Forum για τα πρωταθλήματα rally, WRC, ERC, Dakar
Άβαταρ μέλους
By blackpug106
#76441 Εικόνα

μοναδικος Hunter! :yahoo:


απο αυτη του και μονο τη φωτο, στενοχωρηθηκα παρα πολυ που εκεινη τη χρονια δεν μπορεσα να κατεβω στο Ακροπολις :s_cry
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#76487 _

Δε θα μπορούσα (φυσικά), να μην προσθέσω και το avatar μου:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By nafpaktos
#76501
blackpug106 έγραψε:Εικόνα

μοναδικος Hunter! :yahoo:


απο αυτη του και μονο τη φωτο, στενοχωρηθηκα παρα πολυ που εκεινη τη χρονια δεν μπορεσα να κατεβω στο Ακροπολις :s_cry


Αν στεναχωρηθηκες που δεν ειδες νυχτερινη κακως στεναχωρηθηκες αφου το βραδυ δε βλεπεις ΤΙΠΟΤΑ.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#76504 εισαι λαθος.Ισως μεσα στα τοπ 5 περασματα που θα θυμαμαι εβερ μερικα απο εκεινα τα βραδυνα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#76505
nafpaktos έγραψε:Αυτος γιατι καπνιζει;;;;;;; :hmmm: :hmmm:

Εικόνα
image hosting 20mb


ψαξε βρες βιντεακι με Οργιολ που βγαζει το κρανος στο στοπ της ειδικης και καπνιζει ολη η καραφλα.Πολυ γελιο.Αν θυμαμαι καλα επαιζε τον αγωνα στην τελευταια ειδικη με καποιον.
Πρεπει να ηταν 1000 λιμνες η Σουηδια αν θυμαμαι καλα.


εντιτ τωρα ειδα τα εμοτικονς,δεν καπνιζει ρε συ,απο τη διαφορα θερμοκρασιας ατμος ειναι.Συνηθως μολις βγαινουν απο το αυτοκινητο ιδρωμενοι.
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#76614 + ότι η θερμότητα αποβάλλεται περισσότερο από το κεφάλι...
Άβαταρ μέλους
By nafpaktos
#76775
dimviii έγραψε:
εντιτ τωρα ειδα τα εμοτικονς,δεν καπνιζει ρε συ,απο τη διαφορα θερμοκρασιας ατμος ειναι.Συνηθως μολις βγαινουν απο το αυτοκινητο ιδρωμενοι.


Προφανως και ειναι ατμος αλλα δεν μπορουσα να καταλαβω το ΓΙΑΤΙ.πως να το εγραφα γιατι ατμιζει; :lol:

Σχετικα με τα νυχτερινα εμμενω στη θεση μου.θα ξαναπηγαινα μονο αν υπηρχε ηλεκτροφωτισμος :dizzy: αλλιως ποτε,κρυο εφαγα,ταλαιπωρια εφαγα και το μονο που εβλεπα ηταν ή κατι φωτα να ερχονται ή κατι φωτα να με στραβωνουν.δεν μπορουσα να δω πολλα πραγματα.το μονο που μου αρεσε ηταν το φωτακι στο συνοδηγο για να μπορει να διαβαζει, αυτο ναι ειχε μια μαγεια.νομιζω ειναι θεμα οπτικης γωνιας αλλοι για παραδειγμα καθονται φουρκετες ενω εγω λιωνω στο περπατημα στον ηλιο να βρω τεχνικο πατημενο.ετσι ειναι και οι νυχτερινες αλλοι τις θεωρουν γαματες αλλοι μουφα.εγω ανηκω στους τελευταιους και φυσικα δεν προκειται να θεωρησω <χαζο>Καπιον που γουσταρει βραδυ,απλα αλλα γουστα.
Άβαταρ μέλους
By nafpaktos
#78201 Ο ρερλ μιλωντας με τη μαιμου.(δεν ειμαι εγω αυτος που το ειπα πρωτος,αν και διευκρινησε οτι δεν το ελεγε συγκεκριμενα γι αυτη αλλα για να δειξει τις δυνατοτητες του κουατρο)

Εικόνα
jpg images