Forum για τη Formula 1

Θα αφήσει ιστορια στην Φ1?

14
19%
14
19%
5
7%
5
7%
16
22%
16
22%
2
3%
2
3%
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#296132
cabala10 έγραψε:Verstappen in Dutch media, on Villeneuve's critique: 'He should watch his language when he says I might kill someone, cause he killed someone himself in Melbourne 2001', referring to Villeneuve's crash where debris of his car killed a marshall.

http://nos.nl/artikel/2129451-botsing-t ... monza.html
:dizzy: :dizzy: :dizzy: :lipsealed:


χαχαχαχαχαχα τον ξεφτίλισε. τι μαλακας. :lol:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#296134 Ξαναείδα σήμερα στο sky το δεύτερο περιστατικό στην ευθεία. Ο Max εντελώς απαράδεκτος , πήγαινε πέρα-δώθε από τη μια άκρη στην άλλη.
Πιθανολογώ οτι του χαρίστηκαν επειδή δεν τιμώρησαν και τον Vettel στην πρώτη στροφή της εκκίνησης. Και η δική του κίνηση απαράδεκτη για οδηγό τέτοιου επιπέδου.
Άβαταρ μέλους
By STK
#296155
Bayern7 έγραψε:
cabala10 έγραψε:Verstappen in Dutch media, on Villeneuve's critique: 'He should watch his language when he says I might kill someone, cause he killed someone himself in Melbourne 2001', referring to Villeneuve's crash where debris of his car killed a marshall.

http://nos.nl/artikel/2129451-botsing-t ... monza.html
:dizzy: :dizzy: :dizzy: :lipsealed:


χαχαχαχαχαχα τον ξεφτίλισε. τι μαλακας. :lol:


Απαραδεκτη δηλωση, στα μετρα του σκατοκεφαλου Montoya.
Δε λεγονται τετοια πραγματα.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#326004 Δεν εχω διαβασει ακομα τι εχει γραφτει στο θεμα της Βραζιλιας αλλα πιστευω οτι ο Σεννα τον χειροκροτουσε απο κει ψηλα τον μικρο.
Ηταν απιστευτος.
Ειχα μεινει με το στομα ανοιχτο στο πως προσπερνουσε και πως οδηγουσε στο βρεγμενο.

Εχει ολο τον σεβασμο μου!
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#326052 O Senna προχτές έπαιζε τάβλι με τον Jim Clark και δεν είδε τον αγώνα.
Σύμφωνα με inside info πάντως δεν τον πολυσυμπαθεί το γιο του Γιος.

:ninja: :ninja: :ninja: :ninja:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#326341 ΔΩΣΤΕ ΤΟΥ ΜΙΑ ΤΟΛΕΜΑΝ να γράψη ιστορία!!
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#332457 Αποκαλυψη και οδηγος της χρονιας για μενα!!!

Οκ εκανε και μερικα λαθη και υπερβολες αλλα νομιζω θα μας απασχολησει για πολλα χρονια ακομα.

Ακομα και μετα το λαθος του στο Αμπου Νταμπι, βρεθηκε τελευταιος με φυτιλιασμενα λαστιχα...
Και τερματισε 4ος ανετα!!! Χωρις sc κλπ.

Αν ειχε Ρεντ μπουλ απο την αρχη ανετα θα ηταν μπροστα απο Φεττελ στην βαθμολογια και θα εκαναν με τον Ric το 3-4.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#332595 Εγώ για τα wonderkids της RBR που δεν έχουν τρέξει εκτός μαμά εταιρίας κρατώ μικρό καλάθι, γιατί μέχρι να φύγει ο Κίβιγιατ (όπως τον λέει ο Μπράντλ) δεν μπορώ να πω ότι ο Μαξ είχε ισοπεδώσει το βαφτιστήρι της Ποπάρας. Ούτε μου φαίνεται λογικό να έχουμε τον Φέτελ και μετά από 4 τίτλους όταν ήθελε χρυσό συμβόλαιο να τον ισοπεδώνει ο Ρικιάρντο, τον οποίο ξαφνικά 2 χρόνια αργότερα ταπώνει ο Μαξ και να δούμε όταν ο Μαξ τους ζητήσει κανένα 9ψήφιο συμβόλαιο ποιον θα βρούνε για να τον θάψουν.

Ότι έχει να κάνει με αυτή την ομάδα βρωμάει σαπίλα και στήσιμο, οπότε ΟΚ ο Μαξ είναι εντυπωσιακότατος, αλλά περιμένουμε.
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#332601 Γενικα συμφωνω στα περισσοτερα, ομως ο Μαξ δεν ταπωσε το Ρικιαρντο συνολικα φετος.

Σε καποιους αγωνες μπορει, αλλα η εικονα δεν ειναι οτι ο Ρικιαρντο ηττηθηκε και αυτο παροτι σε μερικους αγωνες η στρατηγικη του δεν ηταν η καλυτερη...

Δηλαδη αυτοι μπορει να θελουν τον Μαξ περισσοτερο αλλα νομιζω οτι ο Ρικ ηταν πολυ δυνατος. Μενει να τον δουμε βεβαια και σε αλλες ομαδες.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#332608 Δηλαδή τι να σχολιάσει κανείς για την προσπάθεια που έκανε (έκανε; κανεις δεν ξέρει τι έκανε) να ξαναπεράσει και καλά με τελειωμένο λάστιχο τον Ροζμπεργκ από το χωράφι; Attention whoring του αισχίστου είδους.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#332613
Corto Maltese έγραψε:Εγώ για τα wonderkids της RBR που δεν έχουν τρέξει εκτός μαμά εταιρίας κρατώ μικρό καλάθι, γιατί μέχρι να φύγει ο Κίβιγιατ (όπως τον λέει ο Μπράντλ) δεν μπορώ να πω ότι ο Μαξ είχε ισοπεδώσει το βαφτιστήρι της Ποπάρας. Ούτε μου φαίνεται λογικό να έχουμε τον Φέτελ και μετά από 4 τίτλους όταν ήθελε χρυσό συμβόλαιο να τον ισοπεδώνει ο Ρικιάρντο, τον οποίο ξαφνικά 2 χρόνια αργότερα ταπώνει ο Μαξ και να δούμε όταν ο Μαξ τους ζητήσει κανένα 9ψήφιο συμβόλαιο ποιον θα βρούνε για να τον θάψουν.

Ότι έχει να κάνει με αυτή την ομάδα βρωμάει σαπίλα και στήσιμο, οπότε ΟΚ ο Μαξ είναι εντυπωσιακότατος, αλλά περιμένουμε.


Δηλαδή θες να πεις ότι μια ομάδα μπορεί να μην δίνει ίδιο υλικό στους οδηγούς της και αναλόγως τα politics να είναι πρώτος κάποιος από τους δυο;
Γίνονται αυτά στην F1;;;;;

Εγώ νόμιζα ότι ο πιο γρήγορος/γαμάτος/καυλιάρης (βιολογικά) είναι ταχύτερος νοματεργουατ.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#502544 Είναι πολύ λυπηρο να βλέπουμε τέτοιους χαρακτηρισμούς για τον Μαξ.(Μαλακισμενο στο θεμα της Κινας)
Ειδικα χθες εκανε ένα λαθος ανυπομονησίας και πηγε αμεσως να ζητησει συγγνωμη. Από την μια κλαιμε που η Φ1 εχει γινει αποστειρωμενη, δεν εχει προσπεράσματα κλπ.
Και στην λαθος εκτιμηση που εκανε πέφτουμε να τον φαμε..

Λες και ο Χάμιλτον δεν επαιζε συγκρουόμενα το 2011 με τον Μασσα,η δεν εβλεπε το κοκκινο φως στο pit exit στον Καναδα το 2008...

Ειμαστε πολύ τυχεροι που εχουμε τον μικρο..Θα δουμε μεγαλα πραγματα.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#502569 Τι να την κάνουμε τη συγνώμη ρε γκεάκο; Πλάκα μας κάνεις; Χθες ένας τερματισμός 4ος Φέτελ - 5ος Χάμιλτον δηλαδή +2 για τη Φερράρι και τον Φέτελ, έγινε 8ος - 4ος. 10 βαθμοί χαμένοι. Στο τέλος δηλαδή τι ακριβώς θα πούνε η Φερράρι και ο Φέτελ; Έχουμε 250 βαθμούς και μία συγνώμη, φέρτε μας τον τίτλο;