Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#619115 Καντονιου +1

Του βαλανε χερι λογικα του Max. Βεβαια δεν ειδα πουθενα μετα να ζηταει συγνωμη ουτε να μασαει τα λογια του, αλλα και μονο που δεν το ειπε 2η και 3η και 4η φορα, οπως πολυ σωστα ειπες, ΜΟΚΟ. :lipsealed:

btw ξερει κανενας αν η Ferrari κανει μηνυσεις και σε απλους φιλαθλους που λενε τη γνωμη τους? Για να ξερω τι θα κανω την επομενη φορα καποιος Φερραρικος θα φερει ενα νεο αποδεικτικο της αθωοτητας της Ιταλικης ομαδας, σαν αυτη τη συνεντευξη. Μη βρεθω ξαφνικα στη φυλακη, ουτε να ξοδεψω ολα τα κερδη απο το ΧΑΑ σε δικηγορους. Και απ' οτι βλεπω, στις τελευταιες 35261 συνεντευξεις οδηγων/μηχανικων/μανατζαρεων/κηπουρων της Ferrari, καταβαλλεται ΤΕΡΑΣΤΙΑ προσπαθεια να αποδειξουν οτι δεν εκλεβαν, οποτε σιγουρα ολο και μια νεα συνεντευξη/αποδειξη θα δουμε στα κοντα... Να τη σχολιασω ή οχι? :hmmm:

Χαλαρωστε ρε παλικαρια εκει στο Μαρανελο. Καρφωνεστε τοσες χιλιαδες φορες που φωναζετε οτι ειστε αθωοι. Μονο ο μαλακας ο Max (απο διασημους) ειπε οτι κλεβατε. Ουτε βρηκε τιποτα η FIA, ουτε καν ο ιδιος ο Max τολμησε να ξεστομισει δευτερη φορα το ιδιο πραγμα (aka ΜΟΚΟ). :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By timkoul
#619117 Μια πιθανη απαντηση στο (λογικο) σκεπτικο σου ειναι στο τελος του αρθρου:
Speaking at the same media event, Ferrari CEO Louis Camilleri, who was clearly frustrated by the accusations, underlined the importance of compliance for a company that is listed on the New York Stock Exchange.
"Ferrari is a public company and it's known worldwide -- integrity and compliance is key," he said. "I think people need to factor that in when they try to look at these allegations which have grown as the months evolved, stronger and stronger."
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#619118 Εγω παντως αν ημουν εισηγμενη στo Dow Jones θα τον κυνηγουσα νομικα το Μαξακο. Κανενας δε μπορει να παιζει με την υποληψη ολοκληρης Ferrari, χωρις αποδειξεις. Λεφτακια εχει ηδη ο Max να του παρουν και μεχρι να γινει το δικαστηριο θα εχει κανει και το νεο συμβολαιο με τη Mercedes και θα εχει ακομα περισσοτερα.

Αλλα ΜΟΚΟ η Ferrari στα δικαστηρια που λεει και ο φιλος μας ο Καντονιου :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#619137

:s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#619138
kantoniou έγραψε:George_Prix (και) το καινουριο στυλακι σου ΚΟΥΡΑΖΕΙ αφορητα. :s_bye

Προσαρμοζομαι Καντονιου μου. Δεν υπαρχει λογος ουτε για καβγαδες, ουτε για σεξουαλικα υπονουμενα προς αντιπαλους οδηγους που προσβαλουν τους καλους μας συμφορουμητες και ΣΩΣΤΑ αναγκαζονται να κανουν report.

Κι εγω οταν διαβαζα για τον ορισμο του ΜΟΚΟΥ που εχεις στο μυαλο σου πραγματικα ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ!

Καθως ομως σου εξηγουσα ποσο ακριβως καταφερε να "μαλωσει" η ομαδουλα σου το Μαξαρο και να του επιβαλει το "ΜΟΚΟ"...
Καθως επισης ελεγα τι ωραιο ΜΟΚΟ εκανε επι της ουσιας (δηλαδη στο δικαστηριο και οχι να κλαινε σα γκομενακια σε 35261 συνεντευξεις) η ομαδουλα σου...
...Αισθανθηκα ξαφνικα ΠΟΛΥ πιο ξεκουραστος :s_yes

Και ποιος ξερει Καντονιου... Αν ηταν λιγο πιο ηπιο το μηνυματακι σου χωρις προκλητικες λεξουλες (MOKO), με προκλητικο χρωμα (κοκκινο) και ΚΕΦΑΛΑΙΑ γραμματα, μπορει και η δικια μου απαντηση να ηταν διαφορετικη :s_bye
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#619189
George_Prix έγραψε:Και ποιος ξερει Καντονιου... Αν ηταν λιγο πιο ηπιο το μηνυματακι σου χωρις προκλητικες λεξουλες (MOKO), με προκλητικο χρωμα (κοκκινο) και ΚΕΦΑΛΑΙΑ γραμματα, μπορει και η δικια μου απαντηση να ηταν διαφορετικη :s_bye

Ο kantoniou ούτε παράθεση σου έκανε, ούτε σε ανέφερε στο σχόλιο του. Αν όποτε κάποιος γράφει κάτι για οδηγό που συμπαθείς αισθάνεσαι ότι πρέπει να του την πεις, ποιος σου είπε ότι πρέπει και να το κάνεις; Η ανάλυση του δεν προσέβαλε κανέναν, ενώ η δική σου το έκανε. [Mod]
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#619191
kantoniou έγραψε:George_Prix ποιο μερος απο το :s_bye δεν καταλαβες;


To μερος που μολις επεστρεψες για νεες χαιρετουρες ενω ηδη με χαιρετησες πριν? :s_tongue

btw ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ σε ποια προσβολη απεναντι σου αναφερεται ο Νίκος Παππάς (εγω καυτηριαζω το ΜΟΚΟ της Ferrari), αλλα για να το λεει μπορει πραγματι να πειραχτηκες με κατι, οποτε συγνωμη.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#619263 Εγω πάντως εχω βαρεθεί να διαβάζω τα ίδια και τα ίδια με τις μοκες και λοιπούς καφέδες.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#619268
mirage έγραψε:Εγω πάντως εχω βαρεθεί να διαβάζω τα ίδια και τα ίδια με τις μοκες και λοιπούς καφέδες.


Κι εχεις και δικιο. Το κουρασαμε παραπανω απο το κανονικο και στην ουσια κανενας μας δε μπορει να αποδειξει τιποτα.

Ειπαμε ολοι γιατι θεωρουμε οτι εκλεψε/δεν εκλεψε και παμε παρακατω. Sorry απο σενα και απο τους υπολοιπους που απλα διαβαζαν χωρις να συμμετεχουν στην κουραστικη διαδικασια!
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#619276
mirage έγραψε:Εγω πάντως εχω βαρεθεί να διαβάζω τα ίδια και τα ίδια με τις μοκες και λοιπούς καφέδες.


+100000