Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#574026
Bayern7 έγραψε:
Nikos! έγραψε:Κακώς δεν ζητάτε refund να βάλουν μυαλό.

< >

με 11 ευρώ που δώσαμε δε συμφέρει. Πιο πολλά θα δώσουμε για το live timing μόνο.
Εγώ μόνο γι αυτό το κρατάω.

True...

Για 11 δεν αξίζει να μπεις στη διαδικασία αλλά τουλάχιστον ρίξτε κανένα μέιλ μήπως και στρώσει.

< >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#574028 Τα στριμάκια του Sky Sports σήμερα εγαμ*****ν. Την έβγαλα με ΕΡΤ και Ποπάρα. Ώρες ώρες ήταν λίγο απάλευτοι, αλλά ΟΚ, έχω δει και χειρότερα, επί Τάκαρου.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#574035 Εγώ είδα ΕΡΤ αλλά πρόσεξα ότι όταν έβλεπα ΕΡΤ το δαχτυλάκι στο τσάι δε σηκωνόταν. Με τα στριμάκια ήτανε κάγκελο.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#574039 Ρε συ Σταύρο, όταν το Sky έχει για κεντρικό παρουσιαστή πρώην οδηγό F1, ως σχολιαστές Πρωταθλητές F1 (Rosberg κλπ) και συνδέσεις με Horner για insight... ε όλο και κάτι περισσότερο μαθαίνεις, παρόλο το κόλλημά τους με τους δικούς τους οδηγούς (λογικό δεν είναι;). Δεν είναι κακοί οι δικοί μας και στην τελική είναι δωρεάν και μάλιστα σε HD! Αλλά ώρες ώρες η Ποπάρα πετάει κάτι επικές ακυρότητες... :lol:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#574042 όχι και δωρεάν για κάτι που έπρεπε να παρέχεται εξ αρχής και απ' ανέκαθεν , και μάλιστα Live δίχως διαφημίσεις.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#574044 Οι δύο ισχυρότερες χώρες της F1, Ιταλία και Αγγλία, δεν έχουν δωρεάν μετάδοση σε ελεύθερο κανάλι. Εμείς έχουμε!!! Και πριν πεις για το τέλος μέσω της ΔΕΗ, το θεωρώ υποχρέωσή μας να έχουμε Δημόσια Ραδιοτηλεόραση και από κάπου (τέλος, φορολογία) πρέπει να πληρωθεί. Δεν είδα τους Άγγλους να διαμαρτύρονται για το TV Licence Fee για το BBC... :whistlink:
Τελευταία επεξεργασία από REALZEUS και 31 Μαρ 2019, 20:53, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#574045
REALZEUS έγραψε:Αλλά ώρες ώρες η Ποπάρα πετάει κάτι επικές ακυρότητες...


Τι βύσμα έχει αυτή; Απαράδεκτη είναι.
Οι άλλοι κάπως το παλεύουν

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#574046
Νίκος Παππάς έγραψε:
REALZEUS έγραψε:Αλλά ώρες ώρες η Ποπάρα πετάει κάτι επικές ακυρότητες...


Τι βύσμα έχει αυτή; Απαράδεκτη είναι.
Οι άλλοι κάπως το παλεύουν

Από το Mi A1.


Πραγματικά. Με wrc δεν ασχολιόνταν; Τι τη θέλει την F1; :help:
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#574073 Δεν είναι λίγο άκυρα αυτά τα γραφικά με τον εκάστοτε οδηγό πριν το σχετικό replay?
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#574075
JarnoT έγραψε:Δεν είναι λίγο άκυρα αυτά τα γραφικά με τον εκάστοτε οδηγό πριν το σχετικό replay?


Εντελώς! Αμερικανιά που οι νέοι, Γιάνκηδες, ιδιοκτήτες θεώρησαν ωραία. Θαρρείς και απευθύνονται στους rednecks που βλέπουν Nascar... :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#574083 Στο NASCAR αν έβαζαν γραφικό μετά από κάθε προσπέρασμα δε θα έδειχναν καθόλου αγώνα
Άβαταρ μέλους
By ripper
#574091 Και σε μένα μια χαρά έπαιζε το F1TV.
Απορώ γιατί διαμαρτύρεστε. Ακόμα και να κολλαεί, είχαμε πότε κάτι ανάλογο;
Με την τιμή του live timing έχουμε και εικόνα και όλα τα υπόλοιπα.

Εγώ είμαι σούπερ ευχαριστημένος.