Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#390197 GP RUSSIA
RACE - ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ


Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από JarnoT και 30 Απρ 2017, 22:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#390200 - Στην 1η του σεζόν, στο 4ο μόλις GP, ο rookie belgarion πανηγύρισε την παρθενική του νίκη στο πρωτάθλημα, μπροστά από τις παλιοσειρές (ripper, thazio, και λοιπές δυνάμεις). Πάντα τέτοια!
- Χάριν στις πολύ καλές τους επιδόσεις, ο thazio φιγουράρει στην κορυφή της βαθμολογίας και των δύο πρωταθλημάτων, και σέρνει μοναχός του τη Renault εντός τριάδας. Εμένα δεν είναι ότι μου δίνουν τα μουλάρια να οδηγώ, αλλά οι νέες αεροτομές και τα ελαστικά δε βολεύουν το ήπιο οδηγικό μου στυλ.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#390223 Ευχαριστώ για τις ευχές!Συγχρονισθηκαμε σαν ομάδα με την Mercedes, παρθενική νίκη για τον Bottas και εμένα, τέταρτος ο sigman, πρώτοι στο πρωτάθλημα!
Άβαταρ μέλους
By sparticle
#390230 Μηδεν και τελευταιος στα quals, πρωτος στην προβολη αγωνα και πανηγυρικα τελευταιος στον αγωνα??! ΤΙ ΚΟΥΒΑΣ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ???
Άβαταρ μέλους
By the_sigman
#390442
belgarion έγραψε:Ευχαριστώ για τις ευχές!Συγχρονισθηκαμε σαν ομάδα με την Mercedes, παρθενική νίκη για τον Bottas και εμένα, τέταρτος ο sigman, πρώτοι στο πρωτάθλημα!

Μπράβο teammate :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#394876 R5/GP SPAIN

QUALIFYING - ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ


Εικόνα

ΠΡΟΒΟΛΗ ΑΓΩΝΑ

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#394877 Όλοι μα όλοι προβλέψατε Hamilton στην pole.. :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#395340 Απο 15ος στην "προβολή αγώνα" ανέβηκα 4ος
Ούτε εγώ δεν το πιστεύω :lol: :lol:

Και βέβαια συγχαρητήρια στο Billopoulos, από τελευταίος πρώτος :metalo: :metalo:
Edit: γενικά πολύ ανατροπή, και ο sigman τεράστια άνοδο!!
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#395348 Συγχαρητήρια στον team mate για την τρίτη θέση, πιστεύω πάμε πολύ σταθερά σαν ομάδα.
Άβαταρ μέλους
By Billopoulos
#395541 Με εσωσε ο Hulk! :lol:

Επειδη ολα αυτα τα χρονια οι επιδοσεις ηταν μετριοτατες, φετος επιλεχθηκε η οδος των πυροτεχνηματων μπας και βγει τιποτα. :lol:
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#402114 R6/GP MONACO

QUALIFYING - ANΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ


Εικόνα

RACE - ANΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα