Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By STK
#578568 Χριστός Ανέστη!
Παίδες Χρόνια πολλά με υγεία σε όλους!
Το βρήκα το Hybrid αλλά δε βλέπω να δουλεύει ακόμα:

https://webtv.ert.gr/shows/formula-1/?f ... WzgZ_1ub_g

EDIT: άρχισε να δουλεύει!
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#578613 Εχμ, έμεινα λίγο |λογοκρισία|. Μπράβο στην ΕΡΤ, που δίνει κάτι τόσο καλό δωρεάν, ενώ η F1 TV εφαρμογή μια δουλεύει μια όχι.
Δεν τους το 'χα!
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#580456 Κονομησαμε και σημερα :s_tongue

Thanks for subscribing to F1 TV Pro.

As you may know, we experienced some issues with the F1 TV service during our coverage of the Azerbaijan Grand Prix.

We want to apologise for the inconvenience caused and we’re working as quickly as we can to get these issues resolved for you.

Because of the problems you’ve been experiencing, we will be giving you a refund for 2.42 EUR to apologise. This will happen this week and it will be paid onto the card you subscribed with so there’s nothing you need to do.

Thanks for your patience and support.

The team at F1
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#580464
Anonymous Founder έγραψε:Κι εγώ! Θα ευχαριστηθώ μόνον όταν βγάλουμε και κέρδος.


Εσεις που το πηρατε τζαμπε αν γινει καμια παρομοια στραβη με τη μεταδοση και δειτε 3-4 ακομα αγωνες σε ΕΡΤ/Cosmote θα βγαλετε και μεροκαματο. Εγω ο βιαστικος που με κωλοπιασανε (50 ευρω αν θυμαμαι καλα), δε σωζομαι με τιποτα :lol:

Περα απο την πλακα κανανε καλη κινηση τα Αμερικανακια. Βεβαια το refund δε λυνει τα τεχνικα προβληματα, αλλα αν μη τι αλλο δειχνει σεβασμο προς τον καταναλωτη.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#580465 Και σε εμενα τα ιδια, βεβαια δεν αντιμετωπισα προβλημα. :s_dunno

Τζαμπα θα μας βγει το Ενωσιτικο διαρκειας :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#580469
Anonymous Founder έγραψε:Νόμιζα πως είχες ζητήσει refund, είχε προτείνει καλός συμφορουμίτης το εν λόγω μέτρο. Όχι;


Εγω αν και εχω φυσικα τα παραπονα μου απο τη μεταδοση δε ζητησα refund και ουτε σκοπευω να ζητησω. Παραμενει η καλυτερη μεταδοση που εχω στα χερια μου, οποτε απλα ελπιζω να βρουνε λυση στα προβληματα...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#580478
Anonymous Founder έγραψε:Νόμιζα πως είχες ζητήσει refund, είχε προτείνει καλός συμφορουμίτης το εν λόγω μέτρο. Όχι;


Δεν ειχε νοημα. Τι να μας πουν οι μυρωδιαδες οταν υπαρχει Gearbest, banggood κλπ :shifty:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#580481
g8777 έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Νόμιζα πως είχες ζητήσει refund, είχε προτείνει καλός συμφορουμίτης το εν λόγω μέτρο. Όχι;


Δεν ειχε νοημα. Τι να μας πουν οι μυρωδιαδες οταν υπαρχει Gearbest, banggood κλπ :shifty:


Έβαλες κωδικό praktiker από Αντριάνα; :rtfm: