Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

4
20%
4
20%
0
N/A
0
N/A
2
10%
2
10%
3
15%
3
15%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
1
5%
1
5%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By edmond
#421672
Nikos! έγραψε:Δε νομίζω πάντως είναι ότι το έκανε επίτηδες.

< >

Μου θυμίζει όμως το παραμύθι με το βοσκόπουλο και τον λύκο. Κανείς δεν σε πιστεύει πλέον. 10 δεύτερα ποινή λοιπόν μπας και χαλαρώσει λίγο. Και στην πρώτη στροφή πήγε να την κάνει στον ραικόνεν αλλά εκεί κόλλωσε.

Τι απόδοση δίνει προσπέραση χάμιλτον σε μπότας :iconcool: ;
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#421673 Βλέπω να χουμε δραματα. Ο Κίμι είναι πιο γρήγορος από τον φεττελ και από πίσω σε απόσταση αναπνοής τα Μερτσέντες.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#421674 Έχει πέσει η απόδοση των κόκκινων με τα soft ή μου φαίνεται;
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#421675 Ο Κιμι καλύπτει όμως από τις Μερκ.

Αν τον αφήσουν μπροστά θα περάσουν και οι δύο τον Vettel και μετά ρισκάρουν και τον Κιμι.

Οι Mercedes φαίνεται σε αυτό το στιντ να έχουν καλύτερο pace.

< >
Άβαταρ μέλους
By edmond
#421676 Αν δεν γίνει κάτι δραματικό πχ. πέσει η απόδοση των σόφτ λίγο αργότερα στην μερκεντέ, μην περιμένετε να χτυπήσει η καμπάνα σήμερα.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#421677 Πρέπει λίγο πριν το τέλος να αφήσουν το Raikkonen να περάσει και μετά όσο κρατηθεί πίσω o Hamilton από το Vettel.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#421679
panos2171 έγραψε:Πρέπει λίγο πριν το τέλος να αφήσουν το Raikkonen να περάσει και μετά όσο κρατηθεί πίσω o Hamilton από το Vettel.

Δεν έχει καμία λογική αυτό ρε συ. Ο Vettel πάει για πρωτάθλημα.

< >
Άβαταρ μέλους
By edmond
#421681 Και ο μπότας πάει για πρωτάθλημα. :shifty:

Πάντως δεν έχω καταλάβει ακόμα τι βλέπουμε εδώ. Δεν μπορεί δλδ ο χαμιλτον να περάσει τις φοράδες;
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#421682
edmond έγραψε:Και ο μπότας πάει για πρωτάθλημα. :shifty:

Πάντως δεν έχω καταλάβει ακόμα τι βλέπουμε εδώ. Δεν μπορεί δλδ ο χαμιλτον να περάσει τις φοράδες;

Άλλο πράγμα να φτάσεις, άλλο να περάσεις στην Ουγγαρία.

< >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#421688
edmond έγραψε:Αν δεν γίνει κάτι δραματικό πχ. πέσει η απόδοση των σόφτ λίγο αργότερα στην μερκεντέ, μην περιμένετε να χτυπήσει η καμπάνα σήμερα.


Μη γίνεις μάντης, θα πεινάσεις... :s_sarcastic

Εξαιρετικός αγώνας για την Ομάδα!!! :yahoo:
Χρειαζόμαστε μερικούς ακόμα τέτοιους για να κλείσουμε το κενό στην βαθμολογία. Για να δούμε...
Άβαταρ μέλους
By edmond
#421689 Δεν ξέρω τι είναι χειρότερο.
Το να λες στον μπότας να κάνει στην άκρη;
Ή να του ξαναδίνεις την θέση σαν να του λές οτι σε χρησιμοποιήσαμε αλλα επειδή δεν μας βγήκε στην δίνουμε πίσω;

Hint.
Fastest lap: Alonso :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#421690 Η συμφωνία ήταν εξ' αρχής ότι αν δεν μπορούσε να περάσει ο Lewis τις Ferrari, θα έδινε πίσω την θέση στον Bottas. Νομίζω ότι τίμησαν τα παντελόνια τους εκεί στην Merc! :s_yes

Ανέβηκε σήμερα στα μάτια μου ο Hamilton με το team spirit που επέδειξε.

Εξαιρετικός και ο Kimi, ο οποίος ψηφίστηκε και Driver of the Day. Ο Seb απλά αλάνθαστος! :metalo:
Τελευταία επεξεργασία από REALZEUS και 30 Ιούλ 2017, 16:51, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά