Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

1
13%
0
N/A
3
38%
2
25%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
2
25%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By HighFidelity
#522678 Πρώτη φορά βλέπω κάποιον ν' αποχωρεί γιατί δεν γουστάρει την... οργάνωση των θεμάτων.
Αλλά ποτέ δεν είναι αργά, το είδαμε κι αυτό. :help:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
Geo f1 έγραψε:Eddie πες στον φιλο οτι εσυ υποστηριζες Μασσα :lol:

Αμ για αυτο με το που με ειδε τα 3 επομενα posts του ηταν:
1) Μια τρολλοεικονα
2) Μια τρολλοεικονα
3) Μια τρολλοφιλοσοφια

Μη στεναχωριεται ο φιλος μας ο Eddie. Δεν ειναι ο μονος ο Massa που υπεστη σεξουαλικη κακοποιηση απο τον Alonso. Για ρωτα και κανενα Kimi και Vandoorn πως μπορουν να κατσουν στην καρεκλα τους :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
HighFidelity έγραψε:Πρώτη φορά βλέπω κάποιον ν' αποχωρεί γιατί δεν γουστάρει την... οργάνωση των θεμάτων.
Αλλά ποτέ δεν είναι αργά, το είδαμε κι αυτό. :help:

Ακομα εδω ειμαι!

Βασικα αυτο που δε γουσταρισα ηταν η υποδοχη. Εγω απλα ειπα τη γνωμη μου και τον αγαπημενο μου οδηγο και αρχισε το κραξιμο ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ. Εγω τουλαχιστον οσα ειπα τα στηριξα με επιχειρηματα. Οι περισσοτεροι εδω μεσα με εβγαλαν ασχετο, αλλοι με εβγαλαν dupe account με χρηστες που συμφωνουν οι αποψεις μας, αλλοι ποσταρανε αστειες εικονες (γιατι φανταζομαι δεν ειχαν επιχειρηματα) και διαφορα αλλα τραγικα...

Και για να πω την αληθεια ειναι λιγο αβολη η παρακολουθηση πολλων διαφορετικων threads, αλλα δικαιωμα σας φυσικα αφου ετσι σας βολευει.

Και μια και εισαι και Admin, sorry που σας ταραξα στα off topic, αλλα απο οτι βλεπεις μετα το πρωτο μου post η κατασταση ξεφυγε ακομα και απο παλιοτερα και πιο εμπειρα μελη που αρχισαν την παρελθοντολογια!
Άβαταρ μέλους
By thazio
George_Prix έγραψε:Ακομα εδω ειμαι!

Βασικά καλώς ήρθες.
Λίγο να βοηθήσω αν επιτρέπεται.
Πιστεύω πως μπήκες και έγραψες 5 πράγματα μην έχοντας καταλάβει τη φάση εδώ.
Πίστεψέ με, ότι έγραψες ως νέα πληροφορία έχει αναλυθεί εδώ μέσα και αλλού παλαιότερα καμιά 500αριά φορές.
Υπάρχει βαθία γνώση εδώ μέσα σε βαθμό που δεν χρειάζεται να λέμε και πολλά λόγια.
Υπάρχουν φυσικά και προτιμήσεις και γίνονται και καυγάδες αλλά πάντα στο επίπεδο: γαλατικό χωρίο...
Θεωρώ ότι τσίμπησες ακριβώς επειδή δεν καταλαβαίνεις το κλίμα και το ύφος του καθενός.
Αν θες τη γνώμη μου χαλάρωσε , απόλαυσέ το...
Παρακολουθώ F1 από τότε που με θυμάμαι, αλλά εδώ έχω γράψει 5 φορές ενώ είμαι εδώ από το 2001...
Τι να πω;
"τι να μου πείτε εσείς όταν εγώ θυμάμαι τι έκανα όταν έβλεπα live τον Paletti να καίγεται;"
Ότι και να σκεφτείς έχει αναλυθεί εδώ μέσα... Εξού και τα 200 τοπικά
Άποψή μου όλα αυτά βέβαια.
Μην την κάνεις πάντως γιατί τώρα που ανεβαίνουμε :iconcool: θα βοηθήσεις στις ισορροπίες χεχε :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
Geo f1 έγραψε:Eddie πες στον φιλο οτι εσυ υποστηριζες Μασσα :lol:

Εγώ Γκεακο συνομιλώ μόνο με άτομα που βλέπουν f1 45 χρόνια και άνω όπως ο g8777 που έχει βγάλει σελφι με Φαντζιο με φωτογραφική μηχανή εποχής.
Τα 40 και κάτω τα έχω χεσμενα (sic).

