Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#443016 O Massa ήθελε και παραήθελε να κάτσει το 2017.
Όταν η Williams του ανακοίνωσε ότι γουστάρει φάση Stroll (+ Bottas), αποφάσισε να ανακοινώσει δακρύβρεχτες ανακοινώσεις.
Όταν άδειασε θέση και η Williams του σφύριξε κλέφτικα πήγε με συνοπτικές διαδικασίες.

Σε κλίμακα από 1-5 πόσο ΜΑΛΑΚΑΣ πρέπει να είναι κάποιος για να πει όχι σε μια συμβολαιούμπα πέντε μιλιονίων;
Εγώ για 8 το βλέπω g μου.

Θα λεγες εσύ τέτοια μπαρούφα μάνα μου για να μη σε πιάσουν στο πληκτρολόγιο τους 10 τελειωμένοι ρεμπεσκέδες;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#443017 Ακριβώς όπως τα λες εντι μου. Εγώ. Όχι ο Φελιπαο. Μιλάμε για τέτοιο μέταλλο αθλητή που για χψζ ΛΕΦΤΟΥΛΙΑ ξεφτυλιζει εαυτόν, τους συναδέλφους του, ακόμα και όσους συγκινήθηκαν όταν έκανε την τελευταία περατζαδα από τα πιτ (μεταξύ τους και εγώ). Μεθαύριο που θα αποσυρθεί ο Ναντο, ο Βεττελ, ο Λούης θα γυρίσουν τρεχαλα πίσω ΜΕΤΆ ΑΠΌ ΈΝΑ ΜΉΝΑ γιατί ποιος λέει όχι σε 70 μύρια, κλειστό τριετές και να κάνεις αυτό που αγαπάς;
Εγώ με τα 70 ευρώ στην τράπεζα; Όχι βέβαια.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#443021 Λεφτουλια θα ήταν τα 5 μιλιονια αν τα έπαιρνε οδηγώντας για το πρωτάθλημα τουρισμού στο Μπραζιλειρο η αν εκλανε και φύτρωναν στο πορτοφόλι του (Ροζίτα φάση).
Δεν είναι οπότε στο ερώτημα 5 μιλιονια vs τι θα πουν 10 φορουμακηδες (παίζει ο κόσμος να έχει ξεχάσει ότι υπάρχει οδηγός στο grid ονόματι Massa) η απάντηση είναι σαφής.

Αντίστοιχα μάγκα θεωρώ τον Alonso.
Καλή τρολια θα ήταν να του προτείνει η RB τιμόνι με τα λεφτά του Ρικιαρντου, να δείτε πόσο κοστίζει η δίψα για νίκη.
:s_laughat
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#443025
g8777 έγραψε:Τετοια ξεφτυλα σε αθλητη δεν την εχω ξαναδει πουθενα, σε οποιοδηποτε αθλημα. :iconcool:
Και μην μου πεις δεν ηθελε να φυγει. Ηθελε και παραηθελε.


Εικόνα
Εικόνα

:s_yes :s_yes

ΥΓ: μήπως το έχει το όνομα; :s_scratchhead :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By STK
#443026
g8777 έγραψε:Ναι, γνωστό αυτό.
Εδώ όμως μιλάμε για τον Φελιπαο baby, τι σχέση έχει ο Λούης;


Όταν σου λέω για αλλαγή δεδομένων και για λογική εξέλιξη των καταστάσεων εσύ μου το πας σε επίκληση συναισθημάτων, αγάπη του κόσμου και standing ovation λες και είμαστε σε τελικό τσαμπιολί.
Δε φταίω εγώ μετά που ψάχνω τι σου χάλασε τη ραστώνη.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#443038
Zorz έγραψε:
g8777 έγραψε:Τετοια ξεφτυλα σε αθλητη δεν την εχω ξαναδει πουθενα, σε οποιοδηποτε αθλημα. :iconcool:
Και μην μου πεις δεν ηθελε να φυγει. Ηθελε και παραηθελε.


Εικόνα
Εικόνα

:s_yes :s_yes

ΥΓ: μήπως το έχει το όνομα; :s_scratchhead :hmmm:


Υπάρχει μια εύλογη χρονική διαφορά μεταξύ απόσυρσης και επιστροφής zorz που να δικαιολογεί το
αλλαγή δεδομένων και για λογική εξέλιξη των καταστάσεων

αλλά έστω ότι όντως ο Μασσα "εξαναγκαστηκε" σε αποχώρηση περισυ. Πόσο λίγο μέταλλο έχεις για να ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΟΙΗΣΕΙΣ τον εαυτό σου με την άμεση "ξειπα" συμπεριφορά σου.
Σκέψου να θυμόμασταν τον Mr Massa από
"Στη ζωή υπάρχει και η αξιοπρέπεια. Διάφοροι λόγοι πέραν των δυνάμεων μου με οδήγησαν στην έξοδο από την Φόρμουλα 1. Η αξιοπρέπεια μου ως άνθρωπος και αθλητής, ο σεβασμός μου προς τους συνοδοιπόρους μου ΔΕΝ μου επιτρέπει να πω το ΝΑΙ μετά από 1 μήνα στο ΌΧΙ. Αυτά ούτε στην Ελλάδα (λολ). Καλή συνέχεια στον Λανς, είναι ένα λαμπρό παιδί με μέλλον ".


Ορίστε. PRατζης του Φελίπε κατάντησα. :s_cry
Σιγά μην πήγαινα βέβαια. Αναλαμβάνω άτομα με ελάχιστη αυτοεκτίμηση. Όχι σφουγγαριστρες. :s_roses

Τώρα για τα συνεχή τζαρτζαρισματα μέλους με αβαταρ τον καρκίνο του αθλήματος, δεν θα μπω στη διαδικασία να απαντήσω. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#443160 Aν έχει φέτος λιακάδα, καλά έκανε και έδωσε το σόου πέρσι :rtfm: Aλλά που να τα πιάσει αυτά τα βαριά πιαράδικα ο τζης
Άβαταρ μέλους
By g8777
#443708 ΣΦΟΥΓΓΑΡΟπανο εγραψε, οχι το αλλο για να κανουμε σιφτυ.




























































:shifty:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#443730 Μμμμμ θα την εχει πιασει ο ΙΣΠΑΝΟΣ με ιδιαιτερα...Να τα κανει χειροτερα...
Σουπορτερ το λετε? :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#443885 Ακόμη βλέπω τραβάει μακριά το off-topic... :adminpower:

Σε άλλα νέα, αντικαταστάτης του Pierre Gasly για το Grand Prix of Americas, o κάτωθι Brendan Hartley κατευθείαν από το WEC και την Porsche 919...
http://www.roadandtrack.com/motorsports ... -the-usgp/
Εύχομαι τα καλύτερα! :s_biggrin :ninja: