Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

5
42%
0
N/A
2
17%
0
N/A
2
17%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
1
8%
0
N/A
1
8%
0
N/A
1
8%
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#584672 Το μόνο που μας έσωσε από την 5η θέση είναι η κουλαμάρα του Γκασλύ. Επισήμως πλέον 3η ομάδα η Ferrari, πίσω και από την RBR... :vava:
Δεν περίμενα βέβαια κάτι καλύτερο σε πίστα χωρίς ευθείες και με αργές στροφές. Πρέπει να είναι τελείως ΓΤΠ το σασί μας... :tomato:
Άβαταρ μέλους
By touring the m3 1.6
#584685
REALZEUS έγραψε:Το μόνο που μας έσωσε από την 5η θέση είναι η κουλαμάρα του Γκασλύ. Επισήμως πλέον 3η ομάδα η Ferrari, πίσω και από την RBR... :vava:
Δεν περίμενα βέβαια κάτι καλύτερο σε πίστα χωρίς ευθείες και με αργές στροφές. Πρέπει να είναι τελείως ΓΤΠ το σασί μας... :tomato:


Ναί,μας είδα και στις ευθείες αλλά και στις γρήγορες στροφές!!Να το πώ απλά:οι τύποι που παίρνουν τις αποφάσεις είναι άσχετοι από Φ1...δεν εξηγείται αλλιώς.....έχει χαθεί η μπάλα!!
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#584686
touring the m3 1.6 έγραψε:Ναί,μας είδα και στις ευθείες αλλά και στις γρήγορες στροφές!!


Στην ευθεία 15 χλμ πάνω από τις Μερκ. Στο apex της στροφής 12 (από τις πιο γρήγορες), 12 χλμ κάτω! Δεδομένα την Πέμπτης από το Μονακό. Στις αργές στροφές ακόμα χειρότερα. :vava:


touring the m3 1.6 έγραψε:έχει χαθεί η μπάλα!!


Από ότι φαίνεται το συγκεκριμένο concept (outwash front wing) είναι λανθασμένο. Αν όντως ισχύει αυτό, μόνο ένα ριζικά ανασχεδιασμένο μονοθέσιο μπορεί να φέρει αποτελέσματα. Το φετινό πρωτάθλημα όμως ήδη πέταξε. Φέτος θα είναι ο 11ος χρόνος χωρίς πρωτάθλημα. Έχουμε άλλα 4 χρόνια για να ισοφαρίσουμε την άτιτλη 15ετία 1984-1998. Νομίζω μπορούμε να το κάνουμε, είμαστε και (αν-)ικανοί και (α-)πρόθυμοι (που λέμε και στις Ε.Δ.). :tomato:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#584755


:shifty:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#584766 Γκράντε ρεζιλίκι... :vava: :vava: :vava:

Να σε γλεντάει και ο Τσουκαλάς της F1... :omg:

Πρέπει να αλλάξω άθλημα. Το Tour de France τι λέει ρε παιδιά; Καλό είναι;
Άβαταρ μέλους
By kantoniou
#584783 Για Φερράρι δεν θα σχολιάσω, μιλάμε για Βατερλό διαρκείας.
Αυτός ο γύρος του Χάμιλτον είναι από αυτούς που κάνει συχνά και γαμάει την ψυχολογία του τιμ μέιτ.
Άντε μήπως βρέξει και δεν κοιμηθούμε αύριο.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#584820 Μιλαμε οτι η Ferrari ειναι εγγυηση για τους haters της. Οσο κακη διαθεση και να εχεις, οσο χαλια και να πηγαινουν αυτοι που υποστηριζεις, αν μισεις τη Ferrari ειναι σιγουρο οτι θα σου φτιαξει τη διαθεση 21 τριημερα το χρονο. Λαθη της ομαδας στη στρατηγικη... αστεια team orders και δηλωσεις... να βλεπεις το Vettel να παιζει συγκρουομενα με τις μπαριερες καθε φορα που βγαινει στην πιστα... Priceless :s_cool
Άβαταρ μέλους
By elteo
#584821
kantoniou έγραψε:Άντε μήπως βρέξει και δεν κοιμηθούμε αύριο.