Απορώ ο Μαλτέζος που έβλεπε αρματοδρομίες με ανθρώπους (αντιφρονούντες) αντί για άλογα στη Σοβιετική Ένωση, γιατί κάθεται και ασχολείται με νουμπηδες.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
George_Prix έγραψε:

Κατσε να σου μαθω και κατι που δεν ηξερες τωρα... Οταν η Renault κυνηγουσε το πρωταθλημα με τον Alonso, ειχε ζητησει απο τη FIA να εγκρινει ενα πρωτοποριακο συστημα το Mass Damper το οποιο η FIA ενεκρινε κρινοντας το συμβατο με τους κανονισμους. Οταν ειδε η Ferrari οτι η Renault ειναι τοσο μπροστα, εβαλε τα μεγαλα μεσα και η FIA αλλαξε την αρχικης της αποφαση, απαγορευοντας αυτο το συστημα. Οποτε μετα τη μεση της χρονιας που αρχισε να κλεινει η διαφορα, δεν ειναι γιατι ο Schumacher αρχισε να πηγαινει πιο γρηγορα απο τον Alonso. Αργοτερος γεννηθηκε και αργοτερος παρεμεινε. Ειναι γιατι καποιοι φροντισαν να κοψουν τα φτερα της Renault... Ισως για αυτο να της κανανε στη συνεχεια το χατηρακι που ανεφερες, γιατι ειχαν χεσμενη τη φωλια τους μετα το σφαξιμο με το Mass Damper που ειχε προηγηθει!

Το πέτσινο του Αλόνσο όμως δε το αναφέρεις....δε σε βολεύει; :whistlink:

Kαι μια και ειπα για το Schumacher (του οποιου πιθανοτατα εχεις αφισα πισω απο την πορτα του δωματιου σου) ας πω και κατι ακομα...

Αν έχει ο REALZEUS αφίσα του Schumacher στο δωμάτιό του εγώ δε του ξαναμιλάω. :lol:

George_Prix έγραψε:Κακος και κομπλεξικος ο Ισπανος ε? Αλλα εσυ που εχεις αρχες και εισαι ποιοτικος, γουσταρεις το Schumacher ετσι? Το μεγαλυτερο ΑΛΗΤΗ που περασε ποτε απο τις πιστες. Που τρακαρε καμποσες φορες ΣΚΟΠΙΜΑ τους αντιπαλους ωστε να κερδισει νικες/τιτλους, που παρκαρε ΣΚΟΠΙΜΑ το μονοθεσιο μεσα στο Monaco για να παρει την Pole... Τον πιο αντιαθλητικο οδηγο EVER!!!

Η αλήθεια είναι ότι ο Schumacher έκανε πολλές καφρίλες παρότι ένας ικανότατος οδηγός γι αυτό και ποτέ δεν τον πήγα. Αντιθέτως θαύμαζα τους Hakkinen και Raikkonen. Όσο αλήτης μπορεί να ήταν ο Schumacher άλλο τόσο ήταν και ο Αλόνσο, δεν είναι σωστό να ξεχνάμε τους εκβιασμούς του και τις όποιες συμπεριφορές του στις ομάδες που τον πλήρωναν. Όχι βέβαια ότι δεν είναι ένας καλός οδηγός και αυτός.

Το avatar και η υπογραφή μου σου αρέσουν; :s_bye
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#522738 Εικόνα

:hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7

Tάκαρος is back.
#iscominghome :shifty: