Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By ripper
#566565 Κάποια βλακεία κάνουν με το billing address.
Τι σκατά είναι το billing address? Τι διεύθυνση να βάλω και πως σχετιζεται αυτό με την κάρτα?
Ένας από το live chat μου λέει ότι η debit mastercard γίνεται κανονικά δεκτή.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#566567
ripper έγραψε:Κάποια βλακεία κάνουν με το billing address.
Τι σκατά είναι το billing address? Τι διεύθυνση να βάλω και πως σχετιζεται αυτό με την κάρτα?
Ένας από το live chat μου λέει ότι η debit mastercard γίνεται κανονικά δεκτή.


Αν βρεις ακρη σε παρακαλω ποσταρισε για να το πω και στο φιλο μου που εχει ξενερωσει εδω και 2 μερες...
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#566712 Τελικα πηγα στο φιλο να τσεκαρω αν κανει κατι λαθος (γιατι δεν ειναι και πολυ της τεχνολογιας) και τα εκανε μια χαρα το παλικαρι. Απλα η καρτα της Εθνικης δεν παιζει για καποιο λογο και οι υπαλληλοι της Εθνικης ειναι ασχετοι αφου τον διαβεβαιωσαν στο τηλεφωνο οτι "το προβλημα ειναι απο το site της F1 και οχι απο εμας". Στο site της F1 επισης η υποστηριξη τους ηταν αστεια αφου του λεγανε οτι το προβλημα ειναι με την IP του και αλλες τετοιες ασαφειες...

Δοκιμασαμε με την καρτα του μαζι και φαγαμε το ιδιο ακυρο παλι. Το επομενο λεπτο εβαλα δικια μου καρτα (με την ιδια IP του φυσικα) και δουλεψε κανονικα. Αφου το πληρωσα εγω ενα 50αρικο, αφου εχασε ο φιλος απο την καθυστερηση λογω καρτας την πατεντα με τα 11.49 ευρω (ενω τον πηρα τηλεφωνο ΑΜΕΣΩΣ μολις ειδα το κολπο εδω), το ειχα παρει προσωπικα να γλυτωσει τουλαχιστον 25 ευρω και να προλαβει να χρησιμοποιησει το F1TV50 εφοσον σημερα ηταν η τελευταια μερα!

Τελος καλο ολα καλα! Τουλαχιστον γλυτωσε κατι ψιλα το φιλαρακι :s_smile
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#566762 κάνε μια virtual prepeaid μέσα από το e-banking, 5 λεπτά υπόθεση είναι. Με τις άλλες της εθνικής μπορεί να κολλάει στην αποστολή SMS επιβεβαίωσης που στην prepaid δεν υπάρχει.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#568942 Σε συμφωνία κατέληξαν μετά από συνεχείς διαπραγματεύσεις, οι υπεύθυνοι της ΕΡΤ με την COSMOTE TV, για τη δυνατότητα εκχώρησης της μετάδοσης της Formula 1 και στη συνδρομητική πλατφόρμα. Έτσι, για τις επόμενες δύο σεζόν, θα υπάρχει παράλληλη μετάδοση των αγώνων της Formula 1 από την ΕΡΤ, καθώς και από την COSMOTE TV. Η συνδρομητική πλατφόρμα βάσει της νέας συμφωνίας θα έχει ακριβώς το ίδιο πακέτο μεταδόσεων με αυτό που μετέδιδε όλα τα προηγούμενα έτη από τα COSMOTE SPORT. Με την εξέλιξη αυτή, η COSMOTE TV διατηρεί στην πλατφόρμα της όλο το μηχανοκίνητο αθλητισμό, ενώ παράλληλα θα συνεχίσει να προσφέρει στους συνδρομητές της το υψηλό επίπεδο μεταδόσεων της F1, που είχαν συνηθίσει όλα αυτά τα χρόνια.

https://digitaltvinfo.gr/news/pay-tv-ne ... 2rWuIcswLI
Άβαταρ μέλους
By g8777
#569302 Έχει κανείς την εφαρμογή της F1 Tv σε τάμπλετ ή κινητό; :hmmm:

Τι σαπακι είναι αυτό ρε :dizzy: :s_hang Έπαιξε τίς πρώτες 3-4 φορές και από εκεί και πέρα κολλάει στην loading screen :x .Εκανα clear cache, τίποτα, ανοίγω το store ----> βαθμολογια 2.8/5 :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#569317
g8777 έγραψε:Έχει κανείς την εφαρμογή της F1 Tv σε τάμπλετ ή κινητό; :hmmm:

Τι σαπακι είναι αυτό ρε :dizzy: :s_hang Έπαιξε τίς πρώτες 3-4 φορές και από εκεί και πέρα κολλάει στην loading screen :x .Εκανα clear cache, τίποτα, ανοίγω το store ----> βαθμολογια 2.8/5 :s_rofl

Τα ίδια και εδώ.
Για κατακέφαλα είναι οι άνθρωποι. :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#569318 Σε Android δεν παίζει τίποτα και σε εμένα...
Στο iPad όμως πάει σφαίρα, κανένα πρόβλημα!
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#569356 Μεγάλη παπαρια.

Έφαγαν αρνητικό ριβιου και καπάκια ξεχεστηριο μέιλ με refund request.

Τέτοια πατάτα ούτε το τηλεαστυ αν είχε δικό του TV app.

< >