Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By g8777
#451179 Ε μετά φταίω εγώ. Ορίστε, πάλι κουκούτσι μυαλό ο μπέμπης. Καλά, ένα PRατζη της προκοπής δεν βρήκε; Τον Φουρθιωτη έχει; :s_dunno

Τι πράγματα τον έβαλαν να κάνει τον άνθρωπο; Σερφινγκ; :help: Τώρα; Τα αρθριτικά δεν τα σκέφτηκε από την υγρασία; Το ουρικο οξύ; Κηλη; Τίποτα; Κάτσε ρε Ναντο, δεν είναι όπως παλιά πριν 25 χρόνια που πήρες πρωτάθλημα. Τότε ναι. Γαμουσες και έδερνες. (Έστω και σε παθητική φωνή, εταιρον εκαταιρον. :s_wink).
Εδώ είναι σοβαρά τα πράγματα. Λίγα έχουν γίνει; Και καλά εσύ, πες ότι δεν είσαι και ξυράφι μετά τις απανωτές κακώσεις στο σβέρκο πριν 10 χρόνια. Δίπλα σου δεν είναι κανένας άνθρωπος να σου πει 2 πραγματάκια; Η Ρωσίδα που έχεις αυτό το μήνα τι κάνει; ΤΙ ΚΆΝΕΙ; :dizzy: Μόνο να πληρώνεται στην ώρα της ξέρει να ζητάει; :thumbsdown:

Και άλλαξε επιτέλους μάνατζερ. Ο τωρινός σε εκθέτει σε κίνδυνο. Ελεύθερη αγορά έχουμε, τρισεκατομμυρια προϊόντα να διαφημίσεις, από που να πρωταρχισω;
Ορίστε, έτσι 2 - 3 που μου ρθαν μόλις τώρα :
Εικόνα

Εικόνα


Εικόνα

Μην το γελάς καθόλου Ναντο, μιλάμε για ΠΟΛΥ καλά λεφτά, χώσου, που ξέρεις, μπορεί να γίνεις και συ κάτι ανάλογο σαν το κορίτσι του Copperton ( για το Ρυζόγαλο Γιωτης).

:s_wink
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#453273 Απαντησε ενας φιλος μου σε αλλο φορουμ και το μεταφερω αυτουσιο γιατι βαριεμαι να το πληκτρολογω εγω

Μαλιστα... Ο Alonso ειναι σκατοχαρακτηρας γιατι βαρεθηκε να γλυφει τη Ferrari και να οδηγαει τα χρεπια που του δινανε, ο Alonso που ξεζουμιζε το χρεπι για 5 χρονια και εχασε 2 τιτλους στον ποντο απανενατι σε καλυτερα μονοθεσια, ο Alonso που ΤΣΑΚΙΣΕ τους ομοσταβλους του...

Και ο Vettel που οδηγουσε αργα για να μπορεσει να φυγει, ξεφτιλισε τη Red Bull (που του εδωσε 4 τιτλους) και ξεφτιλισε επισης τον ιδιο τον εαυτο του κυριως, ειναι το καλο παιδι. Και κανοντας στη Ferrari οσα λαθη εχει κανει ο Alonso σε ολη του την καριερα κερδιζοντας με το ζορι τον Kimi (τον οποιο ΔΙΕΛΥΣΕ ο Alonso χωρις τοσα στησιματα που κανανε στο Φινλανδο απεναντι στο Vettel) απεδειξε και ποσο καλος οδηγος ειναι ο Γερμανος.



Εν κατακλειδι:
Η Ferrari πηρε τελικα το Vettel που ειναι μεγαλυτερο κωλοπαιδο απο τον Alonso και επισης χειροτερος οδηγος απο τον Ισπανο. Για αυτο λεω εδω και τοσα χρονια οτι ειναι ζωα οι Ιταλοι


χαχαχα
Μετα την φυγη του Αλονσο βαρεθηκατε να μαζευετε τιτλους ε?? :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#453289 Τουσέ Γκεάκο...

Χάσαμε, αλλά τουλάχιστον είμαστε 2οι, όχι μαζί με την Sauber με περσινό κινητήρα και budget στο 1/10... :svivhaha: