Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By blackstar
#497091 φυσικά και μου κάνει, το μόνο σίγουρο είναι οτι θα δω τον αγώνα με τουλάχιστον μια μέρα καθυστέρηση.

Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#497108
elteo έγραψε:Ας αλλάξει κάποιος το τίτλο. Ας βγάλει τα έτη. Δεν χρειάζεται να ξέρουμε το έτος. :lol:


+1 :)
Άβαταρ μέλους
By sprsk
#497275 Κάποιο link για όσους κουράστηκαν το βράδυ και σηκώθηκαν μόλις τώρα :lol:
Έγιναν τα qual ή τα έχω κάνει μπάχαλο με την ώρα ... no spoilers plz ... :metalo:
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#497324
sprsk έγραψε:Κάποιο link για όσους κουράστηκαν το βράδυ και σηκώθηκαν μόλις τώρα :lol:
Έγιναν τα qual ή τα έχω κάνει μπάχαλο με την ώρα ... no spoilers plz ... :metalo:


pm :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#497409
vengas έγραψε:γαμωτο, ολα τα stream κολλούσαν το πρωι...
αυριο θα ριξω εναν υπνο και θα σηκωθω στις 1 να το κατεβασω απο τορεντ


Αυτό που έβαλα έπαιζε κανονικά :rtfm: :rtfm:

mousatos έγραψε:τι ώρα θα παίξει αύριο μετά την αλλαγή της ώρας ;


8:10
Άβαταρ μέλους
By vengas
#497438
mikeerfol έγραψε:
vengas έγραψε:γαμωτο, ολα τα stream κολλούσαν το πρωι...
αυριο θα ριξω εναν υπνο και θα σηκωθω στις 1 να το κατεβασω απο τορεντ


Αυτό που έβαλα έπαιζε κανονικά :rtfm: :rtfm:


to πρωινοστρήμ ?
ναι αλλά δεν ηταν ούτε 720p :lol:
Άβαταρ μέλους
By fokion
#497554 To ΗQ δεν επαιζε καν.... ( σε εμενα) ακομα και το low res εφαγε 3-4 σκαλωματα αλλα μπορει να φταιει και το αρχαιο λαπτοπ μου
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#497558
fokion έγραψε:To ΗQ δεν επαιζε καν.... ( σε εμενα) ακομα και το low res εφαγε 3-4 σκαλωματα αλλα μπορει να φταιει και το αρχαιο λαπτοπ μου

Ναι, και εδώ είχε θέματα...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#497560 High definition και σε μένα είχε θέματα από χθες δεν κατόρθωσε ποτέ να παίξει, στην απλή ανάλυση έκανε δύο τρία κολλήματα αλλά ήταν γενικώς ok
Άβαταρ μέλους
By vengas
#497628 εχει στο "αγριόψαρο" ενα τορεντ 12 GB, αν το ανοιξετε με acestream, μολις φορτωσει λιγο θα παιξει.
Δε χρειαζεται να κατεβασετε ολο το τορρεντ και να το δειτε μετα