε:2) Τελικα ηταν ή δεν ηταν unsafe release αυτο της Ferrari σημερα?

Αλλά μια χαρά αναρωτήθηκες εδώ... οπότε...

Και πάμε στο καλό τώρα:

George_Prix έγραψε: Αν ειχε δοθει τετοια ευνοϊκη αποφαση υπερ αλλης ομαδας, θα ειχε πεσει ο server του petrolheads απο τα οργισμενα σεντονια και σημερα η φαση περασε στο ντουκου απο τους γνωστους αγνωστους αμεμπτους δικαστες εδω μεσα :s_tongue


Ευνοϊκή απόφαση υπήρξε ακριβώς στο προηγούμενο Grand Prix και OXI κανένας server δεν έπεσε από οργισμένα σεντόνια.
Άλλη μια απόδειξη πως συνήθως όσοι κράζετε τους υπόλοιπους ότι φοράνε γυαλιά, είστε οι πρώτοι και καλύτεροι που τα φοράτε.
Πάμε παρακάτω.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#597546 Συνεχισε με αυτες τις αυθαδιοτητες και σε βλεπω αποφοιτο του ΙΕΚ Ξινη οταν ξαναπαρει ο Ναντο κουπα. :x

Εχομεν και ενα επιπεδο σπουδων εδω μεσα , αει σιχτηρ . :x

Φοραδιαρηδες. :s_coffee
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#597547
STK έγραψε:Αλλά μια χαρά αναρωτήθηκες εδώ... οπότε...


Ταυτοχρονα "αναρωτηθηκα" αν ο Gasly ετρεχε με setup δικο του ή του Vettel.

Απλα φιλε θεωρησες οτι το τρολλαρισμα μου ηταν αναρωτηση :s_tongue

Εν κατακλειδι...
Αφηνω την κλαψα και τη ρετσινια του αδικημενου στους αλλους. Οσο βλεπω τον αγαπημενο μου οδηγο να πεταει και επισης βλεπω ενδιαφεροντες αγωνες τελευταια, λιγο με νοιαζει τι θα αποφασισουν καποιοι κυριοι απο την καρεκλα τους και τι συμφερονται παιζονται πισω απο τις κουρτινες.
Άβαταρ μέλους
By STK
#597552
g8777 έγραψε:Συνεχισε με αυτες τις αυθαδιοτητες και σε βλεπω αποφοιτο του ΙΕΚ Ξινη οταν ξαναπαρει ο Ναντο κουπα. :x

Εχομεν και ενα επιπεδο σπουδων εδω μεσα , αει σιχτηρ . :x

Φοραδιαρηδες. :s_coffee


Πιο πιθανό να προβάρεις τα κόκκινα με τον Λούη σου παρά να σηκώσει κούπα στην F1 ο απόφοιτος σχολών μαγειρέματος Μπριατόρε g μου.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#597554
STK έγραψε:
g8777 έγραψε:Συνεχισε με αυτες τις αυθαδιοτητες και σε βλεπω αποφοιτο του ΙΕΚ Ξινη οταν ξαναπαρει ο Ναντο κουπα. :x

Εχομεν και ενα επιπεδο σπουδων εδω μεσα , αει σιχτηρ . :x

Φοραδιαρηδες. :s_coffee


Πιο πιθανό να προβάρεις τα κόκκινα με τον Λούη σου παρά να σηκώσει κούπα στην F1 ο απόφοιτος σχολών μαγειρέματος Μπριατόρε g μου.


γιατί να το κάνει αυτό?

δεν τον πήραν ακόμα τα χρόνια....έχει φιλοδοξίες για να φτάσει τα 7.

στην φοράδα μόνο για σύνταξη.... :shifty: