Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#439980 Ενταξει ρε σεις. Ειχε να οδηγησει από το 2013. Τα new era ποτέ.

Του ειπαν ξαφνικα ..Μπαινεις για qualify με το μονοθεσιο και τις ρυθμισεις του Μασσα.

Τι να εκανε δλδ?
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#439987 Εγώ σου λέω ότι όλα θα πάνε καλά, θα προσαρμοστεί και θα αποδόσει όσο μπορεί. Πόσο μπορεί; Δηλαδή τι είδες και θες να το ξαναδείς; Τουλάχιστον ο Κουμπίτσα έδειξε ότι θα μπορούσε έως και τίτλο. Δεν πιστεύω ότι μπορεί να επανέλθει σε αυτό το επίπεδο, αλλά του αξίζει μία ευκαιρία.
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#439991 ^Αυτό

Επίσης ο Di Resta δε φημίζεται για το ομαδικό πνεύμα του όταν έρχονται τα δύσκολα :innocent:
Τελευταία επεξεργασία από mikeerfol και 03 Οκτ 2017, 15:28, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#439995 Ο Di Resta είχε τις ευκαιρίες του και παρόλα αυτά δεν έδειξε τίποτε το σπουδαίο. Νομίζω πως μόνον αν κουβαλήσει λεφτά από sponsors θα τoυ κάνει την χάρη η Williams. O Kubica, κάποτε χτυπούσε πρωτάθλημα και αν η BMW δεν ήταν κοντόφθαλμη, μπορεί και να το είχε πάρει.
Ο DiResta τα έβρισκε σκούρα με τον Sutil... :ninja:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#440000 Βρε δεν αντιλεγω. Εγω μιλησα αποκλειστικα για την εμφανιση της Ουγγαρίας.

Σαφως και ψηφιζω Κουμπιτσα για την θεση.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#440011 Ο di resta δεν ειχε κανει κατι φορτωματα σε club με παραγγελιές;; :hmmm:

Ζε σουι Ντι ρεστα. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#440012 Αν λες για το ξύλο που είχε ρίξει με τους Φορσινταίους, ναι :lol:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#440015 Όχι ρε σεις. Ο Σουτιλ ειχε σπασει μπουκαλι και το γυαλι το εκανε οπλο.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#440018 O Sutil ήταν αυτός. Μετά και λόγω του επισοδείου χωρίσανε και με τον εεεε γκουχ γκουχ... ξέχασα ποιον :innocent:
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#440020
Geo f1 έγραψε:Όχι ρε σεις. Ο Σουτιλ ειχε σπασει μπουκαλι και το γυαλι το εκανε οπλο.


Και ο Di resta είχε θεματάκια
http://www.gptoday.com/full_story/view/ ... ualifying/

Για αυτό που λέει ο g όντως ο Sutil ήταν που μετά τα είχε σπάσει και με τον Hamilton :lol:

edit με πρόλαβε ο κορτο
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#440024 Όσα λενε οι άντρες μεταξύ τους... :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#440031 Να βγει ο τζι στο τηλέφωνο :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#440033 EXETE ΟΡΕΞΗ; :x

















































Εικόνα
:shifty:
2 girls 2 cups