Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By Silberpfeil
#59 Το αγαπημένο μας μέρος για καφεδάκι και ανάλυση των θεμάτων της F1. Σε αυτό το τοπικό θα είναι ευκολότερο να γίνονται γενικότερες συζητήσεις για από την κορωνίδα του μηχανοκίνητου αθλητισμού, τις ομάδες και τους οδηγούς της.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#1058
Administrator έγραψε:Καλό είναι η κοινότητα να προτείνει κάποιον να γίνει και moderator, ώστε να παρακολουθείται καλύτερα η ενότητα. :s_smile :s_yes


O Go for Pole καπου εδω βολοδέρνει και σε fanmade forum δεν έχει και conflict με τις άλλες του ασχολίες
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#1238 Γεια σας κι από μένα!

Είμαι ο πρώην Red_Spirit του πρώην(;) φόρουμ που άλλαξε το νικ του γιατί το παλιό έχει ξεπεραστεί (ήμουν Ferrari όταν ζούσε ο πατέρας μου...)
Άβαταρ μέλους
By kantoniou
#1532 Πιστευω bill και GfP (εστω επικουρικα) θα είναι μια χαρα.

Δεν υπαρχει μια γενικη διαδικασια ανάδειξης mods για το φορουμ; (πχ οι παραιτηθεντες δεν εχουν ερθει σε συνεννόηση για το πως θα ενισχυθουν σαν ομαδα;)
Άβαταρ μέλους
By Silberpfeil
#1574
Thomas_C200K έγραψε:Silberpfeil για mod :rtfm:

Να 'σαι καλά Θωμά αλλά είμαι τελείως άσχετος :s_dunno . Δεν έχω την παραμικρή ιδέα τι σημαίνει ουσιαστικά mod για ένα φόρουμ. :s_sad
Άβαταρ μέλους
By Goldmund
#2231 ...εύχομαι από καρδιάς να ΜΗΝ το πάρει το πρωτάθλημα οδηγών F1 ο τσιμπουκόχειλας!

Υ.Γ.: με συγχωρείτε mod αλλά είναι πέρα για πέρα τέλειος χαρακτηρισμός του γνωστού υπέρ-γκρινιάρη και καλομαθημένου οδηγού F1!
Υ.Γ.: έκανα αλλαγές μόνος προς αποφυγή παρεξηγήσεων
Τελευταία επεξεργασία από Goldmund και 05 Σεπ 2014, 15:32, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By mirage
#3063 Για μένα ένας απο τους πιο ενδιαφέροντες ανθρώπους στην ιστορία της F1 σε μια ενδιαφέρουσα αν και λίγο εσκουαρική συνέντευξη.
http://www.esquire.co.uk/culture/sport/6953/sir-frank-williams-what-ive-learned/
Άβαταρ μέλους
By mirage
#5245 Όποιος θέλει να μιλήσει με τον Felipe
Αύριο ώρα 17:30 UK time δλδ 19:30 ώρα Ελλάδος η Williams διοργανώνει group Hangout
Περισσότερες λεπτομέρειες για το πώς μπορείτε να συμμετάσχετε ή απλά να παρακολουθείσετε εδώ
http://www.williamsf1.com/Team/Media/News/Join-Felipe-Massa-in-a-Google-Hangout/