Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By Chris
#566345 Βασικα σε αυτου του ειδους subscriptions (πχ nba tv, netflix, κλπ), αν δεν σκοπευεις να το κρατησεις επ' απειρον, η καλυτερη λυση νομιζω ειναι να το ακυρωσεις με το που το αγορασεις, γιατι αντε να θυμηθεις σε ενα μηνα/χρονο/τερμινο
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#566346
g8777 έγραψε::s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic

Προλαβα :yahoo:

Προσοχη σε αυτο:

Your subscription will renew automatically, unless you cancel it beforehand. Once your subscription renews, you can use F1 TV Access straightaway.


Οποτε του χρονου να εχετε το νου σας. :iconcool:


Μηπως οσοι το αγορασαν τοσο φτηνα, καλυτερα να αφησουν το automatic subscription ON, μπας και τους ανανεωσει αυτοματα και του χρονου με την ιδια χαμηλη τιμη? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#566360 Υποθετω οτι σε περιπτωση που εγινε λαθος θα μας κανουν "χαρη" για ενα χρονο και την επομενη φορα θα το χρεωθουμε κανονικη τιμη.
Άβαταρ μέλους
By fabiawrc
#566364 F1 tv pro με 11.49 το χρονο!!μου εστειλε ενας φιλος που το αγορασε πριν λιγο.Πριν την πληρωμη βαζεις ολα αυτα τους κωδικους ενα ενα μεχρινα πεσει η τιμη.
F1TV50 F1TV25 F1TV20 F1TV15 F1TV10
θα το δοκιμασω σε λιγο
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#566365 Τα υπόλοιπα μηνύματα δεν τα διάβασες πιο πάνω; :lol:
Ήδη κάποιοι το αγοράσαμε, θα σου πρότεινα να βιαστείς πριν το πάρουν χαμπάρι και το καταργήσουν. :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By ripper
#566478 Οι κωδικοί μπαίνουν ένας ένας είπατε.
Το 50αρι το παίρνει και το κατεβάζει στα 25 ευρώ. Μετά δεν παίρνει άλλο.
Μάλλον το έφτιαξαν;
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#566505 Παντως ενας φιλος προσπαθουσε εχθες ολη μερα να αγορασει με μια debit mastercard της Εθνικης και του εβγαζε error.

Πηρε την Εθνικη τηλεφωνο και του ειπαν οτι δε μπλοκαριστηκε απο τη μερια τους η συναλλαγη.

Προσπαθησε απο τον ISP του (forthnet) προσπαθησε απο το κινητο (cosmote) και παλι τζιφος. Μιλησε στο live chat με το site της F1 και του λεγανε οτι το θεμα ειναι με την IP της χωρας του το οποιο δεν εχει λογικη εφοσον προσπαθησε απο 2 διαφορετικες IPs και μαλιστα και στις 2 περιπτωσεις το site αναγνωριζε σωστα τη χωρα και του επελεγε αυτοματα Ελλαδα στο menu.

Κριμα γιατι εχασε πλεον τη super τιμη 11.49€ και αν δε λυθει το προβλημα μεχρι αυριο θα χασει ακομα και την προσφορα των 24.99€
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#566519
Anonymous Founder έγραψε:Μάλλον θέλει credit card και όχι debit. Εγώ προσπάθησα αρχικά με prepaid και επίσης δεν την δέχτηκε.


Και εγω με debit αγορασα αλλα οχι mastercard της Εθνικης (visa της Alpha). Παντως περιεργη κατασταση και ακομα πιο περιεργη η απαντηση που του εδωσαν απο το site :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By ripper
#566555 Και σε μένα έβγαζε λάθος.
Με mastercard χρεωστική της Εθνικής, ενώ τα παίρνει όλα κανονικά στο τέλος γράφει δεν ολοκληρώθηκε προσπαθήστε αργότερα.
Τελείως βλαμμένοι.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#566557
ripper έγραψε:Και σε μένα έβγαζε λάθος.
Με mastercard χρεωστική της Εθνικής, ενώ τα παίρνει όλα κανονικά στο τέλος γράφει δεν ολοκληρώθηκε προσπαθήστε αργότερα.
Τελείως βλαμμένοι.


Ακριβως ιδια περιπτωση με το φιλο μου. Βρηκες ακρη τελικα;