Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#698651 Είδα το 3ο επεισόδιο του Drive to survive. Απλά τα πράματα. Μπήκε μία φορά η κάμερα στα άδυτα της διαπλοκής και μπόρεσε να κερδίσει το άξιο και αδικημένο παληκάρι χωρίς περίεργες στρατηγικές και sandbagging, δεν έπεσαν τα γνωστά εκβιαστικά τηλεφωνήματα στους κριτές και πήρε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μία τιμωρία ο χαϊδεμένος από τις εκατοντάδες φορές που έχει γράψει τους κανονισμούς στα παπάρια του. To είπε κιόλας από μόνος του. :slap:

AΠΑΙΤΟΥΜΕ :rtfm: συνεργείο Νέτφλιξ σε κάθε αγώνα και θα δείτε πως γκρεμίζονται οι μύθοι. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#698673
Corto Maltese έγραψε:Είδα το 3ο επεισόδιο του Drive to survive. Απλά τα πράματα. Μπήκε μία φορά η κάμερα στα άδυτα της διαπλοκής και μπόρεσε να κερδίσει το άξιο και αδικημένο παληκάρι χωρίς περίεργες στρατηγικές και sandbagging, δεν έπεσαν τα γνωστά εκβιαστικά τηλεφωνήματα στους κριτές και πήρε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μία τιμωρία ο χαϊδεμένος από τις εκατοντάδες φορές που έχει γράψει τους κανονισμούς στα παπάρια του. To είπε κιόλας από μόνος του. :slap:

AΠΑΙΤΟΥΜΕ :rtfm: συνεργείο Νέτφλιξ σε κάθε αγώνα και θα δείτε πως γκρεμίζονται οι μύθοι. :shifty:


Όπως σου είπε ο Λύκος στο δεύτερο επεισόδιο

Εμείς μιλάμε στο γήπεδο.


Αλλά εγώ δεν είμαι Λύκος. :shifty:

Τα αρδακια του νετφλιξ ζήτησες; Αυτά λάβε.

Εικόνα

Γιατί;
Εικόνα

Βγήκε ο Μπαρικτσελου των 10's μα μας πει τί; Ότι μπορεί να πάρει κούπα.
:s_sarcastic

Και γω σήμερα είδα όνειρο ότι πηδαγα την Τζένα Τζεημσον. Με ηλεκτρικό προφυλακτικό.

Με WiFi.

Το είδε ΌΛΗ Η ΠΛΆΣΗ ξεκάθαρα πώς μπορούν να σταματήσουν τον Juggernaut.
Με λογοκρισία. :shifty:


Ασε μας βρε Κόρτο, πέρνα λίγο από τις Τηλεοπτικές σειρές να τα πούμε για το Suburra. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#698741
Geo f1 έγραψε:Δες και το 4
Εκει είμαι εγώ.

Αδιάφορο επεισόδιο. Επανέλαβε γνωστές κοινοτυπίες, δε μας είπε τίποτα καινούργιο, έδωσε βήμα σε γνωστούς κομπλεξικούς Εγγλέζους να επαναλάβουν αστήρικτες κατηγορίες και έκανε πρωταγωνιστή έναν κομπάρσο. Τί να λέμε τώρα; Πήγε ο Φέτελ στην Άστον Βίλα και χέστηκε η φοράδα.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#698777 Η Φοράδα χεζεται εδώ και 13 πάμε για 14 χρόνια τώρα. Κοίτα να δεις Κορτε, πέρα από τα ντοκυμαντέρ του Νετφλιξ. Δεν χρειαζόμασταν αυτά για να δούμε το έλλειμμα ηγεσίας της Φοράδας ( Σπιρτουληδες,Μαλπορο μαν και δεν συμμαζεύεται). Αν εσένα σου αρκεί η δικαιολογία " μας πολεμάει το ΣΎΣΤΗΜΑ aka Will Μπηξτον" εμένα όχι απλά μου περισσεύει, αντιθέτως θα μου είναι τρομερά ευχάριστο να σας βλέπω να σκουζετε σαν τον Μπαγερ κατά τα πέτρινα χρόνια. :shifty:

Καααααποια στιγμή μπορεί και να κοιταχτουν στον καθρέπτη οι τιφοζι, μέχρι τότε το κενό θα το γεμίζουν κάτι τσολια στυλ Χόρνερ, Στρολ, να κάνουν τους κομπάρσους στον ΣΕΡ. :inlove:
Και η Φόρμουλα όλο και θα μικραίνει. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#698819 Καλά τραγούδα. Η μόνη περίπτωση που συμφωνούν ο Τοτός, ο gogo boy, ο Όττο Ρεχάγκελ, ο μπαμπάς του γιου, ο γιος του γιος, η κόρη του μπαμπά της είναι για να κράξουν τη Φερράρι.

