Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

3
18%
1
6%
3
18%
3
18%
2
12%
0
N/A
1
6%
0
N/A
1
6%
0
N/A
2
12%
0
N/A
0
N/A
1
6%
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By g8777
#576714 Είναι όντως λυπηρό αν κάτσεις και το σκεφτείς, πώς δεν μπορούν να δουν 145 άνθρωποι ( υποτίθεται επαγγελματίες) αυτό που είναι ξεκάθαρο σε όποιον έχει κάνει καμιά πεντεξι αγώνες streaming στην ζωή του. Δεν την βλέπω καλά την Φερράρι , έχουμε 2019 Q1 report να δω τι κρύβει το μέλλον; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#576715
g8777 έγραψε:Είναι όντως λυπηρό αν κάτσεις και το σκεφτείς, πώς δεν μπορούν να δουν 145 άνθρωποι ( υποτίθεται επαγγελματίες) αυτό που είναι ξεκάθαρο σε όποιον έχει κάνει καμιά πεντεξι αγώνες streaming στην ζωή του. Δεν την βλέπω καλά την Φερράρι , έχουμε 2019 Q1 report να δω τι κρύβει το μέλλον; :hmmm:


Πες τα ρε μεγαλε, πραγματικα λυπηρο :(

Aυτα που ειχα καταλαβει εγω για το Vettel απο τον καναπε του σπιτιου μου πριν 10 χρονια, εσυ και μερικα ακομα εκατομμυρια ανθρωποι (μανατζαραιοι της Ferrari included) τα καταλαβατε περσι :(

Και ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΛΥΠΗΡΟ, μερικα ανθρωπομορφα γατακια ακομα δεν τα εχουν καταλαβει :(

Που θα παει αυτος ο κοσμος ρε παιδια με τετοια μυαλα? :(

Πως θα βγουνε νεα ταλεντα στο χωρο αν μερικοι ασχετοι τα θαβουν πριν καν τα δουνε μεσα στην πιστα? :(
Άβαταρ μέλους
By g8777
#576716 Το χειρότερο είναι ότι δεν θέλουν να σε ακούσουν και από πάνω, εμ κάνανε την χαζομάρα με τον Φεττελακο, εμ είναι και αγύριστα κεφάλια. :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#576717 Στείλτε κάνα βιογραφικό ρε παίδες στο Μαρανελλο.

Χαραμίζεστε στα φόρουμ...

Στείλτε μήπως και ΑΝΑΣΤΗΘΕΊ Η ΦΟΡΆΔΑ άγιες μέρες που είναι!

< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#576718 Εσύ στείλε μου λίγο το Q1 report να δω πόσο να αγορασω, έβλεπα Σαμοΐλη στο Αλτερ before it was cool.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#576719
g8777 έγραψε:Εσύ στείλε μου λίγο το Q1 report να δω πόσο να αγορασω, έβλεπα Σαμοΐλη στο Αλτερ before it was cool.

Δε βγαίνει ο Camilleri στο τηλέφωνο

< >
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#576721
g8777 έγραψε:Το χειρότερο είναι ότι δεν θέλουν να σε ακούσουν και από πάνω, εμ κάνανε την χαζομάρα με τον Φεττελακο, εμ είναι και αγύριστα κεφάλια. :thumbsdown:


Και το ακομα χειροτερο για σενα ειναι να με ακους να λεω "τα ελεγα εγω 10 χρονια πριν" και να χρησιμοποιεις τις τρολιες σαν ηρεμιστικο (επειδη δε σου αρεσει το ξυδακι που ειναι οτι πρεπει για τη συγκεκριμενη περιπτωση). Κανε υπομονη λεβεντη μου. Τα πρωτα χρονια ειναι δυσκολα. Σιγα σιγα θα σου περασει...
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#576722
Nikos! έγραψε:Στείλτε κάνα βιογραφικό ρε παίδες στο Μαρανελλο.

Χαραμίζεστε στα φόρουμ...


