Forum για τη Formula 1

Θα αφήσει ιστορια στην Φ1?

14
19%
14
19%
5
7%
5
7%
16
22%
16
22%
2
3%
2
3%
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#547026
George_Prix έγραψε:Μερικα αγορακια νομιζουν οτι μεγαλωνει το e-pennis τους κανοντας bullying. Και επειδη δεν εχουν καθρεπτη στο σπιτι τους για να δουνε τα χαλια τους, ηρθα εγω να τους πω ποσο μικρουλι ειναι ακομα. :s_rofl



Geo f1 έγραψε: Μιλαμε για έναν χρηστη που ποσταρει μονο στον διαγωνισμο, και για να κραξει τον Αλονσο



Το καθε μελος ποσταρει εκει που θελει και γραφει αυτο που πιστευει χωρις να προσβαλει τους αλλους. Αυτο που κανετε εσεις τωρα δηλαδη. Επισης δεν ειναι δουλεια σας να κρινετε τι γραφει ο καθενας και αν ειναι χρησιμο η οχι.
Κρατηστε ενα επιπεδο κοσμιο στα σχολια σας εκτος αν θελετε να πατε για μπανακι. [Mod]
Άβαταρ μέλους
By mirage
#547027 Geo δεν χρειάζεται να φέρω φίλους τους οποιους αρχικά θα προσποιουμαι πως δεν τους ξέρω... Τεσπα ζήστε τον μυθο σας και οι δυο σας.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#547029
EDDIE_147 έγραψε:Ένας George Prix θίχτηκε.


Φιλε δε θιχτηκα. Και την πλακα και το πειραγμα σηκωνω, αλλα σε λογικα πλαισια.

Αλλα το να με λεει ο mirage τσιρλιντερ, ενας χρηστης που οσες φορες εχει απευθυνθει σε μενα δεν ειναι για αντιπαραθεση αποψεων (δεν ξερω αν εχει αποψη για την F1 αλλα προσωπικα δεν τον εχω δει να γραφει τιποτα) αλλα για να μου την πει, δεν το σηκωνω. Οπως μου φερονται, ετσι φερομαι.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#547030 Νικο κανε quote και τον mirage που προσεβαλλε με το τσιρλιντερ αν θες να σαι σωστος και δικαιος. Επισης στο quote που εβαλες εμενα δεν νομιζω να προσβαλλω κανεναν..τεσπα.
Δεν ξανασχολουμε με τον stk

.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#547032
Νίκος Παππάς έγραψε:Το καθε μελος ποσταρει εκει που θελει και γραφει αυτο που πιστευει χωρις να προσβαλει τους αλλους. Αυτο που κανετε εσεις τωρα δηλαδη. Επισης δεν ειναι δουλεια σας να κρινετε τι γραφει ο καθενας και αν ειναι χρησιμο η οχι.
Κρατηστε ενα επιπεδο κοσμιο στα σχολια σας εκτος αν θελετε να πατε για μπανακι. [Mod]


Ειναι η δευτερη φορα σε μικρο διαστημα που βλεπω EDIT MOD και quote σε λαθος (κατα την αποψη μου) post.

Πριν λιγο καιρο ο REALZEUS με ειπε βλακα, ηλιθιο και αλλες τετοιες ομορφιες. Δεν ηθελα να απαντησω με βρισιες ριχνοντας το επιπεδο και απλα εκανα report το post. Xαρουμενος ειδα οτι εγιναν edit οι βρισιες, αλλα με λυπη ειδα οτι το απειλητικο post/quote του Mod (δεν ξερω καν ποιος ηταν) δεν εγινε στο post του REALZEUS που με εβριζε γιατι διαφωνουσε με την αποψη μου, αλλα στο post του Geo f1 που ειπε κατι σε στυλ "ελεος πια με το REALZEUS...", κατι που θα ελεγε (ή τουλαχιστον θα σκεφτοτανε) ο καθε χρηστης που εχει καποιο ηθος.

Οποτε ευλογη ερωτηση γιατι πραγματικα δε θελω να παω για μπανακι...
- Για μπανακι πανε μονο οι χρηστες που απαντανε σε υβρεις και προσβολες? Οι και οι Mods που χαρακτηριζουν αλλους χρηστες σαν τσιρλιντερ?
- Υπαρχουν 2 μετρα και 2 σταθμα στο petrolheads?
Τελευταία επεξεργασία από George_Prix και 01 Νοέμ 2018, 11:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#547033
Geo f1 έγραψε:Νικο κανε quote και τον mirage που προσεβαλλε με το τσιρλιντερ αν θες να σαι σωστος και δικαιος. Επισης στο quote που εβαλες εμενα δεν νομιζω να προσβαλλω κανεναν..τεσπα.
Δεν ξανασχολουμε με τον stk

.


ΕΤΣΙ!!! Μεχρι να γραψω το σεντονι με προλαβες!!!
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#547037
George_Prix έγραψε:Οποτε ευλογη ερωτηση γιατι πραγματικα δε θελω να παω για μπανακι...
- Για μπανακι πανε μονο οι χρηστες που απαντανε σε υβρεις και προσβολες? Οι και οι Mods που χαρακτηριζουν αλλους χρηστες σαν τσιρλιντερ?
- Υπαρχουν 2 μετρα και 2 σταθμα στο petrolheads?


Hint: αριστερό παρεάκι

Ψαξου

Δε νομίζω να εκπλαγεις με τα εξέχοντα μέλη...
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#547039 Καλύτερο και από big brother με Μικρούτσικο έχει γίνει!! :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#547042 Στο οποίο "παρεάκι" κατά καιρούς για "βολικούς" λόγους κάποιοι έχουν εντάξει το μισό φόρουμ. :s_biggrin
Η εξήγηση είναι απλή, όπως πάντα.
Δεν υπάρχουν δύο μέτρα και δύο σταθμά, αλλά γενικώς ΔΕΝ συμπαθούμε τους χρυσαυγίτες (αν και έχουμε και τέτοιους χρήστες στο φόρουμ). Μέχρι εκεί φτάνει η όποια αριστεροσύνη.
Άλλη αντιπάθεια, ΔΕΝ υπάρχει, και προφανώς αυτό συμπεριλαμβάνει και τους οπαδούς Alonso, Verstappen, Vettel κλπ κλπ.

Επίσης, και οι mods έχουν άποψη, και οι mods ίσως κάνουν λάθη και κανένας λόγος δεν υπάρχει να γίνεται ένας κακός χαμός. Δεν είμαστε στο δημοτικό.

Γενικώς, οι mods προσπαθούν να παρεμβαίνουν όσο γίνεται λιγότερο, ακόμη και αν κάποια στιγμή ειπωθεί κάτι παραπάνω, προσπαθούμε να κάνουμε το λιγότερο δυνατό.
Γι' αυτό το λόγο και ανεχόμαστε και συμπεριφορές από χρήστες που τα περισσότερα ποστ τους είναι ένα ατελείωτο flood. Δεν έγινε και κάτι τραγικό στο τέλος, τόσο τους κόβει, αν προσπαθήσεις να καθαρίσεις το φόρουμ από όλα αυτά, στο τέλος το μόνο που θα καταφέρεις είναι να χάσεις τον χρόνο σου.

Βρίσκω τραγικό μεγάλοι άνθρωποι να χάνουμε τόσο χρόνο για κάτι τέτοιο σαν τα ποστ που συζητάτε. [Admin]
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#547045
Andreasdik έγραψε:Καλύτερο και από big brother με Μικρούτσικο έχει γίνει!! :s_drinks


Εικόνα

Έγινε το MISSION, γαμήσιον.
:iconcool:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#547046 Aν η απαντηση στο τσιρλιντερ, το οποιο απο ποτε ειναι προσβλητικο δεν ξερω, ειναι αυτο:

George_Prix έγραψε:
Μερικα αγορακια νομιζουν οτι μεγαλωνει το e-pennis τους κανοντας bullying. Και επειδη δεν εχουν καθρεπτη στο σπιτι τους για να δουνε τα χαλια τους, ηρθα εγω να τους πω ποσο μικρουλι ειναι ακομα. :s_rofl


τοτε κατι δεν εχεις καταλαβει καλα George_Prix.

Στο κουοτ που εκανα Γιωργο χαρακτηριζεις μελος του φορουμ και πριν απο αυτο λες στον George_Prix να μην ασχολειται με το συγκεκριμενο μελος. Ειναι προσβολη.


Κατι ακομα σαν απλο μελος, ειναι τουλαχιστον παραξενο μελη με σαφη οπαδικη θεση απεναντι σε συγκεκριμενους οδηγους να εγκαλουν αλλους για οπαδισμο ομαδων και τουμπαλιν. Μαγκες στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σκοινι. :lol:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#547063
Νίκος Παππάς έγραψε:Aν η απαντηση στο τσιρλιντερ, το οποιο απο ποτε ειναι προσβλητικο δεν ξερω, ειναι αυτο:

George_Prix έγραψε:
Μερικα αγορακια νομιζουν οτι μεγαλωνει το e-pennis τους κανοντας bullying. Και επειδη δεν εχουν καθρεπτη στο σπιτι τους για να δουνε τα χαλια τους, ηρθα εγω να τους πω ποσο μικρουλι ειναι ακομα. :s_rofl


τοτε κατι δεν εχεις καταλαβει καλα George_Prix.

Στο κουοτ που εκανα Γιωργο χαρακτηριζεις μελος του φορουμ και πριν απο αυτο λες στον George_Prix να μην ασχολειται με το συγκεκριμενο μελος. Ειναι προσβολη.


Κατι ακομα σαν απλο μελος, ειναι τουλαχιστον παραξενο μελη με σαφη οπαδικη θεση απεναντι σε συγκεκριμενους οδηγους να εγκαλουν αλλους για οπαδισμο ομαδων και τουμπαλιν. Μαγκες στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σκοινι. :lol:


Μηπως δεν εχεις καταλαβει εσυ τι ειναι σωστο και τι οχι? Ή μηπως παριστανεις οτι δεν εχεις καταλαβει γιατι απο τη μια εχεις τον "κακο χρηστη" George_Prix, οπαδο των "αντιπαθητικων" Alonso/Verstappen, o οποιος μαλιστα ειναι Vettel/Ferrari hater και απο την αλλη τον "καλο χρηστη", mod και πιθανοτατα φιλο σου mirage?

Στα δικα μου τα βιβλια η αναφορα ενος αντρα ως cheerleader δεν ειναι πρεπουσα. Θα μπορουσε να περασει το μηνυμα που ηθελε με τη λεξη fanboy. Που και το fanboy να χρησιμοποιουσε, παλι το μηνυμα ηταν περιττο κατα την αποψη μου, γιατι η φιλια και η ταυτιση αποψεων με το Geo f1 δε σημαινει οτι κανει ο ενας το δικηγορο του αλλου στη δημοσια συζητηση.

Ουτε το George_Πρηχτης που ειχε πει το ιδιο μελος (mirage) παλιοτερα εστεκε. ΕΙΔΙΚΑ απο εναν mod που υποτιθεται οτι πρεπει να σβηνει τις φωτιες και οχι να τις αναβει. Και ΕΙΔΙΚΑ οταν το ειπε, οπου απλα ειχα ποσταρει ενα link απο το motorsports.com χωρις καν να το σχολιασω (λογικα τον πειραξε το περιεχομενο του link και θεωρησε οτι πρεπει καπως να μου την πει που εκανα το "λαθος" να το ποσταρω, αφου δεν ειχε να απαντησει κατι σοβαρο επι της ουσιας του αρθρου).

Τελος δεν ειναι σωστο να βριζει αισχρα ενας χρηστης καποιον αλλον και να γινεται απειλητικο mod/edit/quote οχι στο υβριστικο μηνυμα αλλα σε αυτο που λεει ενας αλλος χρηστης "ελεος με τις βρισιες".

Τεσπα... Ειπαμε ολοι την αποψη μας και το αφηνω εδω το θεμα... Ας κρινουν οι υπολοιποι το σωστο και το λαθος. Μην παιζω με την τυχη μου κιολας ε?
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#547065 Ένα φόρουμ ζαλίστηκε.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#547071 @ George_Prix, τους κανονισμούς τους διάβασες;
viewtopic.php?f=2&t=172

13. η δημόσια αντίδραση σε τυχόν παρεμβάσεις των εποπτών (moderators)


Επίσης η λέξη τσιρλίντερ σε κανένα λεξικό δεν αναφέρεται ως υποτιμητική ούτε και η λέξη φανμπόι. Αν εσύ τις θεωρείς δεν μπορώ να κάνω κάτι. Τα περί φίλων μου mod τα παραβλέπω. Δες και το ποστ του Admin παραπάνω.