Forum για τη Formula 1

Θα αφήσει ιστορια στην Φ1?

14
19%
14
19%
5
7%
5
7%
16
22%
16
22%
2
3%
2
3%
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#681289 Ειδικά τους 2 τελευταίους δεν τους έχει ξεχάσει κανείς.
Και σίγουρα οι λίγο μεγαλύτεροι που πρόλαβαν Lauda, δεν τον έχουν ξεχάσει ούτε αυτόν.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#681326 Τι να ξεχασουμε ρε παιδια? Εδω δεν ξεχασαμε τον Κομπαγιασι κι αλλους πουθεναδες. Το Λουη θα ξεχασουμε?

Το θεμα ειναι ποσο θα λειψει στον καθεναν. Φανταζομαι οσο ελειψε στον Τζι και τον Μπουσο ο Αλονσο, αλλο τοσο θα λειψει σε μενα και το φιλο μου το Γιωργο ο Λουης.

Το αλλο θεμα ειναι τι θα υποστηριζουν οι φιλοι του Λουη μετα. Εκει πιθανοτατα θα ριξουμε γελιο. Με μερικους "φιλους της F1" που θα χαθουν με συνοπτικες διαδικασιες (οπως εγινε στη μετα-Σουμι εποχη που καμποσοι φιλαθλοι εριξαν μαυρη πετρα πισω τους) και με διαφορες επιλογες νεων πουλεν που θα γινουν απο τους τωρινους "ειδικους" (που τους εκατσε ο Λουης γιατι απλα υποστηριξαν τον εχθρο του εχθρου τους Αλονσο). Με βαση το νομο των πιθανοτητων το νεο πουλεν δε θα εχει ενα κωλο ΝΑΑΑΑΑ (με το συμπαθειο) ωστε να εχει καλο μονοθεσιο σε ολη την καριερα του (ποτε δεν ειχε χρεπι) και διαστημοπλοιο για καμια 10αρια χρονια. Εκει να δειτε ηθικες κουπες που θα αρχισουν να μοιραζουν ωστε να πεισουν τον εαυτο τους και τους αλλους οτι παραμενουν "ειδικοι".

Γεροι να ειμαστε και θα τα λεμε παρεουλα οταν με το καλο σταματησει ο ?ακις Λουης :s_bye
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#681337 Γιατί να ξεχάσουμε κάποιον ή να μας λείψει κάποιος;
Οι αγώνες είναι εξέλιξη και πάντα κάποιοι νέοι ξεπηδουν. Όταν σταματήσει ο Λιούις κι ο Αλόνσο, θα υπάρχουν ο Λεκλερκ, ο Ράσελ, ο Νόρις και ίσως ο Μικ και όποιος άλλος.

Βέβαια δεν ήμουν ποτε οπαδός οδηγου μόνο ομάδα υποστήριζα, με μία εξαίρεση. Τον McRae στα ράλι. Συμπάθειες είχα και έχω, αντιπάθειες τι ίδιο.

Από το Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By g8777
#681363 Ευτυχως αυτη την φορα ειμαστε προετοιμασμενοι. :yahoo: Δοξα τω θεω παναγιτσαμ'. :oops:

Σε ποιανου το μαγαζι θα αγοραζουμε εννοω, οοοοταν βαρεθει ο Λουης ΜΟΥ :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: να βαζει τα δαχτυλιδια σαν κρικους στο δαχτυλο του.

Χασαμε τον Σουμι (εμ τι περιμενες οταν διαβαζαμε μια φορα το μηνα την αθλητικη στηλη της INEOS :shifty:
Λαζοπουλου
στο Μαξ ; :( ), χassαμε την ευκαιρια να κοινωνησουμε λιγο απο το μεγαλειο του Φερναντου Σαντος Αλονσο :( (εμ τι περιμενες οταν διαβαζαμε μια φορα το μηνα την αθλητικη στηλη της Νινεως Σκρατσμη-Γεωργαλους στοΝιτρο), ευτυχως που το 2007 ειχαμε αμεση επαφη με το αθλημα χαρη στην απλυτη γνωση που σκορπιζαν τα φορα και τα σαιτ και ρεφαραμε τη χασουρα. :thumbsdown:

Αυτη την φορα θα παιξουμε πονηρα, αλεπουδιαρικα. Δεν θα κανουμε το λαθος να καθησουμε να σπασουμε το κεφαλι μας τί θα κανουμε μ.Λ. Θα χρησιμοποιησουμε το παναρχαιο κολπο του follow the cheerleader. :iconcool:

Υπακουμε πιστα τους πρωτοπορους, αυτους που αντικειμενικα ειναι ετη φωτος μπροστα σε οξυδερκεια , διαυγεια και αντικειμενικοτητα. :metalo:

ΒΑΜΟΣ ΜΑΞΑΡΕ ΒΑΜΟΣ ΑΛΑ ΠΛΑΓΙΑ :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Μιλαω για τον εαυτο μου ετσι; Ο Μικερφολης δηλωσε οτι μαλλον παει προς Μαζεπιν. Φακ χιμ, πις οφ σιτ. :x
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#681369 Τσιμπησε το ψαρακι :lol:

Εικόνα

Αυτα τα μικρα που ειναι μια χαψια, τα ριχνω παλι στη θαλασσα ομως, για να ζησουν τον ερωτα τους με αλλα ψαρακια/ακολουθους :s_yes
Άβαταρ μέλους
By mirage
#681375 Χαχαχαχα
Btw o Μαξαρος με το Alex μου έστειλαν χτες βιντεακι με χριστουγεννιατικες ευχές. Κρίμα που δεν σηκωσαμε την κούπα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#681421
BARHonda έγραψε:
g8777 έγραψε:Το εχω αλλα πηδανε πολλες σελιδες μαζι. :hmmm:



:lol: :lol: :metalo: :metalo:


:lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#681456 Απαραδεκτος ο Μαξ :thumbsdown:

Ο σωστος ο αντρας (δηλαδη αυτος που αξιζει να ειναι 7ακις και βαλε) πρεπει να φοραει τουλαχιστον την Αρτα και τα Γιαννενα για να δειξει ποιος ειναι :rtfm:

Εικόνα