Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#3369 Εγώ αυτό πάντως δεν το έχω δει πουθενά γραμμένο, τόσο inside info;
Άβαταρ μέλους
By Silberpfeil
#3376
Τελευταία επεξεργασία από Silberpfeil και 06 Σεπ 2014, 18:27, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#3380 Έρχεται και ο Brawn στη Ferrari? Το πήρε το μάτι μου σε ένα μπλογκ αλλά δεν το βρίσκω.
Άβαταρ μέλους
By vengas
#3535 όχι ρε γαμώτο, τους υπηρέτες στους φούστηδες θα κάνουμε :s_cry
Άβαταρ μέλους
By Go_For_Pole
#3781 Lewis πίσω στην McLaren λοιπόν; Να τους πάει και το Νο1 δώρο και τι στον κόσμο.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#3795 Ωραια.Το ζουμι ειναι βεβαια ΤΙ αλλαξε στις σχεσεις Μερκ-Λιουη. Γιατι εχω την εντυπωση οτι η Μερκ ηθελε να εχει τον δικο της Αλονσο και οχι μια ξεπετα για να τον βγαλει πρωταθλητη κιολα.
-Να ειναι οτι ξεπερασε τις προσδοκιες ο Ροζι (εδω μπορουμε να το γραφουμε ετσι ή θα ειμαστε ομοφοβικοι/κνωδαλα κλπ;) και εκει που θα ειχε τον ρολο του "φερνω βαθμους απο τριτοτεταρτος για το πρωταθλημα των οδηγων aka Webber) διεκδικει τιτλο οποτε η ομαδα προβαλλει ενα αχτυπητο διδυμο "Γερμανικης τεχνολογιας-Γερμανικης ψυχης"; :s_rofl
- Να ειναι η πιθανη (γιατι να το κρυψωμεν αλλωστε, geo ειμαστε :shifty: ) προβληματικη συμπεριφορα του Λουη σε συνδυασμο με την ασταθη κατασταση σε Φερραρι-Ρεντ Μπουλ;
Αυτο που ειναι εμφανες εδω και καμποσους αγωνες ειναι η αποξενωση του Λουη απο την υπολοιπη ομαδα και η θρασυτατη συμπεριφορα του Ροζ Πανθηρα (=πλατες).
Λογικα αν φυγει ο ΜΒΕ η Μερκ θα κινηθει για Φεττελακο (και τοτε θα δεις Πινκυ τι γυρισματα εχει ο καιρος) για να παρουσιασει το μεγαλυτερο Γερμανικο power trio απο την εποχη των Sodom. (yeah right)
Άβαταρ μέλους
By ripper
#3941 Δεν νομίζω να μπορούν να πάρουν κάποιον. Όλοι όσοι θέλουν βρίσκονται σε καλύτερες ομάδες (και με ενεργά συμβόλαια) αυτή την στιγμή. Πικρή αλήθεια.
Από την αρχή μιλούσαν για το 2016, που λήγουν συγκεκριμένα συμβόλαια, και που ίσως έχουν δείξει αγωνιστική ανάκαμψη.