Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

3
18%
1
6%
3
18%
3
18%
2
12%
0
N/A
1
6%
0
N/A
1
6%
0
N/A
2
12%
0
N/A
0
N/A
1
6%
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By elteo
#576311 Χαντακωσαν το Γάλλο από 3η -> 5η. Άψογοι. Πώς γίνεται όλες τις |λογοκρισία| να τις κάνουν οι κόκκινοι ένα περίεργο πράγμα ρε παιδί μου. :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By STK
#576315
Nikos! έγραψε:Αγώνας είναι μάνα μου. Όλα μπορούν να συμβούν.

< >


Άστους ρε Νικόλα στην κόμπλα τους...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#576316 Άντε γεια!

Βλέπουμε από το 2020 αν μπορέσει η φοράδα. Αν και κατι μου λέει ότι του χρόνου η Honda θα είναι εξίσου δυνατή

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#576317
elteo έγραψε:Χαντακωσαν το Γάλλο από 3η -> 5η. Άψογοι. Πώς γίνεται όλες τις |λογοκρισία| να τις κάνουν οι κόκκινοι ένα περίεργο πράγμα ρε παιδί μου. :thumbsdown:

Ε δε στέλνεις κανένα βιογραφικό?

Μπορεί να τα πας καλύτερα απο τον Μπινοτο.



< >
Άβαταρ μέλους
By elteo
#576318
STK έγραψε:
Nikos! έγραψε:Αγώνας είναι μάνα μου. Όλα μπορούν να συμβούν.

< >


Άστους ρε Νικόλα στην κόμπλα τους...


Εικόνα

Υπενθυμίζω 1-2 η Μερτσέντες.
Η RB Honda εμπρός του Νο2 :roll: της Φερράρι.

Κατά τα άλλα κομπλα γιατί δεν είμαστε κολλημένοι με μια ομάδα που πάει από το κακό στο χειρότερο.
Α και μιλάμε για το 3ο σερί 1-2 των Γερμανών.


Νικολάκη προτιμώ να αφήσω την δουλειά στους "επαγγελματίες" της φοράδας. Συνέχισε να εθελοτυφλεις. :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By STK
#576320 Τα στραβά της Ferrari τα λένε πρώτοι από όλους όσοι την υποστηρίζουν.
Το να μην είσαι (ή και να είσαι) οπαδός της Ferrari και να το υπενθυμίζεις σε κάθε post μέσα στον αγώνα χωρίς να ασχολείσαι με κάτι άλλο, ναι δείχνει κόμπλα :thumbsdown:
Φιλιά :inlove:
Τελευταία επεξεργασία από STK και 14 Απρ 2019, 10:57, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#576321 Τον έπαιξαν πάλι στη Ferrari. Εμείς από μια οθόνη βλέπαμε ότι ο Φέττελ δεν έχει ΤΗΝ ταχύτητα για να πλησιάσει όχι μόνο το Λεκλερκ, πόσο μάλλον τον Μπότας. Τι είδαν αυτοί εκεί δεν μπορώ να καταλάβω...