Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

4
20%
4
20%
0
N/A
0
N/A
2
10%
2
10%
3
15%
3
15%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
1
5%
1
5%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By edmond
#421692
REALZEUS έγραψε:
edmond έγραψε:Αν δεν γίνει κάτι δραματικό πχ. πέσει η απόδοση των σόφτ λίγο αργότερα στην μερκεντέ, μην περιμένετε να χτυπήσει η καμπάνα σήμερα.


Μη γίνεις μάντης, θα πεινάσεις... :s_sarcastic
..

:lol:

Είμαστε σίγουροι όμως οτι είδαμε τις πραγματικές δυναμικές των μονοθεσίων;
Και όχι πχ. μια "συμφωνία" του στύλ μάγκες τερματίστε όπως είστε και είναι όλα ok? Νταξ το ξεχειλώνω αλλά κάτι δεν μου κόλλησε σήμερα.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#421694 Στην Ουγγαρία απλά δεν περνάς. Αν πλησιάσεις θα υπερθερμάνεις κινητήρα και φρένα, ενώ θα διαλύσεις και τα λάστιχα. Είδες πως ο Ham απλά έχανε την γραμμή του κάθε φορά που πλησίαζε τον Kimi. Θα φανεί τι θα γίνει από εδώ και πέρα...
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#421695 Τέλειο αποτέλεσμα.

Δε κατάλαβα γιατί έδωσε τη θέση ο Χάμιλτον. Ο,τι συμφωνία κι αν υπήρχε.

< >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#421697
Nikos! έγραψε:Δε κατάλαβα γιατί έδωσε τη θέση ο Χάμιλτον. Ο,τι συμφωνία κι αν υπήρχε.


Επειδή είναι σωστός επαγγελματίας και αυτό του ζήτησε ο εργοδότης του. :iconcool:

ΥΓ: Τέλειο αποτέλεσμα θα ήταν αν εγκατέλειπαν και οι δύο Merc. Κλείσαμε την διαφορά στους 31 πόντους τουλάχιστον.
Τελευταία επεξεργασία από REALZEUS και 30 Ιούλ 2017, 17:04, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#421699 Ανέβηκε πάρα πολύ στην εκτίμησή μου ο Hamilton με αυτό που έκανε σήμερα! Μπράβο!
Μπορεί να του στοιχίσει πολύ μετά, αλλά ήταν κύριος και σωστός. Και δεν του το 'χα καθόλου!
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#421700
Nikos! έγραψε:
panos2171 έγραψε:Πρέπει λίγο πριν το τέλος να αφήσουν το Raikkonen να περάσει και μετά όσο κρατηθεί πίσω o Hamilton από το Vettel.

Δεν έχει καμία λογική αυτό ρε συ. Ο Vettel πάει για πρωτάθλημα.

< >


Αν συνέχιζαν το pace με τον ίδιο ρυθμό σε περίπτωση που περνούσε ο Χαμιλτον το Ραικκονεν ήταν δεδομένο ότι θα περάσει και το Φεττελ. Βέβαια σχεδόν αμέσως αλλάξαν τα πράγματα προς το θετικό για τη Ferrari.

REALZEUS έγραψε:Ανέβηκε σήμερα στα μάτια μου ο Hamilton με το team spirit που επέδειξε.



Tο χω ξαναπεί ότι ο Χάμιλτον έχει αλλάξει πάρα πολύ προς το καλύτερο όσον αφορά τη γενική συμπεριφορά του.

Τι τρολλ αυτός ο Αλόνσο. :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#421701
panos2171 έγραψε:
Nikos! έγραψε:
panos2171 έγραψε:Πρέπει λίγο πριν το τέλος να αφήσουν το Raikkonen να περάσει και μετά όσο κρατηθεί πίσω o Hamilton από το Vettel.

Δεν έχει καμία λογική αυτό ρε συ. Ο Vettel πάει για πρωτάθλημα.

< >


Αν συνέχιζαν το pace με τον ίδιο ρυθμό σε περίπτωση που περνούσε ο Χαμιλτον το Ραικκονεν ήταν δεδομένο ότι θα περάσει και το Φεττελ. Βέβαια σχεδόν αμέσως αλλάξαν τα πράγματα προς το θετικό για τη Ferrari.

REALZEUS έγραψε:Ανέβηκε σήμερα στα μάτια μου ο Hamilton με το team spirit που επέδειξε.



Tο χω ξαναπεί ότι ο Χάμιλτον έχει αλλάξει πάρα πολύ προς το καλύτερο όσον αφορά τη γενική συμπεριφορά του.

Τι τρολλ αυτός ο Αλόνσο. :svivhaha:

Στην Ουγγαρία δε περνάς.

Το ξέρουν όλοι στις ομάδες.

< >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#421703
Bayern7 έγραψε:Ταχύτερο γύρο ο λολονσο λολολολ

Πλάκα πλάκα έκανε τον καλύτερο του αγώνα συν η προσπέραση στον Σαινθ = Άνθρωπος του αγώνα!!

Από το Redmi Note 4
Άβαταρ μέλους
By edmond
#421704
Nikos! έγραψε:Τέλειο αποτέλεσμα.

Δε κατάλαβα γιατί έδωσε τη θέση ο Χάμιλτον. Ο,τι συμφωνία κι αν υπήρχε.

< >

Έλα μου ντε! Εγώ θέλω να χάσει το πρωτάθλημα ο χαμ για τους 2-3 πόντους αυτούς που "έχασε" σήμερα.
Και στην τελική. Δείχνουν συνεχώς στον μπότας οτι τον έχουν νο2 ή όχι;
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#421719
edmond έγραψε:
ripper έγραψε:Όχι.

Γιεα σουρ. Το βλέπω...


Σήμερα πάντως δεν φάνηκε κάτι τέτοιο. Ο Ham έλεγε ότι είναι ταχύτερος και μπορεί να περάσει τις Ferrari και του έδωσαν την ευκαιρία να το αποδείξει. Όταν τελικά δεν τα κατάφερε, ξαναέφεραν μπροστά τον Bottas. Εγώ ισότητα βλέπω σε αυτό.
Άβαταρ μέλους
By ripper
#421722 Η Mercedes έχει δείξει ότι φέρετε ισότιμα στους οδηγούς της με τον δικό της αυτιστικό τρόπο.
Αντίθετα η Ferrari προτιμάει την στρατηγική με νούμερο 1 οδηγό.

Βαρετός αγώνας αναμενόμενα, που έδωσε νέο ενδιαφέρον στο πρωτάθλημα.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#421726 Εικόνα

ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΥΗΣ ΧΑΜΙΛΤΟΝ MBE.


ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ RACING

ΔΑΚΡΥΣΕ H EIKONA ΤΟΥ TAZIO GIORGIO NUVOLARI :omg:



Τα τιφοζι λυπηθειτε τα μυαλα μας για team orders , No1,No2, No22.
Ειδικα μετα το σημερινο.

:shifty: :shifty: :shifty: