Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By g8777
#540799 Εικόνα


:lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed:

Τον εστειλε για σπιρτα. Οταν τα λεγαμε οτι ο Λουης στο mind game einai 4 ετη φωτος μπροστα καποιοι γελαγαν. Φετττελακος-----> Ροκυ Μπαλμποα στον πρωτο αγωνα με τον Μιστερ Τ. :help:

Που να ξανασηκωσει κεφαλι, θα ακουει Λουης και θα γεμιζει τσισα η φορμα. :s_omg
Πραγματικα τετοιο ξεβρακωμα δεν εχω ξαναδει σε τοπ επιπεδο αθλητων. Μηδεν ανοχες ο Λουης μου. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By ripper
#540859 Το ύψιστο τρολάρισμα δεν του το έκανε πάντως και πολύ κακώς γιατί πέρυσι είχε κάνει κάτι ανάλογο.

Στο Sochi έπρεπε να φρενάρει στον τερματισμό και να αφήσει την νίκη στον Bottas.
Στα λόγια καλά τα είπε, αλλά αν τον άφηνε και ΜΑΓΚΑΣ θα ήταν και θα τους έδειχνε ότι δεν τους υπολογίζει καν.
Θα τους λυπόταν μέχρι και ο ttc.
Άβαταρ μέλους
By Silberpfeil
#540991 Un-gentlemanlike.
Ο Seb φαίνεται να επηρεάζεται σε κρίσιμο βαθμό υπό πίεση. Νομίζω φαινόταν και στις δηλώσεις του κατά την διάρκεια όλου του τριημέρου στην Suzuka... Προσπαθούσε σκληρά να δείχνει ήρεμος, στωικός. Ότι σχεδόν δε τον πειράζει που χάνει πρωτάθλημα. Φυσικά οι επιδόσεις του εντός πίστας δεν ήταν και οι πιο ήρεμες.
Και ο Lewis βέβαια, σε ένα μεγάλο μέρος της σεζόν έδειχνε ευαίσθητος στην πίεση, τουλάχιστον εκτός μονοθεσίου.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#540998 Ο Ham δεν ήταν στις μύτες στην αρχή της χρονιάς που είχε χάσει δικούς του αγώνες και ρωτούσε κιόλας την ώρα του αγώνα τι έγινε τους μηχανικούς;
Cool έγινε όταν πήρε κεφάλι, τώρα μπορεί να το παίζει μάγκας και troll που ο άλλος είναι στο καναβάτσο (πληρώνοντας και δικά του λάθη προφανώς).
Συμφωνώ πως από κάποιο σημείο και μετά, τον Vettel τον πήρε η κατηφόρα, ψυχολογικά κυρίως.
Αλλά δεν έγινε ξαφνικά κουλός ή άχρηστος, μην τρελαθούμε.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#541009 Την άνεση τζι μου ο κουλ πρωταθλητής τη δείχνει στις καρό σημαίες. Είχε δύο ευκαιρίες να δείξει με το πρωτάθλημα ακόμα να κρίνεται ότι δεν έχει ανάγκη χάρισμα βαθμούς και αυτός τις πέταξε στα σκουπίδια μαζί με ένα πορτοκαλί παντελόνι και ένα ροζ βρακί. Και αυτό φαίνεται.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#541014 Συμφωνώ τόσο συχνά μαζί σου τελευταία, που αρχίζω να σκέφτομαι μήπως τελικά αρχίσω να ψηφίζω τα ίδια και στις εκλογές στο τέλος!
Άβαταρ μέλους
By g8777
#541020 Ακομα και στα κατω του ο Λουης δεν δεχθηκε ποτε μα ποτε αυτο το bullying που κανει στον Φεττελακο απο τον τελευταιο, αυτο λεω.

Τωρα για την καρω σημαια συμφωνω, αυτα ειναι ομως ονειρα οπαδικης νυκτος, θυμισου τον Μπαρικελου-Σαγωνια. :iconcool:



ΝΑ ΠΟΝΑΤΕ :s_cool
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#541071 O Βαρώνος έδωσε μετά την Αυστρία τρεις νίκες στον κλάψα. Τρεις! Δε συγκρίνεται το μεγαλείο του Ανθρώπου αυτού με το Νεξτ τοπ μόντελ
Άβαταρ μέλους
By Silberpfeil
#543304

< 4A >