Forum για τη Formula 1

Θα αφήσει ιστορια στην Φ1?

14
19%
14
19%
5
7%
5
7%
16
22%
16
22%
2
3%
2
3%
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#685917 Προφανώς. Αλλά στα 23 του, στα @@ του. Να μου πεις πως είναι πρόβλημα που έχει ένα παιδάκι, να το καταλάβω, γιατί απαιτεί άλλο χειρισμό κλπ. Αλλά δεν βλέπω γιατί να θεωρούμε πως κακόπεσε, αν το δεις και αντιστρόφως, θα μπορούσες να πεις στην κοπέλα, "τι κάνεις με το νιάνιαρο που φαίνεται και κωλόπαιδο" ξέρω γω...
ΥΓ: Δεν πάω να το παίξω ηθικολόγος τώρα, εξάλλου κι εγώ είμαι τεράστιος οπαδός της διαφοράς ηλικίας στα ζευγάρια. Από την ανάποδη ασφαλώς και γιατί με συμφέρει προφανώς! :lol:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#685921 Ποιο παιδάκι και ηλικίες;
Μια να τσακωθούν οι συμπέθεροι φαντάζεστε τι κουτουλίδι έχει να πέσει;
Άβαταρ μέλους
By Chris
#685922 Ποια διαφορα ηλικιας? Ολα καλα

Κελλυ έγραψε:Έχει κάνα 3μηνο-4μηνο που ο μικρός κατουριεται πάνω του στον ύπνο

Κατά την διάρκεια της ημέρας, πλέον τα λέει και τα κακα και τα τσισα, έχει αρκετό καιρό που σταμάτησε τις πάνες, βοήθησε πολύ ο παιδικός σε αυτό

Στην αρχή είπαμε οκ, ίσως είναι ψυχολογικό (αλλάξαμε σπίτι αυτο το διάστημα), αλλά βλέπω ότι συνεχίζει
Πριν πέσει πάει τουαλέτα, τον ξυπνάω και μια φορά ενδιάμεσα κατά την 01:00 ξανακάνει, το πρωί τον βρίσκω πάλι μούσκεμα

Έχουμε βαρεθεί να πλένουμε σεντόνια και πυτζάμες

Μήπως πρέπει να συμβουλευτω κάποιον;
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#685932
Chris έγραψε:Ποια διαφορα ηλικιας? Ολα καλα

Κελλυ έγραψε:Έχει κάνα 3μηνο-4μηνο που ο μικρός κατουριεται πάνω του στον ύπνο

Κατά την διάρκεια της ημέρας, πλέον τα λέει και τα κακα και τα τσισα, έχει αρκετό καιρό που σταμάτησε τις πάνες, βοήθησε πολύ ο παιδικός σε αυτό

Στην αρχή είπαμε οκ, ίσως είναι ψυχολογικό (αλλάξαμε σπίτι αυτο το διάστημα), αλλά βλέπω ότι συνεχίζει
Πριν πέσει πάει τουαλέτα, τον ξυπνάω και μια φορά ενδιάμεσα κατά την 01:00 ξανακάνει, το πρωί τον βρίσκω πάλι μούσκεμα

Έχουμε βαρεθεί να πλένουμε σεντόνια και πυτζάμες

Μήπως πρέπει να συμβουλευτω κάποιον;

Όχι ρε μλκ! :s_shout :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#685934
Chris έγραψε:Ποια διαφορα ηλικιας? Ολα καλα

Κελλυ έγραψε:Έχει κάνα 3μηνο-4μηνο που ο μικρός κατουριεται πάνω του στον ύπνο

Κατά την διάρκεια της ημέρας, πλέον τα λέει και τα κακα και τα τσισα, έχει αρκετό καιρό που σταμάτησε τις πάνες, βοήθησε πολύ ο παιδικός σε αυτό

Στην αρχή είπαμε οκ, ίσως είναι ψυχολογικό (αλλάξαμε σπίτι αυτο το διάστημα), αλλά βλέπω ότι συνεχίζει
Πριν πέσει πάει τουαλέτα, τον ξυπνάω και μια φορά ενδιάμεσα κατά την 01:00 ξανακάνει, το πρωί τον βρίσκω πάλι μούσκεμα

Έχουμε βαρεθεί να πλένουμε σεντόνια και πυτζάμες

Μήπως πρέπει να συμβουλευτω κάποιον;


για την 1 έτους κόρη της λες? :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#685975
Geo f1 έγραψε:Που έμπλεξες ρε Μαξ

.



:s_bye :s_bye :s_bye

Άδειασε η σπονδυλική του στήλη.

Κατάλαβες γιατί δεν θα γίνει ποτέ Λούης έτσι;

Μαμήθηκε στο Βόσπορο, για 2 κιλά ηλιόσπορο Γκεάκο.

Γκεάκο Κυριακή μεσημέρι το τιμόνι θα έχει τρέμουλο και δεν θα είναι από ζυγοστάθμιση .
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#687473 How Verstappen’s Driving Style Will Win F1 Titles



fun factor , στο τέλος τον συγκρίνει με Λεκλέρ και Χάμι. Αυτούς που κι εγώ θεωρώ , και το έχω γράψει, ότι αποτελούν το τοπ 3 .
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#691936 Δεν ξερω αν θα του δινει ή αν θα του κοβει δεκατα, παντως δεν την πηρε παρθενα. Η κυρια Πικε εχει ηδη ενα παιδακι με τον Κβιατ.

Εικόνα