Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

2
5%
2
5%
0
N/A
0
N/A
6
16%
6
16%
5
13%
5
13%
0
N/A
0
N/A
1
3%
1
3%
0
N/A
0
N/A
1
3%
1
3%
1
3%
1
3%
2
5%
2
5%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
1
3%
1
3%
Άβαταρ μέλους
By edmond
#405013 Ε καλά στις ευθείες αυτά γκεάκο μου.
Στις στροφές έπρεπε να τους περνάει απο πάνω. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#405189 κ γω μολις το ειδα το στιγμιοτυπο μου περασαν ανατριχιλες και θύμισες από δεκαετία 90 κτλ...
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#405240
Άβαταρ μέλους
By g8777
#405309 https://www.motorsport.com/f1/news/senna-hamilton-ayrton-helmet-confusion-916979/

The Senna family has now clarified to Motorsport.com that the helmet that will be given to Hamilton is not one that was actually raced. Instead, it is one that was used for promotional reasons – such as photos and marketing appearances – during the 1987 season.


ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ

Καλα κανει η Liberty Media και εισαγει τετοια προμοσια αλλα το χτεσινο μου χτυπησε ασχημα, ενιψσα οτι εκβιαζουν το συναισθημα (και των θεατων και του Λουη).
Φυσικα ειμαι διατεθειμενος να τους τα συγχωρησω ολα οταν στο σημερινο DNF της Μπεμπεκας ερθει κουτι με το Χρυσο Κουφετο μεσα. :s_howdy

https://www.motorsport.com/indycar/news/alonso-fulltime-indycar-f1-switch-916999/

Ανοιξτε την πορτα λεμε, ηρθε ο Κυριος Πουλος να παρει την Μπεμπεκα στη χωρα του Ποτε Ποτε. :s_laughat
Ναντο και εκει να μην παει καλα, no worries.
O g ειναι εδω για σενα.Ευκολακι ειναι. Και εντος εδρας θα εισαι, και δεν θα εχεις αναγκη κανενα χρεπι για να φανει το 120%.

Εικόνα
:s_roses

Θα ρεφαρεις σε πρωταθληματα λεμε.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#405314 Η νορμαλ θεση της μακλαρεν η φυσιολογικη ειναι εκει που την παει ο πρωταθλητης του Gp2 Στοφελ...

Την υπερβαση του μισου σεκ χθες ειναι μια ευγενικη προσφορα του Ισπανου...
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#405400
Geo f1 έγραψε:Η νορμαλ θεση της μακλαρεν η φυσιολογικη ειναι εκει που την παει ο πρωταθλητης του Gp2 Στοφελ...

Την υπερβαση του μισου σεκ χθες ειναι μια ευγενικη προσφορα του Ισπανου...


Αυτό από που προκύπτει; Το αυτοκίνητο μπορεί να κάνει αυτό που κάνει ο ταχύτερος οδηγός του. Δεν έβγαλε πόδι έξω να σπρώξει. Ο Stoffel απλά δεν μπορεί να το φτάσει στο όριό του.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#405410 Ε οχι πως ο πρωταθλητης gp2, νικητης σε διαφορες κατηγοριες φορμουλα (ιαπωνια) και ο οδηγος που οσες φορες (2) εχει αντιμετωπισει τον πρωταθλήτη του 2009 Τζενσεν του εχει ριξει, να μην μπορει να βρει τα ορια ενος μονοθεσιου..Μη μου τον παρουσιαζεις και Στρολλ και Τορανοσουκε Ταγκατζι τωρα...

Ξερω οτι εσεις οι haters (sic) περιμενατε στην γωνια να κανει κανα πυροτεχνημα ο Στοφελ για να ξεκινησετε...αλλα δεν...
:lol:

Κριμα που τα καλυτερα του Αλονσο τα περναμε με αυτο το χρεπι. Κριμα..
Επιλογες του βεβαια αλλα το κριμα παραμενει..
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#405411 Η φυσική είναι φυσική και δεν ξεπερνιέται από κανέναν. Για να κάνει έναν Χ χρόνο ένα μονοθέσιο σημαίνει ότι τόσο μπορεί να αποδώσει. Εκτός αν έχει άλλον κινητήρα ή στήσιμο ο Αλόνσο... Κάποιος άλλος μπορεί να έκανε ακόμα καλύτερο χρόνο, άρα το όριο αποδεδειγμένα θα ήταν ακόμα υψηλότερο.