Εσυ φιλε μπορει να σκεφτεσαι "τι να τους πω και εγω μωρε, τοσοι ειδικοι ειναι μαζεμενοι, οποτε η γνωμη μου περιττευει".

Εγω λοιπον δεν ξεκιναω με δεδομενο οτι καποιοι ξερουν καλυτερα απο μενα. Πολλες φορες κανω λαθος και οταν δω τη σωστη αποψη την αναγνωριζω. Αλλες φορες παλι ειναι τοσο πασιφανης μια |λογοκρισία|, που ακομα και ο Einstein να την εχει πει, παλι σα |λογοκρισία| θα τη χαρακτηρισω.

Ακομα και να αποδειχτει ταχυτερος ο Vettel απο το Leclerc, η αποφαση της Ferrari να δωσει το ρολο του #1 στο Γερμανο πριν καν ξεκινησει το πρωταθλημα ειναι λανθασμενη. Γιατι ο Vettel δεν εχει πεισει οτι μπορει να σηκωσει μονος του την ομαδα στις πλατες, γιατι πριν κοντραριστουνε 2 οδηγοι δεν ξερεις ποιος ειναι ο καλυτερος, γιατι ειναι ΓΕΛΟΙΟ (για τον καθε υγιη φιλαθλο) να κανεις τετοιες δηλωσεις στις δοκιμες τις Βαρκελωνης και να δινεις team orders απο τον πρωτο αγωνα της χρονιας.
Τελευταία επεξεργασία από George_Prix και 17 Απρ 2019, 08:51, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#576723
Geo f1 έγραψε:Μια γαργαλιερα να γελασουμε ρε παιδες..


Ασε τα παιδια να πουνε τα "αστεια" τους ρε Γιωργο... Με διαφορετικα αστεια γελαει ο καθενας.

Οπως επισης διαφορετικα πραγματα καταλαβαινει ο καθενας, παροτι ολοι βλεπουμε τους ιδιους αγωνες.

Οποτε καταληγουμε σε κατι που συμφωνουμε ολοι. ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#576728 Ηθελα να πω οτι καποιες φορες οι χορηγοι "συνιστουν" στις εταιριες να υπογραψουν με καποιον οδηγο που θα υπηρετησει καλυτερα την χορηγια, ασχετα απο την εθνικοτητα του, αλλα μετα απο αυτο:

George_Prix έγραψε:Εγω λοιπον δεν ξεκιναω με δεδομενο οτι καποιοι ξερουν καλυτερα απο μενα.


αν δεν εισαι ο Todt, o Marco, o Wolf για να πω μερικους πρεπει να εισαι ταξιτζης! .Αλλιως τοση γνωση που να την βρηκες :lol: :lol: .....

Μετα διαβαζω αυτο:
George_Prix έγραψε: Αλλες φορες παλι ειναι τοσο πασιφανης μια |λογοκρισία|, που ακομα και ο Einstein να την εχει πει, παλι σα |λογοκρισία| θα τη χαρακτηρισω.



..και ειμαι πλεον σιγουρος οτι εισαι ταξιτζης! :lol: :lol: :lol: :lol:






ΥΓ. Πλακιτσα κανω, ελπιζω να μην παρεξηγηθει κανενας ταξιτζης :oops:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#576734
Νίκος Παππάς έγραψε:Ηθελα να πω οτι καποιες φορες οι χορηγοι "συνιστουν" στις εταιριες να υπογραψουν με καποιον οδηγο που θα υπηρετησει καλυτερα την χορηγια, ασχετα απο την εθνικοτητα του, αλλα μετα απο αυτο:

George_Prix έγραψε:Εγω λοιπον δεν ξεκιναω με δεδομενο οτι καποιοι ξερουν καλυτερα απο μενα.


αν δεν εισαι ο Todt, o Marco, o Wolf για να πω μερικους πρεπει να εισαι ταξιτζης! .Αλλιως τοση γνωση που να την βρηκες :lol: :lol: .....

