Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#793315 Εικόνα

Οταν σε λενε Σουμαχερ και σε αντικαθιστουν με εναν 35αρη ξαναζεσταμενο φαγητο...
Η Φ1 μπορει να ειναι πολυ σκληρη τελικα

Ο Κορτο το μαθε? Ειναι καλα?
Άβαταρ μέλους
By g8777
#793318 Απεναντίας θεωρώ ότι δεν έπρεπε καν να ανοίξει αυτή η πόρτα. Θα μου πεις εδώ έχουμε δει άλλα κι άλλα, ο αντικαταστάτης του είναι το μεγαλύτερο βύσμα που έχω δει ποτέ στη ζωή μου μετά από κάποιους αγροφύλακες επιτυχόντες σε διαγωνισμούς ΑΣΕΠ επί Μητσοτάκη. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#793322
g8777 έγραψε:Το πρόβλημα με τον Μικ ήταν ακριβώς αυτό που είπες.


Δε διαφωνω τελειως, Αλλα πηρε και εναν f2 τιτλο. Εκανε καλα πραγματα στις μικροτερες κατηγοριες. Δεν τον φυτεψαν στην Φ1 λογω ονοματος μονο.
Πιστευω να παει καπου reserve και να μη χαθει.
Εδω ακουγεται οτι θα γυρισει ο Ντανι στην RBR σαν 3ος οδηγος
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#793326 Οχι πως με εντυπωσιασε κιολας ο Μικ, αλλα εχουμε δει χειροτερους οδηγους να μας κατσικωνονται για πολυ περισσοτερα χρονια. Σε συνδυσμο με το βαρυ του ονομα, μου εκανε εντυπωση που τον σφουγκαρισαν τοσο γρηγορα...
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#793327 +1.

Να προσθέσω ότι η συγκομιδή του ήταν εφάμιλλη ή και καλύτερη εν συγκρίσει με τις αντίστοιχες των Γιούκι και Ζου, οι οποίοι εξασφάλισαν φαινομενικά άκοπα τη συμμετοχή τους στην επόμενη σεζόν. Επίσης, δεν είναι ότι δίνεται ευκαιρία σε κάποιον πολλά υποσχόμενα οδηγό πχ από την Φ2, μα στον Χάλκ των 35 μάηδων. Εδώ βέβαια υπάρχει το ενδεχόμενο να είναι καλοδεχούμενο attribute η ηλικία, με την ελπίδα για λιγότερα στούκια.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#793330 Τον είδαμε στο χρέπι της Haas, στην Alfa Romeo μπορεί να τα πήγαινε καλύτερα.
Ότι ο Μαγκνουσεν τα πήγε καλύτερα δεν λέει τίποτα. Έχει πολλή περισσότερη εμπειρία.
Για εμένα άξιζε την θέση σε σχέση με τον Χουλκ που θα πάει στην θέση του τουλάχιστον.