Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#538435 Όπως το είπε ο Νίκος Παππάς.
Και για να το πω ακόμα πιο απλά, εγώ που ξύνω τα @@ μου το Σαββατοκύριακο θα έχω πλεονέκτημα στις προβλέψεις γιατί θα έχω όλη την άνεση να κάτσω να δω τα fp3 και τι παίζεται εκεί και μετά να κάνω πρόβλεψη, σε σχέση με τον άλλον που δουλεύει και Σάββατο ή έχει άλλες υποχρεώσεις.
Άβαταρ μέλους
By sprsk
#538861 Μια χαρά είναι όπως είναι ... Όποιος θέλει ας κάνει πρόταση για του χρόνου και ας ψηφίσουμε ...
Τόσα χρόνια έτσι παίζουμε και θεωρώ ότι είναι καλύτερα. Απορώ τι το κουράζουμε.
Τελευταία επεξεργασία από sprsk και 01 Οκτ 2018, 00:30, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#539359 R16/GP RUSSIA

QUALIFYING - ANΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Εικόνα

RACE - ANΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#539360 GP των ανατροπών!
- Στην κορυφή στο Drivers ο mikeerfol με εκπληκτικό αγώνα και 6/6 στις προβλέψεις. Πλησίασε δε και στο Βαθμών. Αναμένεται μάχη.
- Στην κορυφή και η McLaren στο κατασκευαστών
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#539382
Geo f1 έγραψε:Το αμπου νταμπι εχει λαθος σημαια!!

:s_cool
Thanks!
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#539400
JarnoT έγραψε:GP των ανατροπών!
- Στην κορυφή στο Drivers ο mikeerfol με εκπληκτικό αγώνα και 6/6 στις προβλέψεις. Πλησίασε δε και στο Βαθμών. Αναμένεται μάχη.
- Στην κορυφή και η McLaren στο κατασκευαστών


:metalo: :metalo: :metalo:

ripper βάλε πλάτη λέμε :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By ripper
#539828 Τι άλλο να κάνω ρε Μικέ για να σηκώσεις κατσαρολικό;

Τους κράτησα πίσω να πάρεις άνετη νίκη και έκανα και το 1-2. Καλύτερος και από τον Bottas. :lol: :s_cool

:s_howdy :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#540701 R17/GP JAPAN

QUALIFYING - ANΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Εικόνα

RACE - ANΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#540702 * 3η νίκη για τον Geo f1, που παίζει με ισάξιες πιθανότητες στο παιχνίδι των τεσσάρων για την κορυφή.
* Μάχη για 2 στο κατασκευαστών, χαμός όμως και για την 3η θέση
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#542159 Μετά το δυναμικό comeback του ripper, τα παραπάνω αποτελέσματα και γενικές βαθμολογίες είναι πλέον..
OFFICIAL
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#545006 R18/GP USA

QUALIFYING - ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Εικόνα

RACE - ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#545010 * Δεύτερο 1-2 για τη Renault στο φετινό πρωτάθλημα, την φέρνει στην 3η θέση, με μικρή διαφορά από Ferrari. Θα τολμήσει να χτυπήσει τις δύο πρώτες McLaren και Red Bull που μάχονται πόντο-πόντο;

* 4η νίκη για τον Andreasdik, πολυνίκης μέχρι στιγμής, τον φέρνει στην 1η θέση στους βαθμούς. Ωστόσο στο πρωτάθλημα οδηγών ο mikeerfol μοιάζει να μην απειλείται.