Μετα διαβαζω αυτο:
George_Prix έγραψε: Αλλες φορες παλι ειναι τοσο πασιφανης μια |λογοκρισία|, που ακομα και ο Einstein να την εχει πει, παλι σα |λογοκρισία| θα τη χαρακτηρισω.



..και ειμαι πλεον σιγουρος οτι εισαι ταξιτζης! :lol: :lol: :lol: :lol:

ΥΓ. Πλακιτσα κανω, ελπιζω να μην παρεξηγηθει κανενας ταξιτζης :oops:


Δεν εχει σημασια τι δουλεια εκανα πριν 10 χρονια οταν ελεγα οτι ο Vettel ειναι λιγος και cracks under pressure. Ουτε εχει σημασια τι δουλεια κανω σημερα που λεω τη γνωμη μου οσον αφορα τη λανθασμενη/βιαστικη αποφαση της Ferrari να ξεκινησει τις δηλωσεις απο τις δοκιμες της Βαρκελωνης και τα team orders απο τον πρωτο αγωνα. Σημασια εχει αν εχω δικιο ή αν λεω μαλακιες. Για το Vettel οχι μονο δε λεω μαλακιες, αλλα εκανα πολυ κοσμο να αισθανθει μαλακας που δε με πιστευε. Για τα team orders δεν ειναι αναγκη να αποδειχτει τιποτα στο τελος του πρωταθληματος. Μονο το καρναβαλι που παρουσιαζει η Ferrari που μετα απο τοσους αγωνες δεν ξερει ποιος απο τους οδηγους της αξιζει να στηριχθει σα #1 και το κραξιμο που τρωνε απο τους περισσοτερους ειναι αρκετο...

Και για να καταλαβεις οτι δεν εχει σημασια η δουλεια του καθενος, ας παρω για παραδειγμα εσενα. Που εισαι Mod σε ενα forum που ασχολειται με το αυτοκινητο. Που θα επρεπε να εισαι απο τους "ειδικους" του χωρου. Αμ δε! Τα μαργαριταρια που εχεις πεταξει δεν τα εχω ξανακουσει στη ζωη μου!

Νίκος Παππάς mode on έγραψε:- 4 κουπες εχει ο Vettel οποτε ενας απο τους καλυτερους στον κοσμο.
- Ο Vettel μαζεψε με τη Ferrari εκεινα τα 2 χρονια περισσοτερους ποντους απο τον Alonso εκεινα τα 2 χρονια, οποτε ειναι καλυτερος.


Αν βλεπεις τοσα χρονια F1 και πετας τετοια μαργαριταρια, πηγαινε γινε ταξιτζης μπας και καταλαβεις τι παιζει στην F1. Πιστεψε με, βοηθαει πολυ :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By g8777
#576743 Επιτελους καποιος βρηκε το θαρρος να τα πει. :iconcool:

Να ξερεις οτι η θυσια σου δεν παει χαμενη, εισαι ενα συμβολο για ολους εμας. :s_cry
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#576744
g8777 έγραψε:Επιτελους καποιος βρηκε το θαρρος να τα πει. :iconcool:

Να ξερεις οτι η θυσια σου δεν παει χαμενη, εισαι ενα συμβολο για ολους εμας. :s_cry


Αφου ειμαι ο ηρωας σου, αν θελεις να σου δωσω μια φωτογραφια μου να βαλεις στο παιδικο σου δωματιο. Ξερεις εσυ, πισω απο την πορτα, διπλα απο τη φωτο του Λουη. Αλλα οχι πολυ κοντα οι φωτογραφιες μας, γιατι εχω αλλεργια στα σταυρουδακια και το εχει παραχεσει ο Λουης ΣΟΥ :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#576745 Εγώ τα έλεγα πριν από 10 χρόνια ότι ο πιτσιρικάς που δεν είχε ούτε ένα τίτλο είναι μία φούσκα. :rtfm: Τώρα, 10 χρόνια αργότερα αισθάνομαι δικαιωμένος. Έχει πάρει μόνο 4 πρωταθλήματα :s_yes Νιαου!