Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By Mclaren-Queen
#606836 Μικε εσυ που σαι παλια καραβανα (η οποιος αλλος ξερει) εχεις παρατηρησει οτι μετα απο την αλλαγη απο ρεντιτ σε σπορτσυργε ψιλοσερνεται η φαση? Επισης ποιο απ ολ αυτα που παιζουν καλα ακομα δεν εχω βρει. Καθε φορα καταληγω να αλλαζω καμια δεκαρια και ολα κολλανε. Εχεις ιδεα τι απογινανε τα τιμια acestream?
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#606857
Mclaren-Queen έγραψε: Εχεις ιδεα τι απογινανε τα τιμια acestream?


Υπάρχουν ακόμα τα πρωινά ρεματα αλλά θέλει invite. Να βγει ο fokion στο τηλέφωνο :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By karacop78
#606867 https://www.totalsportek.com/formula1-hungary/ Αγνοήστε το hungary και μπείτε λίγο πριν κάθε αγώνα/δοκιμαστικά. Μετά το κλάσιμο του ρεντιτ συνήθως δουλεύει. Σήμερα είχε καμιά 20αριά λινξ, κάποια δεν δούλευαν αλλά έκανα δουλίτσα.
Άβαταρ μέλους
By Mclaren-Queen
#606876
mikeerfol έγραψε:
Mclaren-Queen έγραψε: Εχεις ιδεα τι απογινανε τα τιμια acestream?


Υπάρχουν ακόμα τα πρωινά ρεματα αλλά θέλει invite. Να βγει ο fokion στο τηλέφωνο :adminpower:


Α δεν το ξερα. Οποιος μπορει να ελεησει κανα invite θα μαι υποχρεος :s_roses

karacop78 έγραψε: ... Αγνοήστε το hungary και μπείτε λίγο πριν κάθε αγώνα/δοκιμαστικά. Μετά το κλάσιμο του ρεντιτ συνήθως δουλεύει. Σήμερα είχε καμιά 20αριά λινξ, κάποια δεν δούλευαν αλλά έκανα δουλίτσα.


Παρομοια φαση με την εναλλακτικη που δινει το ρεντιτ φανταζομαι. Ειναι λιγο μπελαλιδικα αυτα. Τα ace ηταν εγγυηση. Το netflix μπαφαρε πιο συχνα απ αυτα :lol:
Άβαταρ μέλους
By speedy gio
#606963 καλησπερα
εχω μια smart tv philips 18 μοντελο και εκει που ειχα μια χαρα το red button του ert hybrid και γλυτωνα απο την περιγραφη...κανει ενα update τον ιουνιο η τηλεοραση και μου βγαζει μαζι με το hybrid την ωρα του αγωνα ενα μαυρο παραθυρο και μου κρυβει την εικονα.
εχω μιλησει με ερτ philips ακομα λυση δεν εχουν βγαλει. Ξερει κανεις μπας και κανω τιποτα και το φτιαξω?
υ,γ εχω κανει 30 επανεγκαταστασεις της τηλεορασης και μιλησα και με την vodafone
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#606971
speedy gio έγραψε:καλησπερα
εχω μια smart tv philips 18 μοντελο και εκει που ειχα μια χαρα το red button του ert hybrid και γλυτωνα απο την περιγραφη...κανει ενα update τον ιουνιο η τηλεοραση και μου βγαζει μαζι με το hybrid την ωρα του αγωνα ενα μαυρο παραθυρο και μου κρυβει την εικονα.
εχω μιλησει με ερτ philips ακομα λυση δεν εχουν βγαλει. Ξερει κανεις μπας και κανω τιποτα και το φτιαξω?
υ,γ εχω κανει 30 επανεγκαταστασεις της τηλεορασης και μιλησα και με την vodafone

Ψάξε να βρεις το προηγούμενο firmware της τηλεόρασης και κάνε roll back. Δες ποιο φοράει τώρα και ψάξε στο Google να βρεις το προηγούμενο ή ζήτα το από τη Philips.

Μέτα απενεργοποίησε την αυτόματη ενημέρωση λογισμικού.

< 1 >
Άβαταρ μέλους
By fokion
#606972 fokion paron!!!!!!!!!!!
Αλλα εχω κι εγω θεμα με τα acestreams των πρωινών ρεματων πιθανον λογω πεπαλαιωμενου λαπτοπιου που το player ξεφτυλιζει τον core 2 duo επεξεργαστή........
Άβαταρ μέλους
By ripper
#606979 Με full HD live free μετάδοση (+10 άλλους τρόπους για να δεις F1) πραγματικά απορώ γιατί ασχολείστε ακόμα με τα stream.
Σαν εφιάλτη τα θυμάμαι.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#607063
ripper έγραψε:Με full HD live free μετάδοση (+10 άλλους τρόπους για να δεις F1) πραγματικά απορώ γιατί ασχολείστε ακόμα με τα stream.
Σαν εφιάλτη τα θυμάμαι.


+1000
Άβαταρ μέλους
By Mclaren-Queen
#607065 Για μενα προσωπικα η ΕΡΤ δεν ειναι επιλογη. Ξεκινωντας απο αυτη τη βαση, μεχρι πολυ προσφατα τα στριμακια ηταν απιστευτα καλα.
Ποιοι ειναι οι αλλοι τροποι? Η εφαρμογη δεν εχει μεταδοση νομιζω, οτε δεν παιζει γιατι μενω εξωτερικο, τα vpn δεν πιανουν γιατι το sky ειναι συνδρομητικο και το κωλοESPN θελει tv provider απο Αμερικα. Δεν ξερω αλλο τροπο βασικα.
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#607071 Ο Αλέξανδρος από την Θεσσαλονίκη που είπε στο πάνελ σχολιαστών της ΕΡΤ ότι τα μαχητικά πάνω από την πίστα ήταν Su-27 είναι αυτός που υποψιάζομαι; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#607073
fokion έγραψε:γιατι η περιγραφη και ειδικά αν προσθεσεις και τα "πριν" ειναι χαοτικά καλυτερη...........