ΓΙΑΤΙ;

Γιατί δεν είναι Φερράρι.

Φρατέεεεελι ντ'Ιτάλια, Ιτάλια σε ντέστα
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#698827
g8777 έγραψε:Η Φοράδα χεζεται εδώ και 13 πάμε για 14 χρόνια τώρα.


Μάθε απλή αριθμητική μικρέ Τζι. 12 χρόνια άτιτλη η Ferrari (2008 WCC), πάμε στα 13, όχι στα 14!!! Ναι, ξέρω, λεπτομέρεια, αλλά μετράει κι αυτό. Εκτός αν θες να σε πάω για ακανέδες πάλι... :s_cool
Άβαταρ μέλους
By g8777
#698885 Διακο εγώ σου μιλάω από τον Μάρτιο του 2022. Α, έχουμε κυβέρνηση Κουτσουμπα, ΚΑΙ ΓΑΜΏ ΤΑ ΣΌΟΥ.
Ον τοπικ: 4ο επεισόδιο DtS έστειλε φοράδα για σπίρτα. :lipsealed:

Αφήστε τους άλλους :shifty: να περιμένουν να βγει ο Σπιρτουλης και να πει

ΝΑΙ, ΚΛΈΨΑΜΕ. ΕΓΏ ΕΣΈΝΑ
.

μπας και τουλάχιστον πουν"Ναι μεν αλλά..".

Το σταματώ εδώ γιατί δεν μπορώ άλλο με την μποχα και δυσωδία, υπάρχουν και όρια. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By STK
#699544 Χωρίς να θέλω να σπαμμάρω, βγάλαμε μπλουζάκια Φορμουλέρες, έτσι για το χαβαλέ μεταξύ μας

https://www.facebook.com/formuleres/pos ... 8008407917

https://www.instagram.com/p/CM44BvODJtp/

Ευχαριστώ και συγγνώμη :lol:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#699695 Με δεδομενο οτι πλεον δε μπορουν να κανουν πολλες αλλαγες, η χρονια δειχνει δυσκολη για τη Μερσεντες και την κορη της την Αστον:

New aero rules cost low-rake cars 1s per lap

https://www.motorsport.com/f1/news/new- ... n/5941007/
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#699760 Oι αμοιβές των 20 πιλότων της Φόρμουλα 1:

Λιούις Χάμιλτον, Mercedes: 40 εκ. ευρώ
Φερνάντο Αλόνσο, Alpine: 17,220 εκ. ευρώ
Μαξ Φερστάπεν, Red Bull: 16,069 εκ. ευρώ
Σεμπάστιαν Φέτελ, Aston Martin: 14,280 εκ. ευρώ.
Ντάνιελ Ρικιάρντο, McLaren: 14,280 εκ. ευρώ
Βάλτερι Μπότας, Mercedes: 9,240 εκ. ευρώ
Σαρλ Λεκλέρκ, Ferrari: 9,240 εκ. ευρώ
Κίμι Ραϊκόνεν, Alfa Romeo: 6,321 εκ. ευρώ
Κάρλος Σάινθ, Ferrari: 5,746 εκ. ευρώ
Εστεμπάν Οκόν, Alpine: 3,907 εκ. ευρώ
Σέρχιο Πέρες, Red Bull: 2,872 εκ. ευρώ
Λανς Στρολ, Aston Martin: 1,608 εκ. ευρώ
Λάντο Νόρις, McLaren: 1,608 εκ. ευρώ
Πιερ Γκασλί, AlphaTauri: 1,608 εκ. ευρώ
Νικίτα Μαζέπιν, Haas: 840.000 ευρώ
Νίκολας Λατίφι, Williams: 804.720 ευρώ
Τζορτζ Ράσελ, Williams: 804.720 ευρώ
Μικ Σουμάχερ, Haas: 600.000 ευρώ
Γιούκι Τσουνόντα, AlphaTauri: 574.560 ευρώ
Αντόνιο Τζοβινάτσι, Alfa Romeo: 500.000 ευρώ

https://www.cnn.gr/style/aytokinito/sto ... formoyla-1

3 σχόλια:
(1) πληρώνεται ο Στρολ προφανώς εικονικά
(2) ο Ράσελ παίρνει τα ίδια με τον Λατιφί
(3) πολύ φτηνά την βγάζει φέτος η Φερράρι [λολ]