Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#13029 Πιάστε και ένα 16 35 ευρυγώνιο για τον τρακουσελη κύριο. Δε χωράει στο κάδρο λέμε
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#13256 Στον ΑΝΤ1 μόλις μάθαμε πως ο Hamilton πήρε τη νίκη χάρη στο προσπέρασμά του επί του Τζένσον Μπάτον μετά το τελευταίο του πιτ-στοπ :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#13257 Παρών, που εγινε σε χρόνο ντε τε
Άβαταρ μέλους
By the_sigman
#13286
mikeerfol έγραψε:Στον ΑΝΤ1 μόλις μάθαμε πως ο Hamilton πήρε τη νίκη χάρη στο προσπέρασμά του επί του Τζένσον Μπάτον μετά το τελευταίο του πιτ-στοπ :s_crazy

Aφού δεν πήραν τον Τάκαρο για ρεπορταζ τι περίμενες; :s_tongue :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By sparticle
#13486 Οπως εγραψε κι ο Bayern7 καπου αλλου, σημερα μαθαμε το λεγομενο "brake puncture" οταν σου τρυπανε (?) τα φρενα (υποθετω απλως, περιμενω μια αναλυση σε επομενες εκπομπες).

Παντως σε καποια φαση ειλικρινα στεναχωρηθηκα, μιλαμε δεν πετυχε ουτε ενα team radio... Κι αυτος ο Σειτανιδης τα ακουει ολα πια! Σπασικλας!

Περιμενω απο αλλους να γραψουν για την τοποθετηση του επι Marchione που τον αποκαλεσε...ενα τιποτα; Ή κατι τετοιο τελος παντων και γενικοτερα αυτα που ελεγε περι Ferrari, που δεν περιμενα να παρει ανοιχτα τετοια θεση.
Άβαταρ μέλους
By touring the m3 1.6
#17093 Ίσως,η μετάδοση με τα περισσότερα fails ever.....Και απ'τους δύο!!! :thumbsdown: .............Ευτυχώς,που έρχεται Suzuka....και η μετάδοση(σχόλια),θα είναι πρωινή!!! :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Hannibal
#19888 Good morning people. Κανα link για Suzuka μηπως υπαρχει και για μας? :innocent:
Τελευταία επεξεργασία από Hannibal και 05 Οκτ 2014, 09:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By fokion
#19910
Bayern7 έγραψε:ΤΟ κλασσικό του skysports μέσω acestream δουλεύει νεράκι πάντως. :yahoo:


AYTO κι αν δε μου "καθεται".... (wiziwig κ.λ.π.)
Αλλα αν το εχω εγω μονο οκ, παω πασο...
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#19911 στην κυριολεξία νεράκι