Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

2
20%
0
N/A
3
30%
2
20%
0
N/A
0
N/A
1
10%
0
N/A
1
10%
0
N/A
1
10%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#578554 Pole απο μερκ δεν περιμενα. Η στροφη 8 δεν συγχωρει...Μονο ο γκαστονε ακουμπησε και δεν στουκαρε.

.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#578564 https://www.formula1.com/en/latest/arti ... Pybim.html
Πάντως σε αντίθεση με κάποιους άλλους, δεν ψάχνει για δικαιολογίες και έχει τ'@@ να παραδεχτεί πως ήταν δικό του λάθος.
Ας χρησιμοποιήσει αυτή την χρονιά να μάθει, και από του χρόνου δεν θα τον σταματάει κανείς.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#578571 Τον πήδηξαν ασαλιωτα τον Λούη μου οι Λύκοι. Το πολύ 6ος.


:rant: :rant: :rant:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#578578 Τζι έχεις γίνει πιο γραφικός κι από τον γκεάκο

< >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#578583 Πόσο μαλακες;
Δεν θα αντέξουν τα soft 17 γύρους με την θερμοκρασία να πέφτει;

Άχρηστοι!

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#578591 Μας πρηξανε και με τον Ρυθμό του εκλερ και τα @@ μου κουνιούνται.
Σε Ρυθμό αγώνα στα ίδια (μην πω και χειρότερα) ήταν από τον φετελ.
Εκ των υστέρων τι καλύτερο μπορούσε να κάνει η Φερράρι; Να κάνει μικρότερο πρώτο στιντ με την κίτρινη και να τον βάλει μετά με την σκληρή; Δε νομίζω να άλλαζε κάτι. Ίσως να κερδιζε μια θέση από τον Μαξ. Μαλακιες

Είμαστε πίσω από την Μέρκ σε ταχύτητα, Ρυθμό αγωνα,πείτε το όπως θέλετε. Τέλος.
Ούτε στρατηγική έφταιγε σήμερα ούτε τίποτα.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#578592 Τέταρτο 1-2 για τις Μερκ σε μια πίστα που βόλευε υποτίθεται την Φερράρι.
Πρέπει να βρει μια αλεπού η σκουντερια γιατί ο Λύκος θα τα πάρει όλα και φέτος.

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By sparticle
#578593 θα το πω τωρα πριν διαβασω κ δηλωσεις:

Αυτη η φαεινη ιδεα να περασουν στο Q3 με τα κιτρινα, φανηκε ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ποσο καταπληκτικη ηταν. Τα κοκκινα ηταν η αργη γομα στο δευτερο μισο του αγωνα. Ο ιδιος ο Leclerc με τη στουκα ειπε οτι εν μερει εφταιγαν τα λαστιχα σε συνδυασμο με τη θερμοκρασια που το παρακανε και το στουκαρε.

Εχεις εναν τουλαχιστον οδηγο που φαινεται απο την Παρασκευη οτι μπορει να κερδισει και κανεις Ο,ΤΙ μπορεις για μην κερδισει.

Μου φαινεται αδιανοητο, δεν ξερω τι να πω
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#578594
sparticle έγραψε:Εχεις εναν τουλαχιστον οδηγο που φαινεται απο την Παρασκευη οτι μπορει να κερδισει και κανεις Ο,ΤΙ μπορεις για μην κερδισει.

Μου φαινεται αδιανοητο, δεν ξερω τι να πω


Αυτό!

Ακόμα και στον αγώνα αντί να τον βάλουν νωρίτερα μέσα για τα soft, τον καθυστέρησαν για να σιγουρέψει ο Φεττελ το βάθρο και άφησαν τον Λεκλερκ μισό λεπτό πίσω από τον Μαξ, να κάνει τί;

Από το Mi A1.