Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#536684 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΩΝ 2018
R16 / GP RUSSIA


Κανόνες πρόβλεψης:
> Δικαίωμα πρόβλεψης-τροποποίησης έως: Σάββατο 29 Σεπτεμβρίου, 12:00
> Οποιαδήποτε πρόβλεψη μετά την καταληκτική ημερομηνία/ώρα δε θα γίνεται δεκτή.
> Οποιαδήποτε τροποποίηση πρόβλεψης μετά την καταληκτική ημερομηνία/ώρα θα ακυρώσει ολόκληρη την πρόβλεψη, ακόμα και αν η προγενέστερη εμπρόθεσμη πρόβλεψη είναι σαφής.

>>>>>

Παράδειγμα πρόβλεψης βασισμένο στα αποτελέσματα του GP της περσινής σεζόν:
1. V Botas
2. S Vettel
3. K Raikkonen
4. L Hamilton
5. M Verstappen
6. S Perez

Pole position: S Vettel - 93.194
Fastest lap: K Raikkonen - 96.844

>>>>>

Σημείωση: Χρησιμοποιήστε την "παράθεση" για ενδεχόμενη τροποποίηση της πρόβλεψής σας, όταν η "επεξεργασία" είναι απενεργοποιημένη.

>>>>>

Γενικοί κανόνες Διαγωνισμού, ομάδες & συμμετοχές, βαθμολογίες & σχόλια στο παρακάτω Θέμα:
https://www.petrolheads.gr/viewtopic.php?f=5&t=2114&start=90
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#538360 1. L Hamilton
2. M Verstappen
3. S Vettel
4. V Bottas
5. K Raikkonen
6. D Ricciardo

Pole Position: L Hamilton - 92.355
Fastest Lap: V Bottas - 95.055
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#538365 1. Hamilton
2. Vettel
3. Bottas
4. Raikkonen
5. Ricciardo
6. Perez

PP: Hamilton - 1.31.888
FL: Ricciardo - 1.34.222
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#538371 1. Hamilton
2. Vettel
3. Bottas
4. Raikkonen
5. Ocon
6. Perez

PP - Hamilton - 1:32:500
FL - Vettel - 1:34:800
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#538410
JarnoT έγραψε:> Δικαίωμα πρόβλεψης-τροποποίησης έως: Σάββατο 29 Σεπτεμβρίου, 12:00


Φανταζομαι το εχετε συζητησει παλι, αλλα γιατι δεν αφηνετε να γινει και το FP3 και μετα να γινουν οι προβλεψεις? Ηδη ειναι ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ να πετυχει καποιος την 6αδα, οποτε μια επιπλεον βοηθεια απο την αναλυση του FP3 θα ηταν χρησιμη κατα την αποψη μου :)
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#538411 Hamilton
Vettel
Raikonen
Bottas
Verstappen
Riciardo
P.p. 1.32.000
F.l 1.35.500


< >
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#538414
George_Prix έγραψε:
JarnoT έγραψε:> Δικαίωμα πρόβλεψης-τροποποίησης έως: Σάββατο 29 Σεπτεμβρίου, 12:00


Φανταζομαι το εχετε συζητησει παλι, αλλα γιατι δεν αφηνετε να γινει και το FP3 και μετα να γινουν οι προβλεψεις? Ηδη ειναι ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ να πετυχει καποιος την 6αδα, οποτε μια επιπλεον βοηθεια απο την αναλυση του FP3 θα ηταν χρησιμη κατα την αποψη μου :)
Κάνε μια πρόβλεψη και άστο αυτό!!
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#538419
Andreasdik έγραψε:
George_Prix έγραψε:
JarnoT έγραψε:> Δικαίωμα πρόβλεψης-τροποποίησης έως: Σάββατο 29 Σεπτεμβρίου, 12:00


Φανταζομαι το εχετε συζητησει παλι, αλλα γιατι δεν αφηνετε να γινει και το FP3 και μετα να γινουν οι προβλεψεις? Ηδη ειναι ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ να πετυχει καποιος την 6αδα, οποτε μια επιπλεον βοηθεια απο την αναλυση του FP3 θα ηταν χρησιμη κατα την αποψη μου :)
Κάνε μια πρόβλεψη και άστο αυτό!!


Να σου πω την αληθεια δε μου λεει και πολλα το συγκεκριμενο παιχνιδι ωστε να ασχοληθω. Απλα εκανα μια προταση που πιστευω οτι θα διευκολυνε τους ενδιαφερομενους...