Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

2
33%
0
N/A
2
33%
1
17%
1
17%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#535629
Geo f1 έγραψε:Εχει νευρα ο ΜπαγιερΝ.
Αστο το παιδακι μου :s_drinks
6 δεκατα στην ΜΑΠΑ είναι πολλα :s_empathy


Geo f1 έγραψε:Να μας πει όμως και το 2006 τι υποστηριζε :iconcool:


Σε παρακαλω διαφωτισε και μενα το νεο. Γιατι κανει ετσι ο φιλτατος Bayern7? Ποιον υποστηριζει τωρα και ποιον υποστηριζε το 2006?
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#535631
Geo f1 έγραψε:ο μπαγιερΝ είναι φερραρικος. Και τον αγαπουσε τον Αλονσο παλια.


Οποτε μια χαρα με το Bayern7. Περασμενα ξεχασμενα... :s_whiteflag

Geo f1 έγραψε:Η ερωτηση για το 2006 πηγαινε στον g :shifty:


Mε το τσιγκελι στα βγαζω. Μη μου πεις οτι υποστηριζε Fisichella γιατι μπορει να παθω καμια καρδιακη προσβολη απο τα γελια :lol:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#535632
Geo f1 έγραψε:ο μπαγιερΝ είναι φερραρικος. Και τον αγαπουσε τον Αλονσο παλια.

Η ερωτηση για το 2006 πηγαινε στον g :shifty:

Σωστός ο geakos. Δεν υποστηρίζω οδηγό αλλά ομάδα. Έχω και συμπάθειες προς οδηγούς αλλά πάντα μετά την ομάδα.
Εννοείται τον αγαπούσα και ότι ειναι κορυφαίος οδηγός. Θυμάσαι τι είχα γράψει οταν γύρισε ο Σούμι στην f1 με τη Mercedes? Θέλω να βγαίνει σε κάθε αγώνα τρίτος, πίσω από τους 2 οδηγούς της φερράρι.
Δε γίνεται να μην αναγνωρίσω ότι ο Αλόνσο είναι κορυφαίος οδηγός (όπως αναγνωρίζω και τον Χάμιλτον) και οτι ήταν ο καλύτερος οδηγός που πέρασε από την φερράρι στην Μετα Σουμάχερ εποχή.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#535633 Μπορει βεβαια να μην ερμηνευουμε ολοι αυτο που βλεπουμε με το πρισμα γκεακου και george prix.

ΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΣΚΕΨΗ.

Σε σενα το λεω George που με κοιτας με απορια. :s_roses
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#535634
Bayern7 έγραψε:
Geo f1 έγραψε:ο μπαγιερΝ είναι φερραρικος. Και τον αγαπουσε τον Αλονσο παλια.

Η ερωτηση για το 2006 πηγαινε στον g :shifty:

Σωστός ο geakos. Δεν υποστηρίζω οδηγό αλλά ομάδα. Έχω και συμπάθειες προς οδηγούς αλλά πάντα μετά την ομάδα.
Εννοείται τον αγαπούσα και ότι ειναι κορυφαίος οδηγός. Θυμάσαι τι είχα γράψει οταν γύρισε ο Σούμι στην f1 με τη Mercedes? Θέλω να βγαίνει σε κάθε αγώνα τρίτος, πίσω από τους 2 οδηγούς της φερράρι.
Δε γίνεται να μην αναγνωρίσω ότι ο Αλόνσο είναι κορυφαίος οδηγός (όπως αναγνωρίζω και τον Χάμιλτον) και οτι ήταν ο καλύτερος οδηγός που πέρασε από την φερράρι στην Μετα Σουμάχερ εποχή.


Αυτους τους Φερραρικους τους σεβομαι απολυτα. Νομιζω το ειπα ξανα, αλλα αυτο που δε μπορω να χωνεψω ειναι κατι κομπλεξικοι Φερραρικοι που ηρθε ο Alonso στην ομαδα τους, εδωσε τον καλυτερο του εαυτο και τον περιμεναν στη γωνια να τον κραξουν απλα γιατι καποτε ηταν αντιπαλος και κερδισε το Schumi :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#535639 Τζορτζ_Πριξ να σου πω μία-δύο φιλικές κουβέντες (και δεχόμενος ότι δεν είσαι DA αλλά κανονικός χρήστης) αν θες;

Μπήκες στο φόρουμ και καλώς μπήκες, ζωντάνεψαν οι κουβέντες και γράφονται και επιχειρήματα. Σωστά, λάθος δεν το κρίνω, πάντως μιλάς με επιχειρήματα. ΑΛΛΑ από τη στιγμή που μπήκες, πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω ποιο τόπικ διαβάζω. Σε όλα βλέπω τα ίδια πράματα ή καταλήγω να βλέπω τα ίδια πράματα. Προσπάθησε πληζ ή να μένεις στο θέμα ή να μην καταληγεί ΚΑΘΕ κουβέντα στα γίδια και τα γίδια. Ευχαριστώ

Όσο για αυτά που έγραφες, εντάξει πριν από 6 χρόνια ζήσαμε απίστευτες στιγμές. Όπου ένας οδηγός από πίσω έχοντας βάλει 3 πόντους φτερό πίσω από την πίσω ρόδα μίας Φερράρι την πέταξε έξω στερώντας κατά 80% τον τίτλο από τη Φερράρι και εδώ οι μισοί "Φερραρικοί" υπερασπίζονταν τη Ρενό και τον πουλέν οδηγό της.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#535641 Γιατί Ζορζ Πριτς με ποιον νομίζεις ότι έπινε βότκες ο Πετρόφ πριν τον αγώνα στον Άμπου Ντάντη το 2010;

Πόνο Μαλτέζε αφού έχεις πάρει φόρα γιατί δεν γράφεις λίγα ταληράκια στο τοπικό του ελεύθερου σκοπευτή της Ίμολα για το στημένο του 2007.
Μόνο σε αυτό το fail ως τώρα δεν έχεις βουτήξει το πληκτρολόγιο σου.
Κρίμας είναι.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#535658 Βρες φίλους. Έχεις τελικιάσει.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#535667 Μόλις κάνεις ταληράκια για το στημένο του '07 θα τελικιάσω.
Do it.
:superman:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#535709
EDDIE_147 έγραψε:Μόλις κάνεις ταληράκια για το στημένο του '07 θα τελικιάσω.
Do it.
:superman:

:s_empathy
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#535722 Θα περιμένω.
Δύο χρόνια θα βλέπεις ακόμα Κοιμη, κάποια στιγμή τα οιστρογόνα δεν θα αντέξουν.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#535754
g8777 έγραψε:Μπορει βεβαια να μην ερμηνευουμε ολοι αυτο που βλεπουμε με το πρισμα γκεακου και george prix.

ΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΣΚΕΨΗ.

Σε σενα το λεω George που με κοιτας με απορια. :s_roses


Φιλε δεν εχω την απαιτηση να τα βλεπεις ολα με το δικο μου πρισμα, ουτε να σε κανω οπαδο του Alonso. Σεβομαι ολες τις αποψεις, ακομα και αν διαφωνω με αυτες.

Απλα εχω την αισθηση οτι τα ισοπεδωνεις ολα.
- Να φυγει η κωλογρια ο Alonso? Ποιος υγιης φιλαθλος θελει να φυγει ο Alonso απο το χωρο? Και εγω συχαινομουνα το Schumi, αλλα παρακαλουσα να μεινει για "παντα" στην F1.
- Βρισιδια σε ενα παιδακι 20 χρονων που ΠΕΤΑΕΙ μεσα στην πιστα γιατι απο υπερβαλοντα ζηλο εκανε 3-4 λαθη (ΟΧΙ ΣΚΟΠΙΜΑ)? Δε λεω και εμενα με ξενερωσε ΠΟΛΥ με αυτα τα λαθη, αλλα ειναι απο τους οδηγους που ομορφαινουν τους αγωνες.

Δηλαδη γιατι βλεπεις F1? Για το Hamilton? Και βριζεις ολους τους αλλους? Δικαιωμα σου φυσικα, απλα δεν το θεωρω υγιες.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#535755
EDDIE_147 έγραψε:Γιατί Ζορζ Πριτς με ποιον νομίζεις ότι έπινε βότκες ο Πετρόφ πριν τον αγώνα στον Άμπου Ντάντη το 2010;

Πόνο Μαλτέζε αφού έχεις πάρει φόρα γιατί δεν γράφεις λίγα ταληράκια στο τοπικό του ελεύθερου σκοπευτή της Ίμολα για το στημένο του 2007.
Μόνο σε αυτό το fail ως τώρα δεν έχεις βουτήξει το πληκτρολόγιο σου.
Κρίμας είναι.


Αρχικα να πω οτι θεωρω πολυ φθηνη την παραποιηση usernames. Για τον α', β' λογο καποιος επελεξε ενα username που του αρεσει και θεωρω οτι πρεπει να το σεβομαστε. Εμενα ειτε με πεις George_Prix ειτε με πεις Σκατιξ το ιδιο μου κανει και δεν παρεξηγιεμαι. Παλι θα απαντησω ευγενικα και θα συμμετασχω στην κουβεντα. Τον εαυτο σου μειωνεις με αυτον τον τροπο.

Στη συνεχεια να σου πω το εξης... Το οτι σου αρεσαν οι Massa-Kimi που ειχαν την ατυχια να σκονταψουν πανω στον Alonso και να τους απομυθοποιησει, δεν ειναι λογος για να με μισεις. Ετσι ηταν ανεκαθεν ο χωρος και μερικα βρωμοχερα χαλουσαν τις καριερες σε αλλους οδηγους που μεχρι πριν συναντηθουν θεωρουνταν καλοι. Απο οτι βλεπεις αγαπαω την F1 οπως την αγαπας και εσυ, οποτε ας μας ενωσει αυτο :s_yes
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#535757
Corto Maltese έγραψε:Τζορτζ_Πριξ να σου πω μία-δύο φιλικές κουβέντες (και δεχόμενος ότι δεν είσαι DA αλλά κανονικός χρήστης) αν θες;

Μπήκες στο φόρουμ και καλώς μπήκες, ζωντάνεψαν οι κουβέντες και γράφονται και επιχειρήματα. Σωστά, λάθος δεν το κρίνω, πάντως μιλάς με επιχειρήματα. ΑΛΛΑ από τη στιγμή που μπήκες, πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω ποιο τόπικ διαβάζω. Σε όλα βλέπω τα ίδια πράματα ή καταλήγω να βλέπω τα ίδια πράματα. Προσπάθησε πληζ ή να μένεις στο θέμα ή να μην καταληγεί ΚΑΘΕ κουβέντα στα γίδια και τα γίδια. Ευχαριστώ

Όσο για αυτά που έγραφες, εντάξει πριν από 6 χρόνια ζήσαμε απίστευτες στιγμές. Όπου ένας οδηγός από πίσω έχοντας βάλει 3 πόντους φτερό πίσω από την πίσω ρόδα μίας Φερράρι την πέταξε έξω στερώντας κατά 80% τον τίτλο από τη Φερράρι και εδώ οι μισοί "Φερραρικοί" υπερασπίζονταν τη Ρενό και τον πουλέν οδηγό της.


Φιλε με αδικεις! Δεν ειμαι off topic, τουλαχιστον οχι περισσοτερο απο αλλους.

Στη Monza μπηκα και ειπα αυτα που ειπαν και οι αλλοι. Για το λαθος του Vettel (χωρις να ξεκατινιαστω και να αρχισω τις ειρωνιες) και για τον καλο αγωνα του Hamilton.

Προχθες δεν εκραξα το Vettel επειδη βγηκε 3ος. Απλα μιλησα για τον ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ αγωνα του Alonso. Για μενα ο καλυτερος στην πιστα που εκανε ολον τον αγωνα σε ρυθμο qualifying. Eβλεπα το live timing και δεν πιστευα στα ματια μου με την ταχυτητα και σταθεροτητα του γυρολογιου του. Ξερω καλα οτι και ο Hamilton (για παραδειγμα) θα μπορουσε να το κανει, αλλα δεν το εκανε. Ολοι οι πρωτοι απλα κρατουσαν τις θεσεις τους και πηγαιναν χαλαρα.

Απο εκει και περα οταν ειπα για τον καλο αγωνα του Alonso και καποιος μου απαντησε "ναι αλλα παιζει ρολο και το μονοθεσιο, μπλα μπλα μπλα" ΕΠΡΕΠΕ να απαντησω για αυτα που εχει κανει φετος ο Alonso με ενα χρεπι.
Οταν αρχισανε οι ειρωνιες περι Alonso-Superman κτλ ΕΠΡΕΠΕ να απαντησω οτι δεν ειπα κατι τετοιο και οτι υπαρχουν και αλλα καλα χερια που σεβομαι (ενω αυτος που το ειπε νομιζει οτι υπαρχει ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΚΑΛΟ χερι στο grid).

Και εμενα μου αρεσει να μενω εντος θεματος, αλλα πολλες φορες αναποφευκτα θα αναφερθουμε σε αλλους αγωνες, ακομα και σε αλλες χρονιες. Και ενω μου αρεσει να μενω εντος θεματος, δε μπορω να αφηνω αναπαντητες μερικες ανακριβειες ή αδικες επιθεσεις προς το προσωπο μου!