Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

2
40%
0
N/A
2
40%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
1
20%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#589343 Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα







Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#590323 Μ'αρεσει που ο Λούης έσκυψε κάτω από το μονοθέσιο να δει τι παίζει... Ο τύπος μόλις κρεμάσει τα γάντια του να πάει για καριέρα στο Holywood λέω...
Ήμαρτον.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#590325 Έβλεπες όλους να κατεβάζουν τους χρόνους τους(μέχρι και η μάκα είδε φως).
Μόνο ο έτσι δεν τον κατέβαζε. Με την καμία όμως.
Όχι πως ο εκλέρ γάμησε αλλά τέσπα, λίγο για την παρηγοριά.
Ο μπότας δυσανασχέτησε(πάλι) ή ιδέα μου? :shifty:
Άβαταρ μέλους
By ripper
#590326 Λογικά ο Vettel είχε κάποιο πρόβλημα ή κάποιο λάθος στον τελευταίο γύρο.
Ελπιδοφόρα εμφάνιση των McLaren και μου αρέσει το οδηγικό δίδυμο.
Verstappen και Hamilton είναι άλλη κλάση.
Και ο Ricciardo που κερδίζει και τον Ηulkenberg στην ομάδα του.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#590328 Δεν θα εκπλαγώ αν ο Σεμπάστιαν φέτελ αποχωρήσει από τη ferrari στο τέλος της χρονιάς, θα εκπλαγώ αν δεν αποχωρήσει γενικά από τη φόρμουλα. :iconcool:

Εκεί στα indy cars δεν υπάρχεί ένας χριστιανός να οργανώσουν μία ωραία λιτή εκδήλωση προς τιμή του lewis hamilton που τους έχει ανεβάσει επίπεδο τα τελευταία χρόνια; :roll:
Τα top τιμόνια τους στέλνει .Και που σαι ακόμα, απλά ΔΕΝ μπλέκεις με F1 μέχρι το 2030. :rtfm: Ο άνθρωπος είναι Cupra master. :inlove:

Τι διάολο, νόμιζα ότι τα πρόσεχαν αυτά. :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#590329 Ο Vettel είναι η απόδειξη ότι ο γάμος σκοτώνει τον έρωτα. Με το που παντρεύτηκε ---> Ρ7. :svivhaha:

Γελάμε για να μην κλαίμε... :vava:
Άβαταρ μέλους
By ttc
#590400 Κυριακη μεσημερι και μονο 10 ποστ για τον αγωνα που ειναι σε λιγες ωρες;; Α ρε Χαμιλτον, τι τους κανεις, χαχαχαχα :lol: :lol: :lol: :lol: :svivhaha: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#590425 Τρομερός αγώνας και σήμερα. Ξυπνήστε με όταν τελειώσει.
Ας το βλέπουν μονοι τους το πρωτάθλημα στη φια έτσι πως το κατηντησαν.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#590433 Καλά Φ1 τέλος για μένα φέτος. Δεν ξαναχάνω την ώρα μου ειδικά καλοκαιριάτικο.