Μπααα ίσα ίσα που θα είναι όαση μέσα στην σημερινή ημέρα πρηξίματος των εκλογών. :s_hang
Άβαταρ μέλους
By g8777
#584823
George_Prix έγραψε:Μιλαμε οτι η Ferrari ειναι εγγυηση για τους haters της. Οσο κακη διαθεση και να εχεις, οσο χαλια και να πηγαινουν αυτοι που υποστηριζεις, αν μισεις τη Ferrari ειναι σιγουρο οτι θα σου φτιαξει τη διαθεση 21 τριημερα το χρονο. Λαθη της ομαδας στη στρατηγικη... αστεια team orders και δηλωσεις... να βλεπεις το Vettel να παιζει συγκρουομενα με τις μπαριερες καθε φορα που βγαινει στην πιστα... Priceless :s_cool


Γιωργο νομιζα οτι εισαι απολυτα αντικειμενικος, οτι δεν μισεις καποια ομαδα. :( :(
Ελπιζω αυτο το γεγονος να μην επηρεασει την ποιοτητα των ποστ σου. :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#584824
g8777 έγραψε:
George_Prix έγραψε:Μιλαμε οτι η Ferrari ειναι εγγυηση για τους haters της. Οσο κακη διαθεση και να εχεις, οσο χαλια και να πηγαινουν αυτοι που υποστηριζεις, αν μισεις τη Ferrari ειναι σιγουρο οτι θα σου φτιαξει τη διαθεση 21 τριημερα το χρονο. Λαθη της ομαδας στη στρατηγικη... αστεια team orders και δηλωσεις... να βλεπεις το Vettel να παιζει συγκρουομενα με τις μπαριερες καθε φορα που βγαινει στην πιστα... Priceless :s_cool


Γιωργο νομιζα οτι εισαι απολυτα αντικειμενικος, οτι δεν μισεις καποια ομαδα. :( :(
Ελπιζω αυτο το γεγονος να μην επηρεασει την ποιοτητα των ποστ σου. :s_dunno


Κι εγω ΝΟΜΙΖΑ οτι μιλας την Ελληνικη γλωσσα...

Τι σχεση εχει το μισος με την αντικειμενικοτητα? Μπορει να παρακαλαω να σερνεται η Ferrari (ΜΙΣΟΣ) αλλα αν κανει καλει δουλεια θα το παραδεχτω (ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΗΤΑ).

Τελικα δεν εισαι ενα απλο τρολλακι. Εισαι ενα αμορφωτο τρολλακι. Δε γουορστ κομπινεισον εβερ :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#584827 Δοξα τω θεω Γιωργο ειχα ανησυχυσει, ευτυχως ο φαρος ειναι αναμμενος και μας καθοδηγει. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#584835
George_Prix έγραψε:
g8777 έγραψε:
George_Prix έγραψε:Μιλαμε οτι η Ferrari ειναι εγγυηση για τους haters της. Οσο κακη διαθεση και να εχεις, οσο χαλια και να πηγαινουν αυτοι που υποστηριζεις, αν μισεις τη Ferrari ειναι σιγουρο οτι θα σου φτιαξει τη διαθεση 21 τριημερα το χρονο. Λαθη της ομαδας στη στρατηγικη... αστεια team orders και δηλωσεις... να βλεπεις το Vettel να παιζει συγκρουομενα με τις μπαριερες καθε φορα που βγαινει στην πιστα... Priceless :s_cool


Γιωργο νομιζα οτι εισαι απολυτα αντικειμενικος, οτι δεν μισεις καποια ομαδα. :( :(
Ελπιζω αυτο το γεγονος να μην επηρεασει την ποιοτητα των ποστ σου. :s_dunno


Κι εγω ΝΟΜΙΖΑ οτι μιλας την Ελληνικη γλωσσα...

Τι σχεση εχει το μισος με την αντικειμενικοτητα? Μπορει να παρακαλαω να σερνεται η Ferrari (ΜΙΣΟΣ) αλλα αν κανει καλει δουλεια θα το παραδεχτω (ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΗΤΑ).

Τελικα δεν εισαι ενα απλο τρολλακι. Εισαι ενα αμορφωτο τρολλακι. Δε γουορστ κομπινεισον εβερ :lol:



Δεν εχει σχεση το μισος με την αντικειμενικοτητα; Αληθεια τωρα;

Ειναι δυνατον καποιος να ειναι απολυτα αντικειμενικος αν αντιπαθει, ποσο μαλλον αν μισει;

Μπορει καποιος να προσπαθησει σε μια τετοια περιπτωση, αλλα ειναι πολυ δυσκολο να φτασει σε ανεκτα επιπεδα αντικειμενικοτητας.

Ειδικα απο 'σενα, που νομιζω οτι οι τοποθετησεις σου θελουν να τονισουν το ποσο απαραιτητη ειναι η επαφη με το ρεαλισμο, δεν περιμενα μια τοσο μη ρεαλιστικη θεση.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#584845
Yugo_para_siempre έγραψε:
George_Prix έγραψε:
g8777 έγραψε:
George_Prix έγραψε:Μιλαμε οτι η Ferrari ειναι εγγυηση για τους haters της. Οσο κακη διαθεση και να εχεις, οσο χαλια και να πηγαινουν αυτοι που υποστηριζεις, αν μισεις τη Ferrari ειναι σιγουρο οτι θα σου φτιαξει τη διαθεση 21 τριημερα το χρονο. Λαθη της ομαδας στη στρατηγικη... αστεια team orders και δηλωσεις... να βλεπεις το Vettel να παιζει συγκρουομενα με τις μπαριερες καθε φορα που βγαινει στην πιστα... Priceless :s_cool


Γιωργο νομιζα οτι εισαι απολυτα αντικειμενικος, οτι δεν μισεις καποια ομαδα. :( :(
Ελπιζω αυτο το γεγονος να μην επηρεασει την ποιοτητα των ποστ σου. :s_dunno


Κι εγω ΝΟΜΙΖΑ οτι μιλας την Ελληνικη γλωσσα...

Τι σχεση εχει το μισος με την αντικειμενικοτητα? Μπορει να παρακαλαω να σερνεται η Ferrari (ΜΙΣΟΣ) αλλα αν κανει καλει δουλεια θα το παραδεχτω (ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΗΤΑ).

Τελικα δεν εισαι ενα απλο τρολλακι. Εισαι ενα αμορφωτο τρολλακι. Δε γουορστ κομπινεισον εβερ :lol:



Δεν εχει σχεση το μισος με την αντικειμενικοτητα; Αληθεια τωρα;

Ειναι δυνατον καποιος να ειναι απολυτα αντικειμενικος αν αντιπαθει, ποσο μαλλον αν μισει;

Μπορει καποιος να προσπαθησει σε μια τετοια περιπτωση, αλλα ειναι πολυ δυσκολο να φτασει σε ανεκτα επιπεδα αντικειμενικοτητας.

Ειδικα απο 'σενα, που νομιζω οτι οι τοποθετησεις σου θελουν να τονισουν το ποσο απαραιτητη ειναι η επαφη με το ρεαλισμο, δεν περιμενα μια τοσο μη ρεαλιστικη θεση.


Ας μεινουμε στα εργα και οχι στα ωραια λογια... Σε προκαλω να μου παραθεσεις μια αποψη μου και να μου πεις "εδω εισαι λαθος". Κατι που δειχνει οτι τα κολληματα μου (ειτε με αυτους που γουσταρω ειτε με αυτους που αντιπαθω) επηρρεαζουν την κριση μου.

Και οσον αφορα το τελευταιο μου σχολιο, δεν ειπα κατι διαφορετικο με τους αλλους χρηστες εδω μεσα, που οι περισσοτεροι μαλιστα υποστηριζουν τη Ferrari. Ειτε οπως το εθεσα εγω, ειτε τσιρκο, ειτε καρναβαλι, ειτε απλα χαλια να πει καποιος, ολοι συμφωνουμε οτι η εικονα της Ferrari ειναι τραγικη σε ολα τα επιπεδα. Το οτι ειχα την ειλικρινεια να παραδεχτω οτι εμενα με χαροποιει αυτο το χαλι, δε νομιζω οτι κανει διαφορετικη την αποψη/κριτικη μου σε σχεση με ολους τους αλλους εδω μεσα.

Απλα χωρις να λεω κατι παραλογο, καποιοι παθαινουν κοκομπλοκο με το που διαβαζουν τα ποστς μου και αντιδρανε σπασμοδικα χωρις να μπουνε καν στη διαδικασια να διαβασουν τι πραγματικα ειπα :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By ripper
#584849 Αυτή η τελειότητα πάντως θα ήταν πιο ανεκτή αν δεν την τόνιζες σε κάθε ποστ.
Δηλαδή είσαι που είσαι τέλειος, αντικειμενικός, με καταπληκτικά ποστ, με αλάνθαστη ματιά, ε μην το γράφεις και συνέχεια.
Λυπήσου εμάς τους μέτριους.

Λίγο ανθρωπιά ρε αδερφέ.