Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#742019 Είσαστε αθώα γατάκια και δεν καταλαβαίνεται ότι ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΦΑΣΕΙΣ ήταν μέρος του σχεδίου.
Η πρώτη για να αποπροσανατολίσει τον κόσμο - η δεύτερη για να ενεργοποιηθεί το χειρουργείο του Μάση.
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#742026 Πάντως ο Λατίφι, από μακρινό πλάνο, φάνηκε πολύ αδιάφορος, ούτε καν κοίταξε μήπως βοηθήσει όταν καιγόντουσαν τα φρένα με κάνα πυροσβεστήρα παραμάσχαλα :s_bye
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#742029
Same_old_story έγραψε:Πάντως ο Λατίφι, από μακρινό πλάνο, φάνηκε πολύ αδιάφορος, ούτε καν κοίταξε μήπως βοηθήσει όταν καιγόντουσαν τα φρένα με κάνα πυροσβεστήρα παραμάσχαλα :s_bye

Γιατί να το κάνει; Δεν φτάνει που πληρώνει για να οδηγήσει το μονοθέσιο, να κάνει και τον πυροσβέστη; :lol:
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#742075 Εντάξει, σωστά. Αλλά είμαι που είμαι φουλ υποψιασμένος με την κατάληξη... Και μιλάμε δεν μιλιόμουν για ώρες χτες, αφού η οικογένεια νόμιζε ότι είχα κάτι από την τρίτη δόση που έκανα την Παρασκευή, ενώ πρώτη ίσως φορά έσκασα έτσι από το φινάλε, τα ξεψαχνίζω όλα τώρα με το μυαλό μου. Τον έβλεπα από ψηλά τον Λατίφι και μου φάνηκε τελείως cool και αντέδρασε σα να μη συνέβη τίποτα, την στιγμή που προσπαθούσα να πείσω τον εαυτό μου ότι "αυτά έχουν οι αγώνες" αντί να εξαπολύω κατάρες :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#742171 Ενα τραβηγμενο Εντι αλλα θα κανω μια προσπαθεια...

Ξημερωματα Κυριακης του αγωνα μια ψηλη φιγουρα ειναι εξω απο το δωματιο του Λατιφι...
3 χτυπηματα στην πορτα και αυτη ανοιγει...

-Τοτο τι καν..
-Σσσσσσσσ μπες μεσα και μη μιλας
Λογικα σημερα εμεις θα παμε κιτρινα και ασπρα. Ενα πιτ στοπ. Οι αλλοι (σικ) λογικα θα πανε κοκκινα ασπρα ασπρα.
Οποτε εμεις στο τελος θα ειμαστε ευαλωτοι...Αν βλεπεις να γινεται κατι τετοιο θα ακουσεις απο τον ασυρματο
Pace is good plan a. Εκει κανεις ενα ΠΙΚΕ ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ 2008
-Μα τι λες αφεντικο? Εδω εχει απειρα run off...Θα κανει μπαμ οτι ειναι στημενο...
-Σκασε Λατιφι! Μπες youtube και γραψε : Raikkonen fp2 crash abu dhabi 2021.....

Ολο το παραπανω ομως το ακουσε ο υπευθυνος room service...και το μετεφερε στους καταλληλους ανθρωπους...
The rest is history!
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#742191 Ένας απίθανος οδηγός έδωσε κάποτε έναν τίτλο στον Λούη, ένας άλλος του τον πήρε. Με τον έναν άνοιξε η συλλογή, με τον άλλον έκλεισε.
Άβαταρ μέλους
By Sijune21
#742579 Η συνομωσία που έχει βάση είναι,πως περιμένανε να συμβεί ένα sc για να μαγειρέψουν το αποτέλεσμα,ώστε να προστατέψουν το ρεκόρ του Σουμάχερ και να δώσουν το κατσαρόλι στον φερελπι φερσταπεν που η FIA έχει αποφασίσει να γίνει ο επόμενος GOAT,που θα σπάει ρεκόρ,ήδη έσπασε το ρεκόρ με 17 pondiums που είχε ο Σουμάχερ.

Στα 24 του,με κανονισμούς που θα ευνοούν την αεροδυναμική,με ρουκέτα αλά νιουι,παίρνει το ένα μετά το άλλο και γίνεται θρύλος.Στα 35 πηγαίνει στη Ferrari για να εκπληρώσει το απωθημένο που δεν μπόρεσε ο Λιούις.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#742623
Sijune21 έγραψε:ήδη έσπασε το ρεκόρ με 17 pondiums που είχε ο Σουμάχερ.


Ναι, όμως παραμένει εντυπωσιακότερο του Σούμι ΙΜΗΟ, γιατί μιλάμε για 17 podium σε 17 αγώνες.