Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#858284
mousatos έγραψε:Ε δεν είναι και κάτι τρομερά δύσκολο να βρεθεί.


Προσωπικά δυσκολευόμουν να βρω κάποιο που δεν κάνει διακοπές.
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#858887 Για να είμαι δίκαιος, τα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φανταζόμουν - αναφορικά με την ελεύθερη Ελληνική τηλεοπτική μετάδοση:

Πρώτον, οι κατατακτήριες δοκιμές είναι σε λογικό επίπεδο για ξενύχτι κατά τις πρώτες πρωινές ώρες του Σαββάτου, και όχι στις 5 το χάραμα, που είναι ζήτημα αν μπόρεσα να τις δω πάνω από δύο φορές (τη δεύτερη μάλλον με πήρε ο ύπνος στην καρέκλα). Και είναι και ολόκληρες, όχι περίληψη μισής ώρας.

Και δεύτερον, το F1 Show και ο αγώνας είναι σε ακόμα πιο λογικές ώρες, δεδομένου ότι ακολουθεί η Κυριακή.

Πάλι καλά :roll:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#859086 To ANT1+ υπάρχει για να το βάζει κόσμος και να πληρώνει; Μιλάμε για απίστευτη ταλαιπωρία, δεν κάνει σύνδεση με το link με τίποτα.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#859095 Αργεί λίγο να συνδεθεί αλλά αυτή τη φορά δεν είχα διακοπές και κολλήματα. Εεεε μόνο κάτι μικροκολλήματα της τάξης του 0,2 sec , sometimes.
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#859115 Μας έκανε μεγάλη χάρη ο ΑΝΤχαχχαχααχα που έβαλε την F1 στο συνδρομητικό του...
Απέρριψα και δωρεάν κωδικό που μου έδινε φίλος (τον έδωσε αλλού)...
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#859195 Αυτό ήταν all time highlight. Απολαυστική σήμερα η μετάδοση άξιζε κάθε ευρώ που δεν έδωσα. Είναι κοντά ο Πιάστρι ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ! Τι; δεν είναι λες; Α εντάξει. :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By edmond
#859648 Και να ξαναφάνε.
Μ' αρέσει το επιθετικό προφίλ που χάραξαν και καλά ότι έχουν το υπεργαμάτο προϊόν και απαίτησαν και ανάλογο τίμημα. Η ενσωμάτωση της Φ1 (όπου μια ζωή ήταν free στην ελ. τηλεόραση) ξεχείλησε το ποτήρι.
Δεν αναφέρει το άρθρο πως ξεκάθαρα η πλατφόρμα θα κλείσει αλλά νομίζω πως ισχύει το κλασικό περί καπνού και φωτιάς.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#859651 Kανεις δεν θα πληρωσει λεφτα για να δει σηριαλ και ταινιες που βρισκει ευκολα αλλου, ποσο μαλλον ελληνικα σηριαλ οταν υπαρχει το ERTFLIX που και καλυτερες παραγωγες εχει και δωρεαν ειναι.

Θες να παρεις την F1; Παρε και την ομαδα της Κοσμοτε που μαθανε απο τα λαθη τους στα χρονια μεσα και ηταν αρτιοι. Να ζητας λεφτα αλλα να θες να κανεις δουλεια με Πουρναρακηδες :svivhaha:

Μουντιαλ δεν ειδα πλην των αγωνων της Γαλλιας αλλα κι εκει χωρις ηχο γιατι δεν παλευοταν
Άβαταρ μέλους
By g8777
#859655 Εχω μεινει αναυδος με τα νεα. :omg:

Κεραυνος εν αιθρια. Σοκ.Δεν ειχε δωσει ποτε δικαιωματα στην γειτονια. :s_omg :s_omg :s_omg :s_omg :s_omg


Bayern7 έγραψε:Μακάρι ALTER


Σαν να μου λες οτι εκλεισε το perishop , οποτε εβαλαν μυαλο τα χαπατα. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#859656
PaNick67 έγραψε:Μουντιαλ δεν ειδα πλην των αγωνων της Γαλλιας αλλα κι εκει χωρις ηχο γιατι δεν παλευοταν


Μα στο Μουντιάλ την ομάδα της Cosmote είχαν :lol: