Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

4
20%
0
N/A
5
25%
4
20%
1
5%
0
N/A
0
N/A
1
5%
3
15%
1
5%
1
5%
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#496470
edmond έγραψε:Ότι κάποιος ψήφισε τον Alonso για νίκη(δις κιόλας) άντε να το καταλάβω. Το ίδιο και για τον Hartley :lol: . Τον Raikkonen ποιός τον ψήφισε; :yahoo:

:yahoo: Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#496725 Απογοητευτικά τα πρώτα δείγματα. Όπως ακριβώς φαινόταν από τις δοκιμές. Μη βγει κανένας να πει να περιμένουμε τον αγώνα και λοιπές φαιδροτητες.
Τελείωσε και φέτος.
Καληνύχτα

Η προσομοίωση αγώνα έδειξε ότι είμαστε καθαρά τρίτοι με τον Χάμιλτον να γυρνάει το 1:28 μεσαια, 2η τη ρεντμπουλ και τρίτοι εμείς να μην μπορούμε να πέσουμε κάτω από το 1:29.

Τελειώσαμε Δία μου. Τελειώσαμε και μείναμε μοναχοι που λέει και ο αγαπημένος σου Στράτος.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#496729 Μπάγερν αν και τιφονζι βλέπεις μεγάλη ρόδα, τι να λέμε τώρα :s_howdy άσε τους άλλους να κελαηδάνε για σασια και τελικές.
Φάνηκε το έργο από τα χαράματα, έχει τέτοιο εργαλείο ο Λύκος ΚΑΙ φέτος που αρκούσαν 2 πιάτα πατσά στον Λουη για να το οδηγήσει πρώτο.
Το μυρίστηκε μέχρι και ο Φεττελακος, άμα βλέπεις το στράτευμα να κατεβαίνει στην πρωινη αναφορα με τέτοιο κούρεμα καταλαβαίνεις που πάει το πράγμα. Όλα πόπα φέτος :roll:
Από Στράτο Διονυσίου φετο θα παίξει πολύ Του Κόσμου Το Περιγελο. :s_roses
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#496795 Δείτε λίγο τα λάστιχα της Ferrari...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#496805 Αφού κατεβάσω τους σφυγμους μου στο 7 μετά την ΤΑΡΑΧΉ από το από πάνω ποστ, θα ρωτήσω με Βαρουφακειο φλεγμα :



Εντυ έχεις όρεξη;; :s_sad


Κοίτα λίγο καθρέπτη πες στον Φεττελακο, έρχεται η Ισπανική Αρμάδα από πίσω. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#496811 Η γυάλινη σφαίρα μου λέει ότι ξεκινάμε από εκεί που μείναμε το 17. Μπροστά τα βέλη και πιο πίσω RB & Ferrari. Οι πορτοκαλί είναι σίγουρα ανεβασμένοι και δεν έχουν τον χειρότερο κινητήρα στο grid. Έκπληξη η Haas, που από τον πάτο φαίνεται να πιάνει τη μέση, ενώ η Alfa Romeo (WOW!) μάλλον θα είναι πάλι τελευταία παρόλο που δεν έβαλαν την πολυπολυπολυ :roll: μαλακή γόμα.
Επίσης φαίνεται ότι προκριματικά και αγώνας θα είναι σε βρεγμένο, οπότε συμπεράσματα δεν πρόκειται να βγουν.
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#496915
Bayern7 έγραψε:Απογοητευτικά τα πρώτα δείγματα. Όπως ακριβώς φαινόταν από τις δοκιμές. Μη βγει κανένας να πει να περιμένουμε τον αγώνα και λοιπές φαιδροτητες.
Τελείωσε και φέτος.
Καληνύχτα

Η προσομοίωση αγώνα έδειξε ότι είμαστε καθαρά τρίτοι με τον Χάμιλτον να γυρνάει το 1:28 μεσαια, 2η τη ρεντμπουλ και τρίτοι εμείς να μην μπορούμε να πέσουμε κάτω από το 1:29.

Τελειώσαμε Δία μου. Τελειώσαμε και μείναμε μοναχοι που λέει και ο αγαπημένος σου Στράτος.

ειδες τα λαστιχα...? ο αλλος ετρεχε με us
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#496960
g8777 έγραψε:Αφού κατεβάσω τους σφυγμους μου στο 7 μετά την ΤΑΡΑΧΉ από το από πάνω ποστ, θα ρωτήσω με Βαρουφακειο φλεγμα :



Εντυ έχεις όρεξη;; :s_sad


Κοίτα λίγο καθρέπτη πες στον Φεττελακο, έρχεται η Ισπανική Αρμάδα από πίσω. :iconcool:


Όλοι απατεώνες
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#496962
EDDIE_147 έγραψε:
g8777 έγραψε:Αφού κατεβάσω τους σφυγμους μου στο 7 μετά την ΤΑΡΑΧΉ από το από πάνω ποστ, θα ρωτήσω με Βαρουφακειο φλεγμα :



Εντυ έχεις όρεξη;; :s_sad


Κοίτα λίγο καθρέπτη πες στον Φεττελακο, έρχεται η Ισπανική Αρμάδα από πίσω. :iconcool:


Όλοι απατεώνες


Πιο στημένη από ποτέ η FIA :shifty: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#497032 Βάσει του Q2 το Νο2 του Ρόζμπεργκ είναι μόνο 2,5 δέκατα πάνω από τον Κίμι. Άρα ο Φέτελ παραπίσω, έκανε καθαρό και ξαδιάντροπο sandbagging. :s_yes
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#497216 Δεν ήταν καν σε γρήγορο γύρο ο Bottas...
Το διέλυσε το πίσω μέρος!!