Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

2
5%
2
5%
0
N/A
0
N/A
6
16%
6
16%
5
13%
5
13%
0
N/A
0
N/A
1
3%
1
3%
0
N/A
0
N/A
1
3%
1
3%
1
3%
1
3%
2
5%
2
5%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
1
3%
1
3%
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#405415 Ξεχνάμε ότι το καμάρι σουπόρτερ δίνει +30 άλογα με το καλημέρα. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#405424
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#405471 μας γαμησε τον αγωνα παλι ο αυτιστικος ο φερσταπεν.
θα το γυρισω στο μπασκετ μου φαινεται. gay pride κι ετσι
Άβαταρ μέλους
By pik.
#405498 καλα να παθουν οι Force India


τελειος ο Lewis.
1-2 και συνεχιζουμε :metalo:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#405500 Καταντάει αηδία πια η ατυχία του Αλόνσο. Δεν γίνεται να μην μπορεί να τερματίσει αγώνα η McLaren

Από το Redmi Note 4
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#405507 Damage limitation για τον Vettel.
Εύκολη νίκη για τον Χάμιλτον, φοβερές οι Force India


Από το Redmi Note 4
Άβαταρ μέλους
By edmond
#405524 Τις σιχάθηκα τις ροζουλίες σήμερα. Βέβαια δεν με χάλαγε να έρθει ο πέρεζ στην φοράδα. :iconcool:
Τυχεροί ο χαμ και ο ρικ μιας και δεν ζορίστηκαν καθόλου. Ο τελευταίος βέβαια διπλά τυχερός μιας και δεν φυτίλιασε τα κίτρινα απο νωρίς και επειδή ο αγώνας δεν είχε άλλους 2...γύρους :iconcool:
Ραικονεν σίγουρα είχες πρόβλημα; γιατί δεν βλέπω σενάριο να σε πέρναγε στρέιτ ο φέττελ για το κυνήγι των ίντια :shifty:
Άβαταρ μέλους
By pik.
#405600
REALZEUS έγραψε:Σκατά!!! :rant: :rant: :rant:


pik. έγραψε:1-2 και συνεχιζουμε


Ιταλός από τα Λιντλ... :thumbsdown:

Εικόνα

Η Ιταλια δεν έχει μονο την Φερραρι.
έχει και άλλες εταιριες που φροντισε η οικογένεια να καταστρεψει για να ζησει η Φερραρι που ειχε δυναμικη.
Αυτο δεν σημαινει οτι ΟΛΟΙ πρεπει να είμαστε Φερραρι επειδη αυτη ειναι στην Φ1.

εξάλλου μην ξεχνας οτι αν δεν ηταν οι αδερφοι Μαζερατι στην Μοντενα να τσαγιαζουν ΧΡΟΝΙΑ τον Εντζο ,δεν θα επαιρνε την αποφαση να φτιαξει την φανταστικη αυτη εταιρια που εχει φτιαξει. :iconcool:

Εξάλλου το να είσαι Μπολονιεζος και να είσαι Φερραρι είναι αμαρτία,δεν ειμαι Μοντενέζος. :thumbsdown: :lol:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#405606 Δικαιολογίες... Σήμερα η Maserati είναι αδελφή της Ferrari και όπως και να έχει είναι κοντοχωριανοί. Κι όμως εσύ υποστηρίζεις τους Φρίτσηδες! Αδικαιολόγητος Δημήτρη μου, αδικαιολόγητος!!!
Άβαταρ μέλους
By pik.
#405666
REALZEUS έγραψε:Δικαιολογίες... Σήμερα η Maserati είναι αδελφή της Ferrari και όπως και να έχει είναι κοντοχωριανοί. Κι όμως εσύ υποστηρίζεις τους Φρίτσηδες! Αδικαιολόγητος Δημήτρη μου, αδικαιολόγητος!!!

μην αγχωνεσαι....οταν παει ο Λουης στην Φερραρι θα με δεις με τον G να τρεχουμε στα χωραφια του Μαρανελλο :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#405669 O g θα τρέχει για να εμποδίσει τον Λούη να περάσει το κατώφλι :p