Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

4
22%
4
22%
0
N/A
0
N/A
3
17%
3
17%
1
6%
1
6%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
1
6%
1
6%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#436776 Αλλο κόλλημα αυτό πάλι :)
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#436791
elteo έγραψε:Από αγνό ενδιαφέρον.... Ξέρουμε.


Όχι βέβαια, παίρνω ποσοστά από τα κέρδη του Κίμι!!! :s_sarcastic

Εσείς έχετε κολλήσει εδώ και 5 μέρες με το τι έκανε και δεν έκανε. Οι αγωνοδίκες το βρήκαν αγωνιστικό συμβάν, αλλά οι πραγματικοί γνώστες του Playstation εδώ ξέρουν καλύτερα... :s_gamer

@geakos: Ο Αλόνσο είναι δικό σου Φροϊδικό κόλλημα, κανείς άλλος δεν τον ανέφερε. :roll:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#436793
REALZEUS έγραψε:
elteo έγραψε:Από αγνό ενδιαφέρον.... Ξέρουμε.


Όχι βέβαια, παίρνω ποσοστά από τα κέρδη του Κίμι!!! :s_sarcastic

Εσείς έχετε κολλήσει εδώ και 5 μέρες με το τι έκανε και δεν έκανε. Οι αγωνοδίκες το βρήκαν αγωνιστικό συμβάν, αλλά οι πραγματικοί γνώστες του Playstation εδώ ξέρουν καλύτερα... :s_gamer

@geakos: Ο Αλόνσο είναι δικό σου Φροϊδικό κόλλημα, κανείς άλλος δεν τον ανέφερε. :roll:


Κι εσύ ως αγανακτησμένος οπαδός της Φοράδας βγήκες στο τηλεπαράθυρο να απαντήσεις με Μετέωρα. Γεια σου ρε Δία ανώτερε. :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#436802 Δεν σου αρέσουν τα Μετέωρα Ελτεάκο; Προτιμάς Μονεμβασία; Την βρήκα πολύ τετριμμένη (banal) απλά... :innocent:

@Geo: Αν παρακολουθείς 25 χρόνια F1 και δεν καταλαβαίνεις τι σημαίνει tifoso, λυπάμαι... :(
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#436948 Για να κλείσω το οφτοπικ Alonso.
Από όποια ομάδα και αν έχει περάσει προκύπτει μια φοβερή διαφορά απόδοσης, βαθμών κλπ vs του εκάστοτε teammate ο οποίος καταλήγει όχι απλά σε δεύτερο αλλά τρίτο ρόλο.
Την οποία διαφορά απόδοσης πουλάει και ο ίδιος (παίδες μπορεί κατσαρόλι να έχω να πάρω από τότε που βλέπαμε τσιγάρα στην F1 ΑΛΛΑ έχω κερδίσει όλους τους teammates μου --> ηθικός τίτλος.

Ειδικότερα για τη Ferrari αν δούμε την απόδοση του Κοίμη vs Alonso και vs Vettel θα έλεγε κανείς ότι ο Vettel είναι ένας ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΣ και ότι τουλάχιστον τα 3 από τα 4 κατσαρόλια του ανήκουν ηθικά στον Alonso.
Τα λέω καλά Γκεάκο;
Αν λύσεις ως προς Μορμπιντέλι και διαιρέσεις με Σούτιλ σου βγάζει 3 πρωταθλήματα επιπλέον.
Καθαρά.
:rtfm:

Η πρώτη φορά βέβαια που βρέθηκε απέναντι σε teammate ο οποίος είχε ξεκάθαρη στήριξη (ουπς) από την ομάδα η οποία ομάδα δεν βρήκε καλή ιδέα το να γίνει υποστατικός του Υποκόμη του Σάσεξ (ουπς #2) τα αποτελέσματα ήταν γνωστά*.
Γι αυτό και παραμένει (όχι για μένα για άλλους) η απορία γιατί έναν τόσο uber πιλότο δεν τον ορέχτηκαν κορυφαίες ομάδες (πλην Ferrari) όταν ήταν ελεύθερος.
Συγκρίνεται Μαλτέζε ένας Ρικιάρντος με τον master of disaster, the ruler of the wasteland, the Lord Humongous;
:rtfm:

*φυσικά δεν αναφέρομαι στην Ουγγαρία αλλά στην Ινδιανάπολη :s_roses
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#436997 χαχαχαχα κλεινει ο Εντυς το οφφ τοπικ για Αλονσο...πως???

Πηγαινοντας μια 10ετια πισω ΠΑΛΙ

:sleep: :sleep: :sleep:

Εικόνα

Βεβαια για την 5ετια Αλονσο-Φερραρι τι τοσο τρομερο εκανε ακομα να μας πει...
Δεν βρισκει και στο google τπτ συνταρακτικο να μας κοτσαρει...

Μου θυμιζεις μια φορα που ειχα κουβεντα με εναν που μου ειχε πει
Καλος ο Σεννα αλλα σε εναν αγωνα δεν ειχε καταφερει να προκριθει (Ιμολα 85 νομιζω)

:lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#437041 Με τόσο εντός θέματος απάντηση Γκεάκο μην αναρωτιέσαι που σε ρωτάω αν βρήκες φορεμένο σώβρακο του μπέμπη.