Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

5
42%
0
N/A
2
17%
0
N/A
2
17%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
1
8%
0
N/A
1
8%
0
N/A
1
8%
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#584853
ripper έγραψε:Αυτή η τελειότητα πάντως θα ήταν πιο ανεκτή αν δεν την τόνιζες σε κάθε ποστ.
Δηλαδή είσαι που είσαι τέλειος, αντικειμενικός, με καταπληκτικά ποστ, με αλάνθαστη ματιά, ε μην το γράφεις και συνέχεια.
Λυπήσου εμάς τους μέτριους.

Λίγο ανθρωπιά ρε αδερφέ.


Αυτος ο τονισμος δε θα ηταν απαραιτητος αν δε μου ζαλιζανε/τε τα @@ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ που λεω την αποψη μου σε κατι μερικα παιδακια.

Το μονο που μου απομενει για να παλεψω κατι τετοιους "ξυπνιους" ειναι να τους αποδειξω το ποσο βλακες ειναι. Αν δε σου αρεσει αυτη η διαδικασια της αποδειξης της βλακειας μερικων (και οχι αποδειξης της δικης μου τελειοτητας οπως λανθασμενα ειπες) την επομενη φορα που θα δεις καποιον "ξυπνιο" να παιζει αυτο το παιχνιδακι, κανε report το μυνημα του ή ακομα καλυτερα πες του στο τοπικο οτι αυτο παιχνιδακι δεν εχει καλη καταληξη και ειναι κουραστικο για ολους. Στο χερι σου ειναι να εισαι καλος χρηστης και να βαλεις τα τρολλακια στη θεση τους :s_wink
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#584866 Ξεκάθαρο unsafe release από την ρεντμπουλ στο μονοθέσιο του φερσταπεν.
Έπρεπε να περιμένουν να περάσει και ο μπότας και ο φεττελ, όπως θα έκαναν σε οποιαδήποτε άλλη κανονική πίστα.
Για να δούμε αν θα χαριστούν στον χαϊδεμένο πάλι.. ;)
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#584869
Bayern7 έγραψε:Ξεκάθαρο unsafe release από την ρεντμπουλ στο μονοθέσιο του φερσταπεν.
Έπρεπε να περιμένουν να περάσει και ο μπότας και ο φεττελ, όπως θα έκαναν σε οποιαδήποτε άλλη κανονική πίστα.
Για να δούμε αν θα χαριστούν στον χαϊδεμένο πάλι.. ;)
Δεν σηκώνει που δεν σηκώνει για να αποφύγει το τρακάρισμα, αν του την χαρίσουν θα αποθρασυνθει τελείως

< Note >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#584871
George_Prix έγραψε:
ripper έγραψε:Αυτή η τελειότητα πάντως θα ήταν πιο ανεκτή αν δεν την τόνιζες σε κάθε ποστ.
Δηλαδή είσαι που είσαι τέλειος, αντικειμενικός, με καταπληκτικά ποστ, με αλάνθαστη ματιά, ε μην το γράφεις και συνέχεια.
Λυπήσου εμάς τους μέτριους.

Λίγο ανθρωπιά ρε αδερφέ.


Αυτος ο τονισμος δε θα ηταν απαραιτητος αν δε μου ζαλιζανε/τε τα @@ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ που λεω την αποψη μου σε κατι μερικα παιδακια.

Το μονο που μου απομενει για να παλεψω κατι τετοιους "ξυπνιους" ειναι να τους αποδειξω το ποσο βλακες ειναι. Αν δε σου αρεσει αυτη η διαδικασια της αποδειξης της βλακειας μερικων (και οχι αποδειξης της δικης μου τελειοτητας οπως λανθασμενα ειπες) την επομενη φορα που θα δεις καποιον "ξυπνιο" να παιζει αυτο το παιχνιδακι, κανε report το μυνημα του ή ακομα καλυτερα πες του στο τοπικο οτι αυτο παιχνιδακι δεν εχει καλη καταληξη και ειναι κουραστικο για ολους. Στο χερι σου ειναι να εισαι καλος χρηστης και να βαλεις τα τρολλακια στη θεση τους :s_wink


Σε ευχαριστω που με κανεις να θελω να γινομαι καλυτερος αθρωπος :inlove:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#584872
belgarion έγραψε:
Bayern7 έγραψε:Ξεκάθαρο unsafe release από την ρεντμπουλ στο μονοθέσιο του φερσταπεν.
Έπρεπε να περιμένουν να περάσει και ο μπότας και ο φεττελ, όπως θα έκαναν σε οποιαδήποτε άλλη κανονική πίστα.
Για να δούμε αν θα χαριστούν στον χαϊδεμένο πάλι.. ;)
Δεν σηκώνει που δεν σηκώνει για να αποφύγει το τρακάρισμα, αν του την χαρίσουν θα αποθρασυνθει τελείως

< Note >


Εισαι υποκειμενικος και αντιπροσωπος. :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#584874 Μ αυτά και μ αυτά 2ος ο Φεττελ. Για να δούμε ΤΙ θα κάνουν ώστε να χάσει το βάθρο...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#584875 5 sec το παιδακι. :thumbsdown:

Ξεκαθαρη παραβιαση κανονισμων, γιωργοπριτς δωσε πονο :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#584879 Πρώτη φορά φέτος που η Pirelli έπεσε μέσα στην ταχύτερη στρατηγική.
Ο Χάμιλτον με μεσαία δεν μπορεί να ξεφύγει από τον Μαξ με την σκληρή

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#584880
g8777 έγραψε:5 sec το παιδακι. :thumbsdown:

Ξεκαθαρη παραβιαση κανονισμων, γιωργοπριτς δωσε πονο :s_howdy
Ποινή χάδι. Έχει αηδιασει όλος ο φίλαθλος κόσμος.
Κλείνω την τιβι. Πάω να ψηφίσω Τζιτζικωστα. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#584882 Κολλητε μου σιγουρα υπαρχει μια αντικειμενικη εξηγηση για το συμβαν. :s_yes
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#584887 Αυτή η αηδία που λέγεται Μονακό, πόσα χρόνια ακόμα θα μας τυραννάει;

Το μόνο καλό που έσπασε το 1-2 της Μερκ.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#584888
REALZEUS έγραψε:Αυτή η αηδία που λέγεται Μονακό, πόσα χρόνια ακόμα θα μας τυραννάει;

Το μόνο καλό που έσπασε το 1-2 της Μερκ.


Ακριβως.

Τι τραγωδια ειναι αυτη ρε Αλεξανδρε, τι τραβεστι αγωνας ειναι αυτος. :s_whiteflag

Να το δεχθω οτι ειχε νοημα πριν 30 χρονια που τα μονοθεσια ειχαν πλατος 37 εκατοστα, τι εξυπηρετει αυτο το πραγμα εν ετει 2020;;;;;; :s_hang
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#584889
g8777 έγραψε:Αλεξανδρε


Σε παρακολουθώ από προχθές, που έχεις απασφαλίσει με το συγκεκριμένο θέμα, Βρασίδα. :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#584890 :hmmm:

Δημητρης;

:hmmm:

Λουης με λινα παει ως το τελος αρκει να μην διαλυθουν. Να το χαιρεστε FOMαιοι. :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#584893 Είναι λίγο αστείο αυτό που κάθε τρεις και λίγο ο Χάμιλτον έχει ένα πρόβλημα το οποίο μπορεί και να επηρεάσει το αποτέλεσμα αλλά εν τέλει όλα μια χαρά.

< Note >