Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#578485 Σήμερα δεν μου έπαιζε με τίποτε το F1 TV. ΕΡΤ λοιπόν μετά από χρόνια, και εντάξει δεν ήταν τόσο τραγικοί οι σχολιαστές, μάλλον ήπιους θα τους χαρακτήριζα, ίσως από το πολύ κραξιμο, ακόμη και η ξερόλα η Π. Παπαδημητρίου ήταν συγκρατημένη.
Άβαταρ μέλους
By STK
#578486
Anonymous Founder έγραψε:Σήμερα δεν μου έπαιζε με τίποτε το F1 TV. ΕΡΤ λοιπόν μετά από χρόνια, και εντάξει δεν ήταν τόσο τραγικοί οι σχολιαστές, μάλλον ήπιους θα τους χαρακτήριζα, ίσως από το πολύ κραξιμο, ακόμη και η ξερόλα η Π. Παπαδημητρίου ήταν συγκρατημένη.


#βαριούνται
Άβαταρ μέλους
By sparticle
#578490 Η αληθεια για το team της ΕΡΤ ειναι πως ειναι πλεον πολυ πιο ενημερωμενοι, πραγμα φυσιολογικο καθως παρακολουθουν κ περιγραφουν ολα τα sessions.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#578495 Προσωπικά μου αρέσει ο Κορόβηλας, ήρεμη φωνή. Ο "Τζούνιορ" έχει γνώσεις, αλλά θέλει δουλειά. Η Ποπάρα... ας μας πει για τον έρωτά της τον Sainz Sr. :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#578497 Ο Γιάννης Μάριος Παπαδόπουλος και ο Κώστας Ψαρρας μπροστά στο τρίδυμο της ΕΡΤ, δείχνουν σοφοί γνώστες του αθλήματος.

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By STK
#578500 Παιδιά άλλη ΕΡΤ βλέπουμε μάλλον.
Χτες είπαν ένα θέμα δύο φορές (το στοίχημα που έβαλε ο Daniel με τον Marko) με διαφορετικές καταλήξεις κάθε φορά
https://www.facebook.com/formuleres/vid ... _todo_tour
Σήμερα έδειξε σε ένα στιγμιότυπο τον Hulk και ανέφεραν ότι παραλίγο να στουκάρει κι αυτός τώρα.
Μικρή λεπτομέρεια: βρισκόμασταν στο Q3 και αυτό ήταν στιγμιότυπο από το Q1.
Τη γυναίκα του Toto την ανέφεραν ως Lucy.
Ποιοι ακριβώς είναι οι ενημερωμένοι;
Και αυτά που ανέφερα είναι ελάχιστα προφανώς...
Άσε που Ο,ΤΙ και να γίνει θα το πουν τόσο άνευρα και τόσο επίπεδα που νομίζεις ότι σου κάνουν χάρη που περιγράφουν.

g8777 έγραψε:enigmaf1 ο πρωτος αν θυμαμαι σωστα; :iconcool:


Εκείνος είναι ο Δημήτρης Παπαδόπουλος.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#578501
g8777 έγραψε:enigmaf1 ο πρωτος αν θυμαμαι σωστα; :iconcool:
Αυτός είναι ο Δημήτρης Παπαδόπουλος

Από το Mi A1.
Με πρόλαβε ο STK
Άβαταρ μέλους
By sparticle
#578511 Το σχολιο μου ηταν... συγκριτικο! Πιο ενημερωμενοι σε σχεση με τα προηγουμενα χρονια! Συμφωνω οτι ακομα γινονται πολλα λαθη. Και το σημερινο με την καρτα Johnny Herbert ηταν χαρακτηριστικο.

Παντως θεωρω οτι ειναι και ταπεινοι, και σχετικα μετριοπαθεις στα σχολια τους, το οποιο προσωπικα εκτιμω.
Άβαταρ μέλους
By glf
#578514 Το βασικότερο για μένα είναι να δίνουν χρώμα και Ρυθμό στην περιγραφή.
Να μεταδώσει την ένταση μιας κρίσιμης στιγμής.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#578519
Νίκος Παππάς έγραψε:Αυτός είναι ο Δημήτρης Παπαδόπουλος


Ίσως ο μεγαλύτερος γνώστης της F1 στην ελληνική δημοσιογραφία.


glf έγραψε:Το βασικότερο για μένα είναι να δίνουν χρώμα και Ρυθμό στην περιγραφή.


Τσιρίδες ΤΠ δηλαδή; :omg: :help:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#578534
REALZEUS έγραψε:

glf έγραψε:Το βασικότερο για μένα είναι να δίνουν χρώμα και Ρυθμό στην περιγραφή.


Τσιρίδες ΤΠ δηλαδή; :omg: :help:


Με την καμία. Φ1 βλέπουμε όχι ποδόσφαιρο. :s_whiteflag