Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#574151 Η μεταδοση ειναι μια χαρα αλλα δυστυχως παιζει μονο απο το browser για μενα. Βασικα τη δουλεια μου την κανω παλι, αλλα θα προτιμουσα να εχω και την εναλλακτικη του app. Προς το παρον μου βγαζει το εξης error το app:

internet connection is not available
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#574154
Anonymous Founder έγραψε:Απεγκατέστησέ το και εγκατέστησέ το πάλι. Είχα το ίδιο πρόβλημα.


Σωστος! Ευχαριστω :)

Βασικα απο χθες ειχα δει το μηνυμα σου, αλλα μου ζητησε να κανω update το app και θεωρησα οτι εφοσον περναει την καινουργια εκδοση λιγο πριν τον αγωνα το εφτιαξαν. Μετα ξεκινουσε ο αγωνας και το παρατησα οταν δε δουλεψε. Αλλα με απεγκατασταση/εγκατασταση ολα καλα!
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#574627 παντως ειναι αρκετα παλια στο χωρο.
Οταν ημουν στην ομαδα του Ναυπλιωτη, που ετρεχε για λογαριασμο της Λαιον το 309 gti 19v στο Ελληνικο πρωταθλημα,ειχε καλες σχεσεις με τον Κοκκινη και μετα Τσαδαρη,και γενικως ηταν δικτιωμενη καλα.Μιλαμε για 1993-4 εκει γυρω,
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#574634 Αν δεν ήταν καλά δικτυωμένη, δεν θα την έβλεπες σε αυτή την θέση...
Γενικώς, πάντα την θεωρούσα αφόρητη, ενώ ούτε τα γραπτά της διαβάζονταν.
Άβαταρ μέλους
By melos86
#574635
Anonymous Founder έγραψε:Αν δεν ήταν καλά δικτυωμένη, δεν θα την έβλεπες σε αυτή την θέση...
Γενικώς, πάντα την θεωρούσα αφόρητη, ενώ ούτε τα γραπτά της διαβάζονταν.

+1 για το "αφορητη". Νομιζω περιγραφει ακριβως την αποψη που εχω για αυτη.
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#574903
fokion έγραψε:
Geo f1 έγραψε:O Ted Kravitz που ειναι ρε παιδια?
Δεν την μπορω την προφορα του Καρουν!!! :s_whiteflag :s_whiteflag


+οο


Θα επιστρέψει στην Κίνα.
O Chandhok γιατί σας χαλά; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#576285 Πω ρε φίλε :lipsealed: Από τον καιρό του Νόε έχω να ξυπνήσω 8 το πρωί Σάββατο. Τι σου είναι η ζωντανή κάλυψη της ΕΡΤ :svivhaha: :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#578434 Ρε καρντάσια, ξέρει κανείς τι παίζει με αυτό το υβριδικό που λέει η ΕΡΤ; Πως μπορούμε να επιλέξουμε διαφορετικές κάμερες; Λένε ότι ισχύει και για την διαδικτυακή μετάδοση. Δεν βλέπω επιλογές στο player του site. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By STK
#578457
REALZEUS έγραψε:Ρε καρντάσια, ξέρει κανείς τι παίζει με αυτό το υβριδικό που λέει η ΕΡΤ; Πως μπορούμε να επιλέξουμε διαφορετικές κάμερες; Λένε ότι ισχύει και για την διαδικτυακή μετάδοση. Δεν βλέπω επιλογές στο player του site. :hmmm:


Μόνο για Smart TV είναι αυτό φίλε. Μη δίνεις σημασία σε αυτό που αναφέρουν συνέχεια στη μετάδοσή τους τα τρία ζούδια.
Τους έχουν δώσει ένα ποιηματάκι και το λένε -κλασικά- χωρίς να ξέρουν τι διαβάζουν.
Άβαταρ μέλους
By sparticle
#578479 Σιγουρα ειναι μονο για smart tv? Γιατι γραφει και για laptops και smartphones. Παντως κι εγω δεν βρισκω τιποτα ουτε στο site ουτε στην εφαρμογη της ΕΡΤ για iphone που εχω
Άβαταρ μέλους
By STK
#578482
sparticle έγραψε:Σιγουρα ειναι μονο για smart tv? Γιατι γραφει και για laptops και smartphones. Παντως κι εγω δεν βρισκω τιποτα ουτε στο site ουτε στην εφαρμογη της ΕΡΤ για iphone που εχω


Δεν ξέρουν τι γράφουν οι τύποι. Ή τουλάχιστον δε λειτουργεί ακόμα. Πάντως ένας φίλος μου είπε ότι δεν του δούλεψε χτες και σήμερα ούτε μέσω Smart TV.
Και μήνυμα που τους έστειλα δεν μπήκαν καν στον κόπο να απαντήσουν.

https://devices.ert.gr/hybrid/ti-ine-i- ... tileorasi/
"Απευθύνεται σε χρήστες που έχουν έξυπνη τηλεόραση (Smart TV) συνδεδεμένη στο διαδίκτυο."