Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By g8777
#569162 Σωστο, η γενικοτερη εικονα / αισθηση ειναι οτι η Φερραρι ειναι εμπρος ομως. Απορω με τις Μερκ , δεν πιεσαν πουθενα για χρονο αυτες τις μερες των δοκιμων. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#569163 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#569166 Οπως βλεπεις γινεται μια σοβαρη συζητηση εδω και καμποσες σελιδες , μην ερχεσαι ΠΑΛΙ να βρωμισεις το τοπικο με τις εμμονες σου. :x :x :x :x :x :x :x
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#569169
g8777 έγραψε:Σωστο, η γενικοτερη εικονα / αισθηση ειναι οτι η Φερραρι ειναι εμπρος ομως. Απορω με τις Μερκ , δεν πιεσαν πουθενα για χρονο αυτες τις μερες των δοκιμων. :hmmm:

Mπορει να δοκιμασαν πραγματα οχι για τον καλυτερο χρονο αλλα για καλυτερη συμπεριφορα, καλυτερο ρυθμο αγωνα και στην Αυστραλια να δουμε αλλα πραγματα. Που ουτε και εκει θα λεει πολλα αφου δεν ειναι τυπικη πιστα. Μετα τους 3-4 πρωτους αγωνες θα δουμε αν εχει καποιος προβαδισμα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#569170 Αυτη τη στιγμη ειναι τριτος ο :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: ΜΟΥ , 4 δεκατα πισω απο Φεττελακο, αφησανε τις ξερογκαζιες για το τελος μαλλον.
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#569176
g8777 έγραψε:Αυτη τη στιγμη ειναι τριτος ο :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: ΜΟΥ , 4 δεκατα πισω απο Φεττελακο, αφησανε τις ξερογκαζιες για το τελος μαλλον.


Ορίστε, στα χιλιοστά τώρα με το Φετελάκο. :s_yes
Ποιος άλλος βρίσκει μισό δευτερόλεπτο σε λίγες ώρες; :s_dunno :s_dunno

ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΛΟΥΗ :inlove:
Άβαταρ μέλους
By VPap
#569184
mikeerfol έγραψε:
g8777 έγραψε:Αυτη τη στιγμη ειναι τριτος ο :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: ΜΟΥ , 4 δεκατα πισω απο Φεττελακο, αφησανε τις ξερογκαζιες για το τελος μαλλον.

Ποιος άλλος βρίσκει μισό δευτερόλεπτο σε λίγες ώρες;


:lol:
Άβαταρ μέλους
By Silberpfeil
#569191
mikeerfol έγραψε:
g8777 έγραψε:Αυτη τη στιγμη ειναι τριτος ο :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: ΜΟΥ , 4 δεκατα πισω απο Φεττελακο, αφησανε τις ξερογκαζιες για το τελος μαλλον.


Ορίστε, στα χιλιοστά τώρα με το Φετελάκο. :s_yes
Ποιος άλλος βρίσκει μισό δευτερόλεπτο σε λίγες ώρες; :s_dunno :s_dunno

ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΛΟΥΗ :inlove:
Έτσι. Ενώ η Scuderia πακετάριζε


< 4A >
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#569218 Με τι ελαστικά έγιναν αυτοί οι χρόνοι;
Έχω την εντύπωση ότι του Hulk ήταν με c5, των άλλων;
Άβαταρ μέλους
By VPap
#569223
Andreasdik έγραψε:Με τι ελαστικά έγιναν αυτοί οι χρόνοι;
Έχω την εντύπωση ότι του Hulk ήταν με c5, των άλλων;


C5 όλοι πλην Βερστάπεν και Κίμι (δεν είμαι σίγουρος για το δεύτερο).