Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

3
12%
3
12%
0
N/A
0
N/A
5
19%
5
19%
2
8%
2
8%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
3
12%
3
12%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#418250
EDDIE_147 έγραψε:Σχετικα με το πρώτο υπαρχουν μακλαρενικοι που δεν θέλουν να τον φτύσουν, φεραρικοι που πιστεύουν ότι τζάμπα το πρήξιμο όρχεων τόσα χρόνια, λοιποί haters τα πάντα όλα.
Όπως όλοι οι κορυφαίοι οδηγοί.

Απλά αυτή τη στιγμή το άθλημα ασχολείται με την κορυφή ήτοι Vettel και Λουη.
Όχι με τους θρύλους των γηπέδων με τον Πάνο Γεραμανη.

Το πρώτο δεν το έχω δει. Γενικότερα, αλλά κυρίως τα τελευταία χρόνια. Έχει τους λιγότερους haters (εκτός Ελλάδας - εδώ μας πήρε το κουλούρι). Ειδικά Φερραρικούς, όπως τους περιγράφεις, εκτός πετρολχετζ δεν έχω δει ούτε έναν. Κι εδώ είναι ρουβίτσες του υπερτιμημένου παλαίμαχου.

Γενικά στο δεύτερο έχεις δίκιο, ο πολύς ο κόσμος ασχολείται με Φέτελ και Λούη, αλλά και πάλι μόνο εδώ έχω πετύχει το φαινόμενο να αναφέρεται έστω και με μακρινότατη αναφορά ο Αλόνσο και να σκάνε μύτη διάφοροι κακόμοιροι και να κάνουν πέμπτης κατηγορίας ξαναζεσταμένο χιούμορ. Εδώ εννοώ γενικά στην Ελλάδα, οι ηλιθιότητες του Τάκη έχουν επηρεάσει πολλούς άνοιωθους.

ΥΓ Ας έρθει ο Κριστιάνο στον Ηρακλή, ας παίξει ΕΝΑ επίσημο παιχνίδι και μετά ας πάει όπου διάλο θέλει. Σινιόρι φανέλα έχω; ΕΧΩ;
Άβαταρ μέλους
By pik.
#418259
g8777 έγραψε:Διόρθωση Νικοπαππα. Οι κορυφαίες ομάδες θέλουν κορυφαίους πιλότους (γιατί αυξάνουν τις πιθανότητες συγκομιδής των max βαθμών σε κάθε αγώνα) , αρκεί να μην αρχίσουν τα φορτωματα εκτός μονοθεσιου.
Και επειδή Κορυφαίος Αθλητής =Κορυφαίος Εγωισμός, αυτό σπάνια θα δουλεύει. Τι να τον κάνεις τον Ναντο σε κορυφαίο μονοθέσιο με κορυφαίο συνδυασμό;
Spy vs Spy θα παίξουμε;
Όσο για τις αγαπούλες προς τον Ισπανό, θα θελα πολύ να σε δω Κορτο με Κριστιανο Ροναλντο στον Ηρα, να κοροϊδεύει κάθε τρεις και λίγο ότι δεν υπάρχουν φράγκα ούτε για Ρολ να πλυθούν οι φανέλες. Γιατί καλό το PR και η παραμονή στον αφρό της δημοσιότητας με χαχαχα και χουχουχου meme, αλλά το παντεσπανακι που τρως οφείλεις να το σέβεσαι που και που.
ΚΑΙ ΙΔΟΎ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΊΟ ΤΟΥ G8777. :adminpower:
Τον φέρνεις υπάλληλο στου Δια. :iconcool:
Να του λέει συνέχεια "μα καλά βρε αφεντικό, όλο κρέατα τρως, φτιάξε και καμια φασολάδα, φάε και καμια φέτα Δωδώνη,ΜΕ 1 ΛΙΤΡΟ ΛΑΔΙ τι χαλι είναι αυτό με σένα;"
Τι θα κάνει ο Δίας; Θα φερθεί σαν Das Capital γουρούνια και θα τον στείλει για καρτουλα ανεργίας; ΤΟΝ ΕΡΓΑΖΌΜΕΝΟ; :omg:

:iconcool:

φιχεδ